Weazel News

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

xDiamondx

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Weazel%20News.webp

Alapok

2015
Karácsonyán családi beszélgetés folyamán került szóba egy vállalkozás indítása.Rengeteget gondolkoztunk aztán a későbbiekben a Rádió, Hírközlés mellett döntöttünk.Nem hangzott rosszul remélem minden sikerülni fog pont úgy ahogy megbeszéltük az asztalnál.

2016
Meglett a terület a tervrajz és az építési engedély.Minden jól megy jövőre már sikerül elindítani mindent.Már csak munkásokat kell keresni.

2016 félév
Meglettek a munkások, elkezdték az alapot kialakítani remélem zökkenőmentesen fog menni minden.

2016 év vége
Nem úgy mentek a dolgok ahogy azt szerettük volna, bejöttek a fagyok és kisebb nagyobb gondok de ha minden jól megy hamarosan minden készen áll.

2017
Végre készen van már csak bútorozni kell és a felszerelést biztosítani.Ja és az emberek, a legfontosabbak!

2018
Egy tökéletes stúdiónk van tökéletes emberekkel!Csodálatos csapatot hoztunk össze.Remélem mindenkinek tetszeni fog az amit sugározni fogunk!

2019
Mi vagyunk 2019 leghallgatottabb AM csatornája,le a kalappal srácok minden tökéletes eddig.

2019 Július

Válságban az egész ország, tönkre fog menni a stúdió.Nem tudom hogyan kéne a látszatot fenntartani hogy mindent tökéletes.És miből fizetem ki az embereket???

2020

Új területet kell keresnem, kevesebb lakos de fix hallgatók.Hol is lehetne a legjobb?

Itt döntöttem úgy hogy Sandy és Grapeseed közé kezdem el újra azt amibe belevágtunk.
Eleinte csak a két városnak,falunak tudtunk közvetíteni de a későbbiekben kiterjedt egész Blain countyra

grapeseed-clubhouse.jpg

Amiket a közeljövőben szeretnénk.

-Második rally futam, későbbiekben akár folytatnánk is.
-Kisebb nagyobb kvízek, akár betelefonálós akár csak SmS.
-Weaz Party folyatása akár más helyszínnel.
-Folyamatos tájékoztatás az időjárással kapcsolatosan.
-Minden este fix időpontban Nap Hírei.
-Interjúk.
-Zenei lista kibővítése és frissítése.
-Helyszíni tudósítások.
-Napra kész újságcikkek.​

Cég jövője

Szeretnénk egy stabil és megbízható munkahelyet minden dolgozónk számára.Ha már "kinőttük" a céget akkor szeretném majd az egész telepet átvinni a régi Rebel stúdióhoz ahol saját garázs és szép kilátást biztosítanánk.
Szeretnénk a rádió adásokkal és zenékkel mind az időseket mind a fiatalokat megfogni.Kihelyezett pavilonjaink tökéletes lehetőséget biztosítanak az élő,helyszíni tudósításhoz.Ahogy már azt tudjátok, cégünk előszeretettel rendez rally futamokat, a jövőben is célunk, hogy hasonló futamokat szervezzünk nektek. A továbbiakban sem maradnak el a már jól ismert nyereményjátékaink, melyek során kvízekkel vagy SmS beküldésével juthattok különböző nyereményekhez. Ahogy az egy rádiótól elvárható, folyamatos tájékoztatást nyújtunk az időjárással és a nap híreivel kapcsolatosan, melyek minden nap fix időpontban jelennek meg csatornánkon. Célunk továbbá, hogy zenei listánk minél naprakészebb és változatosabb legyen és, hogy mai és régi slágerek által mindenki arcára mosolyt csaljunk.  A legjobbat pedig a végére hagytuk, ez pedig a Weaz Party, amelyet a jövőben tervezünk ismételten megszervezni, hogy együtt lazíthassatok és táncolhassatok, valamint újabb nyereményeket szerezhessetek a helyszíni kvízek során.

gta_04.jpg

Stáb:

-Tulajdonos,Ügyvezető igazgató
-Gyártásvezető
-Hírigazgató
-Főszerkesztő
-Riporter
-Meteorológus
-Hírolvasó
-Operatőr
-Technikus
-Marketing asszisztens



Ooc a frakciórol.
Öhm addig nem nagyon szeretnénk komolyabb riportokat, interjúkat ameddig a /r nem lesz megoldva hogy kikapcsolható legyen.Nem akarjuk a többi player rp élményét elvenni azzal hogy az rpt teli floodoljuk,de közben vagy utánna szeretnénk sok sok riportot,interjút készíteni sok sok témakörrel,frakcióval. Szeretnénk folyamat eventezni és mellette fix időpontban a Nap Híreit "lejátszani".Próbálunk minden kisebb és nagyobb dolognál részt venni gondolok bolt rablásra,bank rablásra tüzekre, és esetleg balesetekre.Plusz egy elég korrekt közösséget kialakítani ic-ooc.

És rólam.
Bence vagyok 25 éves.11 éve deszkázok hmm van egyfajta "undorító" stílusom de azt csak a baráti,haveri társaságnak mutatom ki, mással nem leszek paraszt  :D Mikor kezdtem az rp-t? Még sampos Mystic gaming szerveren voltam fenn valami barom névvel ami nem ma volt.De akkor még f*ngom se volt arról hogy mi az az rp. Elég gyorsan megtudok barátkozni bárkivel.Akinek tudok segítek.
 

Kyosuke Akio

Újonc
Játékos
Üzenetek:1
En oszinten tamogatom, van elkepzeles, szep palyazat. Illetve amilyen inaktiv a radio frakcio, kell valaki aki kezbe veszi es felporgeti az ugyeket.

Sok sikert kivanok, ha sikerrel jarsz, en leszek az elso aki felkeres egy jelentkezesert 🤗
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó