WildCard's cégbejegyzési kérelme

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

TheWildCard

Fórum Császár
Adminisztrátor
Üzenetek:207
Shayla Norman
PWLsK0l.png

GOVERNMENT OF SAN ANDREAS
CÉGBEJEGYZÉS



Igénylő neve:Annika Wesler
Igénylő születési helye, ideje:Los Santos, 05.06.2001
Igénylő lakcíme:Kimble Hill Dr 4., Los Santos, SA
Igénylő telefonszáma:43389398
Igénylő elektronikus értesítési címe ((Discord)):a.wesler@omail.com ((𝓣𝓱𝓮𝓦𝓲𝓵𝓭𝓒𝓪𝓻𝓭™#5844))
Vállalkozás neve:WildCard's
Vállalkozás székhelye:Trey Baker ((#79))
Vállalkozás által birtokolt ingatlan(ok):Joad Land 2, Grape land 1, Grape land 3, Great land 1-2, Trey Baker
Vállalkozáshoz tartozó Facenetwork oldal (amennyiben van):
Vállalkozás tevékenységi köre:Kávézó, fánkozó üzemeltetés
Vállalkozás számlaszáma:2018-718346
Alaptőke:200.000$
Tűzvédelmi engedély(ek):1860-2023

A cégbejelentési lap benyújtásával elfogadom mindazokat a feltételeket és szabályokat, melyeket a cégbejelentési lap beküldése előtt figyelmesen elolvastam, értelmeztem és tudomásul vettem, minden egyéb pontjával együtt. Továbbá elfogadom, hogy amennyiben pozitív elbárálás után visszalépek a bejegyzési szándékomtól, köteles vagyok a Government of San Andreas felé az $5.000-os ügyintézési díjat befizetni.

Annika Wesler
23.05.2023
 

pdf

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:182
zsim zsum
PWLsK0l.png

GOVERNMENT OF SAN ANDREAS
CÉGBEJEGYZÉSI KÉRELEM
ÉRTESÍTŐ CÉGBEJEGYZÉS ELFOGADÁSÁRÓL


Tisztelt Kérvényező!

Ezúton értesítjük, hogy az ön által előterjesztett "WildCard's" elnevezésű vállalkozás cégbejegyzési kérelmét hivatalunk megkapta és feldolgozta, annak státuszát módosította.
Tájékoztatjuk, hogy cégbejegyzési kérelmét elfogadtuk.

A továbbiakban arra szeretnénk kérni, hogy fáradjon be a városházára, ahol keresse kollégáinkat. Kérem, hogy hozza magával ezt az értesítést, a személyi igazolványát, az ingatlan tulajdoni lapját vagy a bérleti szerződést, valamint a tűzvédelmi engedélyt.
Felhívjuk figyelmét, hogy vállalkozásának bejegyzésére az egyszeri huszonötezer dolláros bejegyzési díj befizetése, valamint a személyes találkozó és az adategyeztetés elvégzése után kerül sor.

Köszönjük együttműködését, és várjuk Önt a városházán.

Tisztelettel:

Zayd Larson
State Controller
Government of San Andreas​
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó