Wolfhem Globális Fórum Moderátori jelentkezése!

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Wolfhem

Újonc
Játékos
Üzenetek:9
BEMUTATKOZÁS


Bencének hívnak avagy "Wolfhem". 15 éves vagyok és Budapesten élek. Érdeklődési köreim: autók, programozás, főzés, nyelvtanulás. Szabad időm nagy részét ezek a dolgok teszik ki az RP-zésen kívül. Terhelhető, megbízható illetve tisztelettudó vagyok, amit a korombeliekre nem nagyon lehet elmondani(tisztelet a kivételnek). Ezeket persze nagyrészt a szüleimnek köszönhetem, amiért hálás is vagyok. Nagy baráti körrel rendelkezem amire szintén büszke vagyok. Ha a pozítív tulajdonságaimat nézzük, akkor az alábbiak oda tartoznak. Negatív tulajdonságom nagyon nincsen a kismértékű önbizalomhiányon kívül.



TAPASZTALATOK


5 éves RP tapasztalattal rendelkezem ami szintén a büszkeségeimhez tartozik. MTA-n (Multi Theft Auto-n) kezdtem, és 4 évig ott RP-ztem. Az idő alatt sok RP tapasztalatot szereztem, és voltam frakciótag, frakcióvezető, adminisztrátor, illetve tulaj is. 1 éve kezdtem el GTA 5 RP szervereken játszani, és azóta nem tértem vissza az MTA-hoz. Már lassan 1 hónapja játszom a ONERP szerverén, és egyszerűen nem tudom megunni. Jelenleg az A-Line Automotive frakcióhoz tartozom, amit nagyon szeretek.


CÉLJAIM, MOTIVÁCIÓM


Szeretném büszkeségeimet egy fórum moderátori címmel is bővíteni, így ez az egyik fő célja jelentkezésemnek. Jelentkezésem legfőbb célja az a fórum szebbé tétele, fórum moderálása illetve felügyelése, hogy megtartsa szépségét, otthonosságát. Emelett persze még szeretnék új embereket is megismerni a moderátori körben.


MI ROMBOLHATJA LEGJOBBAN A KÖZÖSSÉGET?


Sok szerver fórum oldalán jártam már, így rendelkezem némi tapasztalattal ezügyben. Szerintem az oktalan gyűlöletkeltés, az oktalan viták kipróvókálása és egymás ócsmárolása rombolhatatja legjobban a közösséget. Én ez ellen szeretnék küzdeni, mivel úgy gondolom, ez a fórum nem arra készült, hogy egymást ócsmároljuk, hanem arra, hogy összetartsunk, és egy jó közösséget alkossunk.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó