Weazel News "közvetítés" be/ki kapcsolása.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Pi-Chan

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:44
Catherine Zaitsev

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Chieko Von Rosewald | Ponto-San#5685 «

Ötleted leírása

» Weazel New hírdetései, élő showjai illetve közvetítései ki/be kapcsolhatóvá tétele. Szürreálisnak tartom azt, hogy minden honnan hallható lenne eme közvetítés, nem beszélve arról hogy a csatolmányba csatolt képen is látható mennyire zavaró egy RP közben eme közvetítés. «


Csatolmányok

» «

Egyéb megjegyzések

» . «



 

Bryan

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:121
Nathan Moore
Készült már erről ötlet, azonban teljes kikapcsolás helyett más ötletet vár a vezetőség.

 

Doctor Juan

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:235
Frank Dudek
Milyen más ötletet? Ha a játékosok nem szeretnék a chaten olvasni akkor legyen rá opciójuk hogy kikapcsolhassák.
Személy szerint engem csak bosszant az hogy feleslegesen megjelenik a chatfelületen úgy hogy amúgy az interjúknak vannak más megjelenései is. (Mint a korábbi témában a rádió- újság- yt.) Megértem hogy a frakciónak fontos hogyha már csinálnak valamit akkor mindenkit elérjen, de véleményem és tapasztalataim szerint a játékosoknak nincs igénye erre a hírszerzési lehetőségre.
 
Utoljára szerkesztve:

Bryan

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:121
Nathan Moore
Pontosan addig a más ötletig nem lesz semmilyen változtatás eszközölve. Jelenleg ez az egyetlen lehetősége a frakciónak az információ közlésekre, amiből a bevételük van. Sajnálom, hogy sokaknak feleslegesek azok a beszélgetések, amelyeket a weazelesek mostanában összehoznak (és mostanában fényévekkel jobban, mint a szerver bezárása előtt), azonban @Laca az előző ötlethez leírta, hogy kell találni más módot, hogy megjelenhessenek a rádióforgalmazások.
 

LACI

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:922
Sean Bennett
Én megértem a problémátokat. Szerintem a legegyszerűbb dolog egy cooldown lenne. Nem az a baj, hogy írnak oda, hanem az, hogy szinte floodolják a chated.
 

Pi-Chan

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:44
Catherine Zaitsev
Szerény szubjektív véleményem alapján nem tartom feleslegesnek, viszont szürreálisnak igen, hogy bárhonnan ez látható! Elvégre egy rádió-t sem hallok a világ összespontján.
 

Bryan

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:121
Nathan Moore
Ebben az esetben viszont meg kell jelölni azokat a helyeket, ahol hallható legyen. Teszem azt például csak a városban és falvakban.
 

channes

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:145
Tökéletes megoldás hogy csak magát a Podcast-et lehessen kikapcsolni, a hirdetés mehet nyugodtan, max bele írják a hirdetésbe hogy pontban ekkor lesz a Podcast akit érdekel kapcsoljon avagy bekapcsolja azt.
 

fearlest

Veterán
Játékos
Üzenetek:249
A probléma orvoslásához mindössze két parancsra van szükség:
Az egyikkel reklámozna a frakció (a megrendelők termékeit, szolgáltatásait), a másikkal pedig mehetnének a hosszabb rekláminterjúk. Előbbi parancsot mindenki látná, az utóbbi pedig választható lehetne pl. a dashboardon.
Akár a reklámban lenyomhatnák az interjúk időpontját, hogy eljusson mindenkihez, de csak annak kellene meghallgatni, akit konkrétan érdekel.
 

Doctor Juan

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:235
Frank Dudek
Ha nincs meg a szabad választási lehetősége a játékosoknak afelé hogy érdekli-e őket az aktuális politikai- balesetek- időjárás- interjúk akkor mi értelme van?
Megértem hogy a frakciónak szüksége van erre mert nekik ez rp lehetőség, viszont ők is értsék meg a vezetőséggel együtt hogy a játékosoknak nincs igénye erre ilyen formában. Mint ahogy mások is leírták napi pár alkalommal (NE 1-2 ÓRÁNKÉNT) hirdessék hogy elérhető az újságosoknál az új számuk, vagy mint Channes említette XY időpontban élőadásban interjút ad YX személy, akit érdekli az majd bekapcsolja.
 

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
Remélem sikerül közös nevezőre jutni, engem is írtózatosan zavar, hogy elpörgeti az IC chatemet a gov, emiatt pedig nem halad egyről a kettőre az RP-m.
 

Maki

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:648
Az előző ilyen ötletben már leírtam a véleményem. Még annyival egészíteném ki, hogy, amikor elmegyünk interjúkat készíteni, akkor én, úgy vettem észre, hogy szeretnek eléggé nyilatkozni. Egy különlegesség számukra, hogy az egész szerver láthatja, amit írnak. Kár lenne ezt elvenni tőlük. Laci te is többször adtál interjút, szerintem nem örültél volna neki, ha 5-10 percet kell várj, hogy leírj egy mondatot.
 

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
Az előző ilyen ötletben már leírtam a véleményem. Még annyival egészíteném ki, hogy, amikor elmegyünk interjúkat készíteni, akkor én, úgy vettem észre, hogy szeretnek eléggé nyilatkozni. Egy különlegesség számukra, hogy az egész szerver láthatja, amit írnak. Kár lenne ezt elvenni tőlük. Laci te is többször adtál interjút, szerintem nem örültél volna neki, ha 5-10 percet kell várj, hogy leírj egy mondatot.
Láthatja az egész szerver, de nem akarja. Legalább is a kommentekből ez derül ki.
 

Nati

Haladó
Játékos
Üzenetek:16
Madison Pearce
A probléma orvoslásához mindössze két parancsra van szükség:
Az egyikkel reklámozna a frakció (a megrendelők termékeit, szolgáltatásait), a másikkal pedig mehetnének a hosszabb rekláminterjúk. Előbbi parancsot mindenki látná, az utóbbi pedig választható lehetne pl. a dashboardon.
Akár a reklámban lenyomhatnák az interjúk időpontját, hogy eljusson mindenkihez, de csak annak kellene meghallgatni, akit konkrétan érdekel.
Támogatni tudom csak a soraidat, külön lehetne szedni a kettőt 1-1 parancsra.
 

Maki

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:648
Magát a szervert nem tudom megítélni. Vannak játékosok, akiket nem érdekel. Tételezzük fel, hogy 70 embert érdekel. De ők nincsenek fent a szerveren. Akkor elkezdünk előzni és senki se látja. Annak meg nem sok értelmét látnám őszintén, feleslegesen nem akarok dolgozni. Meg szerintem más fk tag se.
 

Maki

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:648
A rövid élőzések is zavarnak titeket, vagy az ilyen hosszúak csak? Mi az, ami nektek még belefér?
 

westmode

Újonc
Játékos
Üzenetek:15
Én továbbra sem értem, hogy miért akarjátok ennyire ráforceolni az emberekre azt, amire egyáltalán nem kíváncsiak... - Engem sem érdekelnek ezek floodolások, már reflexből szűri a szemem. Szerintem igenis legyen lehetőség arra, hogy az emberek kikapcsolhassák azt, ami nem érdekli őket és csak a chatüket spammeli orrba szájba.
 

Furi

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:187
Nem terveztem foglalkozni vele, mert elkerülte a szemem, de tegnap kiborult a bili.
Biztos nagyon jó dolog, hogy oda írhattok, és ezt mindenki látja, de extrém bosszantó.
Tegnap konkrétan elvette a kedvem a szerepjátéktól, hogy keresgetnem kellet, hogy mit írtam, és arra volt-e válasz, vagy sem.
Legyen kikapcsolható és kész.
Akit érdekel, mert van akit biztosan, az úgy is olvasni fogja.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó