Weazel News

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Robiiivagyok

Újonc
Játékos
Üzenetek:15
  • Rövid bevezető
    Szeretném felhívni azok figyelmét, akik elszántan olvassák a pályázatot, hogy ez nem a tipikus: "Kis József kiskora óta rádióban akart hegedűlni, később pedig megtetszett neki a rádiós szakma". A pályázat során leírom legjobb tudásom szerint, gondolataim a frakcióval kapcsolatosan és jelenlegi ötletem. Ha a fentebb említett példanyomtatványra vártál, sajnálom hogy csalódnod kell majd. ::) Karakterem története sziklaszilárd, a következő CK-ig pedig csak tovább bővűl, az eddig lerakott alapra.

    Bemutatkozásom
    A nevem Török Róbert lenne, idén leszek 20 éves, Augusztusban. Pályafutásom 9 évvel ezelőtt kezdődött, kis lepukkadt falusi EQ-LP SAMP szervereken. Akkoriban még fogalmam sem volt, hogy ez a világ egy nap annyira magával ragad majd, hogy nem leszek képes abbahagyni. RP tudásom az idők során finomításra került több frakció/egyén által, hogy a mai napokban olyan RP-t mutathassak be, melyet sokatoknak már bemutattam. Bár OneRP szerverén csak két hete vagyok jelen, jópár ember tiszteletét kivívtam a bemutatott RP-vel, ugyanakkor jó kapcsolatot felépítve velük , IC és OOC szinten is. Tudni illik, hogy lenézem azokat, akik beérik a szar RP tudásukkal, fejlődésre nem ösztönzik magukat, hisz minek azt , ugyebár van egy csodaszép autója, melyet 200 óra kemény kereskedéssel ért el és ez már end-game. Egy olyan személy vagyok, aki mindig kimondja, hogy mi jár a fejében és sosem fog jópofizni senki előtt, főleg azok előtt, akikben egyszer már csalódnia kellett. Egy nagyon makacs természetem van és sosem térdelek le senki előtt, ugyanis kedvenc kínai kulturánkban van egy szólás: "Egy embernek csak a menny, a föld és a szülei előtt szabad térdelnie". RP-n kívűl a kedvenc szabadidős foglalkozásom, az olvasás , melyhez köthető az álmom is, miszerint egyszer olvasóból felemelkedjek íróvá. Pályafutásom során napjaink minden híres szerverén megfordultam, mindig hagyva magam után valamit, amiről emlékezni fognak, még ha egyszer el is tűnök onnan.


    Frakcióval kapcsolatos terveim
    Terveimbe beletartozik lerombolni, az embereknek az eddigi rádiós frakcióról alkotott képét, porig rombolni, aztán egy újat felépíteni helyette.Egy olyan hírnevet a frakciónak, hogy amikor az emberek a rádiós frakiról beszélnek, ne "UNALMAS" jusson az eszükbe. Ha a kezem közé kerülne a frakció, nem lennének csak azért adások, hogy emlékeztessem a többieket arra, hogy "Ezeknél a cigányoknál buli van", hanem beszámolni a város különböző pontján történő eseményekről, kiküldeni valakit vagy személyesen kimenni egy nagyobb baleseti RPhez, melyhez tűzoltóság vagy rendőri beavatkozás volt szükséges, véleményük kérni az ügyről és az emberek tudtára adni, mi , hogyan és miért történt. Nem lesznek e-p*nisz méregető gyorsulásik sem szervezve a Weazel News által, arra ott van az Önkormányzat(Hisz adót fizetünk, valamit elvárhatunk cserébe). Sokszor hallottam, hogy GTA5=Lehetőségek tárháza, szóval testelném , hogy mennyire is nevezhető annak.
    • Először is, adások alatt lenne egy tárcsázható telefonszám, mely felvételekor a hívó becsatlakozhat adásunkba( Bár hülyeségnek hangzik és legtöbb esetben trollkodásra lenne használva, néhány szankció után az emberek fegyelmeznék magukat). Ez abból a célból lenne fontos, hogy egyszerű legyen értesülnünk a három város különböző pontjain történő eseményekről.
    • Egyéni rádió(Bár ez sokkal problémásabb, mint amilyennek hangzik, ha megvalósítanák, le a kalappal a vezetőség előtt). Kifejtve gondolataimat, a stúdióban használható lenne több fajta parancs, mely lejátsza az adott link alatt futó nótát. Használható lenne adás közbeni szünetekkor, egy kellemes zene lejátszására vagy adott akár egy régimódi kívánságműsorra(Mely az előbbi ötlet segítségével lehetne kivitelezhető vagy SMS-ben megírva az adott telefonszámra). Adásokon kívűl olyan zenét játszani, melyeket a mai napokban halgatnak Stoner barátaink, rockerek, hip-hop őrülteink vagy akár klasszikus öreg motorosaink, stb... Néhány beállított és bővíthető playlist segítségével tökéletesen kivitelezhető lenne, pont mint régen TS3 szervereken, Sinusbotjaink esetében. Lehetőség nyílna a hét összes napjában különböző műfajt lejátszani, ezzel eleget téve játékos társainknak.
    • Hogy új szintre emeljük a realisztikát és kihasználjuk csodálatos lehetőségeinket, szeretnék egy Cameraman pozíciót, mely helyszíni tudósításkor a kamerát tartja, míg Riporterünk egy csodaszép mikrofonnal ácsorog a kamera előtt és mondja a mondanivalóját. Solo helyszini tudósítás esetén, egy álvány sem lenne rossz ötlet, mely helyettesítené kedves kamerás fickónkat.



Amit ígérhetek
Mint a szerver vezetősége, mint pedig játékos társaim felé, nem tehetek sok ígéretet... Csupán annyit tudok mondani, hogy terveim és elszántságom nem merült ki a lapban megnyilvánítottak során. Abban az esetben, ha megkapom a frakciót, nem hagyom bomlásnak indulni csak azért, mert unalmassá válik a frakció vagy már nem érdekel a dolog. Teljes odaadás és törődés, ennyit tudok adni.

U.I:Egy szétcicomázott pályázat, soha nem fog elvezetni egy frakciót helyetted. Ha akarod, lökheted a kritikát, megígérem, hogy elolvasom ::)

Shay out ;)
 

Kutya

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Szia!

Tetszik a szókimondó stílusod, rádióba illő! Engem meggyőztek az ötleteid, érveid, kvázi támogatom! Ritka kimagasló szókincsed van és jól használod a belőle előbányászott szavakat. Szerintem szükség van rád! Remélem sikerül megvalósítani az elképzeléseidet és végre szárnyalhat a Weazel News.

Hajrá!
 

HenryVnS

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:107
Drága kedves egyetlen Robikám.
A designon dolgozz kérlek egy picit, mert a legtöbben el sem fogják olvasni, hogyha ezt így hagyod és az egyetlen ok arra, hogyha megkapod a frakciót az lesz: Nem indult más a frakcióért.

Igénytelennek hat. Még akkor is, hogyha a benne elmondott dolgok, az átlagtból igényesebben vannak megfogalmazva. Ha megnézed az én pályázatomat, akkor 2 fő színt használok és 1 másodlagosat. <- Ez csak az én meglátásom, lehet szivárványos designt is kitalálni, de ott el kell találni a megfelelő harmóniát a szinekkel kapcsolatosan.
 

Robiiivagyok

Újonc
Játékos
Üzenetek:15
Idézet tőle: Henry_m:
Drága kedves egyetlen Robikám.
A designon dolgozz kérlek egy picit, mert a legtöbben el sem fogják olvasni, hogyha ezt így hagyod és az egyetlen ok arra, hogyha megkapod a frakciót az lesz: Nem indult más a frakcióért.

Igénytelennek hat. Még akkor is, hogyha a benne elmondott dolgok, az átlagtból igényesebben vannak megfogalmazva. Ha megnézed az én pályázatomat, akkor 2 fő színt használok és 1 másodlagosat. <- Ez csak az én meglátásom, lehet szivárványos designt is kitalálni, de ott el kell találni a megfelelő harmóniát a szinekkel kapcsolatosan.

Ha nem tudnám , hogy ki lenne őfelséged, valószínűleg azt mondanám, hogy bár hiába jó a pályázatod, tipikus kaki frakció lenne... A pályázat olyan, mint a tinder ... Jobbra húz, balra húz, de sosem tudja meg , mennyire vagy jó hozzá... Ha szarral nyered meg, azt jelenti, hogy szarnál már csak jobb lehetsz :p Légy büszke a pályázatodra <3 Sosem voltam Fórum párti, neked kéne tudnod a legjobban xd
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Szervusz!

A tartalom tetszik, de sajnos a formázáson elúszott az egész. Random dőlt betűk, vastagítások, aláhúzások, meg színek vannak benne. Rengeteg benne a helyesírási és nyelvtani hiba.

Köszönöm a pályázatodat, érdemes lett volna másodszor átolvasni.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó