Wyees Ware --> Reaper

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

westmode

Újonc
Játékos
Üzenetek:15
panaszkonyv.png

Neved: Wyees Ware
Adminisztrátor(ok) neve: Reaper
Panasz oka: Indokolatlan figyelmeztetés, majd ban osztása, egy IC esemény miatt.
Panasz kifejtése: Szerettem volna az éjfélben bekerült eventet kipróbálni, azonban sajnálattal hallottam az egyik Adminsegédtől, hogy chilliad tetején kell keresgélni. Mondom rendben, én odaálltam a járművemmel a chilliad mellé, ahol ki is van jelölve egy út, amin közel sincs annyi hó meg nem oylan meredek, hogy a józan ész határain belül, hóláncot feltéve, lassan haladva ne lehetne felmenni. Nos nekem ebből történt egy balesetem, mikor a chillad tetején megcsúsztam, és szépen lassan landoltam a chilliad lábánál lévő egyik facsoportba. Én ezért IC kihívtam a tűzoltókat, hogy IC lerendezzem megfelelően ezt a "balesetet". Nos az RP úgy kezdődött hogy a Tűzoltó már belémlaggolt, aminek következtében eltört mindenem, valamint animba is estem. Itt mondtam is ooc, hogy ezt nem fogom lerpzni, hisz egy durva lagg történt. itt nem is volt még gond, az egyik tűzoltó gyorsan felkapart, azonban le voltam fagyva, nem tudtam mozogni. Amíg ezt próbáltam(uk) kibogozni, hogy mitől lehet, megjelent Reaper aki számon kért, hogy mit keresek itt az autóval. Én illedelmesen le is írtam neki a dolgokat, amit ő mintha nem is akart meghallani, csak hajtotta hogy ez nem szabályos. Erre jött tőlem egy kicsit erősebb válasz azt aláírom, hogy nem én találtam ki sajnos, hogy a chilliad tetején legyen egy olyan event, amihez a játékosok közel fele ezek szerint nem fér hozzá, ugyanis kb minden 5. embernek ilyen járműve van, vagy hasonló mint az enyém. Igen ekkor megkaptam a figyelmeztetésem, ezzel nem is lenne probléma, de miután valahogy kiolvasztottak és tudtam mozogni, valamiért magától ütött a karakterem, nem tudtam semmit sem kezdeni vele.. Próbáltam a staminám 0-ra vinni, hogy az esetleg hátha megoldja, de akkor már kaptam az 1 napos bant.. Nem is ezzel lenne a baj, hanem azzal, hogy eszem ágában sem volt szabályt szegni, végképp nem nonozni a szerveren, nem véletlen váltottam MTA-ról.. Erre ebbe kell belefutnom sajnálotos módon..
Bizonyíték (kép, log, videó): A log amiben állítólag vállalhatatlan volt az OOC stílusom.:https://pastebin.com/zgAMEwsT
Megjegyzés: Más hozzáfűzni valóm nincs, igazából nem célom senkinek keresztbe tenni ezzel a PKval, csak szeretnék egy normális indokot kapni arra, hogy ez miért volt akkora szabálysértés, hogy bant érdemeljek, ugyanis Reaperrel próbáltam DCn felvenni a kapcsolatot, de értelmes választ sajnos nem kaptam.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
1. Meghallgattam a verziód, viszont egy Regina nem alkalmas arra, hogy hegyet mássz vele. -> Erre kaptad a warnt.
2. Azért kaptál egy nap pihenőt, mivel szankció után flegmázni kezdtél, mint ahogy a logban is látszik:
[19:04:23] Wyees Ware: (( chh.. ))
[19:04:27] Wyees Ware: (( like avrp ))
3. Nehezen tudom elhinni, hogy a karakter csak úgy ütögetni kezd megállás nélkül.
 

westmode

Újonc
Játékos
Üzenetek:15
Igen, a warn után megmondom az őszintét már kicsit felment a pumpa bennem, főleg úgy hogy egy laggal történt az egész.
A 3. meg tényleg magától ütött a karakterem, hisz még akkor is csinálta amikor éppen írtam.. Nemtudom hogy ilyet szándékosan hogyan lehet előidézni..

EDIT: Mint INGame is leírtam, próbáltam a lehető legRPsebben kivitelezni azt, hogy én azzal az autóval felmerészkedek a hegyre az EVENT miatt.. Nem offroadozni, meg 130 al farolgatni mentem fel, hanem csak szimplán az event csekkolása volt a célom. Semmi más.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Idézet tőle: westmode:
Igen, a warn után megmondom az őszintét már kicsit felment a pumpa bennem, főleg úgy hogy egy laggal történt az egész.
Nem szeretnék belemenni, hogy lagg volt-e az, hogy lekerültél a hegyről a kocsival, mivel irreleváns. Amúgy se kellett volna elkezdeni megmászni.
Idézet tőle: westmode:
A 3. meg tényleg magától ütött a karakterem, hisz még akkor is csinálta amikor éppen írtam.. Nemtudom hogy ilyet szándékosan hogyan lehet előidézni..
Ott flyoltam végig és nálam végig egyhelyben állt a karaktered amíg írtál.
 

westmode

Újonc
Játékos
Üzenetek:15
Idézet tőle: Reaper:
Idézet tőle: westmode:
Igen, a warn után megmondom az őszintét már kicsit felment a pumpa bennem, főleg úgy hogy egy laggal történt az egész.
Nem szeretnék belemenni, hogy lagg volt-e az, hogy lekerültél a hegyről a kocsival, mivel irreleváns. Amúgy se kellett volna elkezdeni megmászni.

Nem.. A kocsival való lekerülés nem lagg volt, az teljesen a saját hibám volt.. A lagg a Tűzoltó megérkezésénél volt, amikor 100 al belémrongyolt és utána visszateleportált az útra...

Idézet tőle: Reaper:
Idézet tőle: westmode:
A 3. meg tényleg magától ütött a karakterem, hisz még akkor is csinálta amikor éppen írtam.. Nemtudom hogy ilyet szándékosan hogyan lehet előidézni..
Ott flyoltam végig és nálam végig egyhelyben állt a karaktered amíg írtál.

Nálam ez egészen máshogy történt.. Amíg írtam akkor is nekiesett a karakterem a kocsiknak meg mindennek amit ért. Ha szándékosan tettem volna, nem mentem volna odébb megpróbálni levinni a stamina szintem 0-ra, vagy reconnectelni, amit írtam is OOC.

EDIT: Tárgytalan a PK.. Levárom a büntetésem és kész. Zárható.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Már elolvastam, úgyhogy leírom ami kicsit furcsa:
-A warnról leírod, hogy elfogadod
-Leírod, hogy "felment benned a pumpa" és azért flegmáztál (erre kaptad a bant, nem az ütögetésre)
-De mégis PK-t nyitsz, mikor mindent elismertél.

[admincontroller]A felsoroltakkal és a visszavonással együtt jogtalan.[/admincontroller]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó