William Blood - Lázár

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

William Blood

Újonc
Játékos
Üzenetek:1
unban.png


Név: William Blood
Adminisztrator neve: Lázár
Indok: fun
Tiltás időpontja: 2020.08.22
Meddig tart a ban: örök
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Egyszer sem.

[size=12pt]Miért kérsz unbant: Mert szeretnék tovább rpzni a szerveren,mert egyedi, és több olyan játékost is láttam,beszéltem velük, akikkel lehetett egy jót rpzni.
[size=12pt]Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Nem funolnák, még akkor sem ha nem látja senki:) 
[size=12pt]Összességében jogosnak érzed a tiltást: Mondhatnám hogy igen, de nem, mert teljes mértékben igaza van Lázárnak, és a barátjának a Daninak, aki hozzáteszem nem a " spanod "  Hanem a barátod, sajnálom hogy én ilyen alpári környezetben nevelkedtem fel, és megmertem sérteni a ti pszférátok, ilyen kijelentésekkel, mert ez teljes mértékben sértő volt. Köszönöm hogy elolvastad.
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:220
[foadmin]Nem tudom milyen választ vársz erre a cinikus "UB kérelemre". Derbyztek, verekedtek, biciklivel behajtotok a vh közepére. Majd amikor kibanollak csodálkozva feljössz TS-re hogy vajon miért kaphattál bant amikor 240 perc alatt szét nonoztad magad. A slussz poén az volt amikor úgy hivatkoztál arra hogy Dani írt neked valamit, hogy "Ahogy a spanod írta". Nulla tisztelet volt részedről, és itt nem ilyen játékos beszél a főadminnal ajnározza dologra gondolok, hanem szimplán mint ember az ember felé. Se téged, se a másik srácot akivel itt voltál nem látjuk szívesen többet a szerveren.
Nincs és nem is lesz számotokra soha UB.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó