Vanessa Presico - Jamal Higgins, Daryl Jenkins, Aidamir Ismailyan

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Peter

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:76
Kelly Walsh
panaszkonyvj.png

Neved: Vanessa Presico
Játékos(ok) neve: Jamal Higgins, Daryl Jenkins, Aidamir Ismailyan
Panasz oka: DM
Panasz kifejtése: Éppen a régi Fuegos Mechanic iroda előtt beszélgettünk, amikor megjelentek egy "fekete" kurumával és tüzet nyitottak a társaságra, köztük engem is eltaláltak. Ami történt veszekedés a panaszra tett játékosok és egy másik játékos "aki a társaság tagja" között semmi közöm nem volt hozzá, csak hallgattam az IC eseményt némán.
Bizonyíték (kép, log, videó): https://youtu.be/rIC6Ofmn59w
Megjegyzés: Videóban szerepelt személyek hozzászólhatnak a panaszhoz.
 

dgr

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:34
Szia! Mi megbeszéltük Aidamirral IC, hogy ez a társaság felnyomta. Egyesével nem tudtuk, hogy kit kell lőni, ezért a shootoutnál random lőttem, meg a többiek is mivel tényleg nemtudtuk, hogy te is benne vagy-e. Direkt próbáltunk nem fejre célozni,meg igazából mellétek is, hogy ne legyen vérfürdő. Tudtommal nem haltál meg, akkor hol itt a DM?

Ja és előtte főadminnal megbeszéltük az egészet, hogy hogy legyen a dolog, nem csak vaktába mentünk oda lövöldözni.
 

BenG

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:36
Igazából ez egy délutáni esemény miatt történt, az egész Limo jóváhagyásával történt. Szándékosan kocsikból lőttünk, hogy ne pusztuljon meg mindenki, nem arra mentünk, hogy meghaljatok, hanem arra, hogy megijedjetek. Az, hogy te ott voltál, sry, nem fogunk megállni, hogy: Na akkor te ott, menj arrébb mert most balhé van. Rosszkor voltál, rossz helyen. Ha túlélted, akkor legalább tudod, hogy ne barátkozz velük, mert veszélyesek.
 

tamas_

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:178
-
Eleve logikátlannak tartom, hogy valakit majdnem lecsuknak éles lőfegyverrel való visszaélés, éles lőfegyver engedély nélküli tartása miatt, majd öt perccel később visszajön kunyerálni az árát, amit nem kap meg, majd ezen felháborodva ledarálja a társaság felét. Ennél nagyobb lábnyomot nem is hagyhatna maga után arra, hogy a nyakába varrjanak még egy emberölési kísérletet is az első kettő mellé.
Lehet dobálózni az idegességgel, de ez akkor sem ad okot ekkora faszságok végrehajtására.
 

BenG

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:36
Ember, egy az, hogy 2,5 óráig rp-ztem kihallgatást, milyen 5 percről beszélsz? OOC hazugság. Másik az, hogy ott állok én a fegyverkereskedő és odarohansz mellettem a rendőrhöz, hogy segítsenek ez fegyvereket árul?Xddddd
 

dgr

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:34
Több mint 2 órát volt a kihallgatóba,nem 5 perc után ment vissza  ;D Le írtam szerintem értelmesen(?), hogy direkt nem a DM-re mentünk, nem? Akkor mi a probléma?  :-X
 

tamas_

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:178
-
Nem szó szerint kell értelmezni, reméltem ezt nem kell elmagyaráznom, és nem köttök bele.
A kiengedésed és a betalálásunk közt tuti nem telt el fél óránál több. Lényegtelen, meddig voltatok az SO-nál.
Ami az odaszaladást illeti, verekedés miatt szaladtam oda, a fegyvert csak később említettem Santigo Alvarez-nek, amikor már ruházatátvizsgálást tartottak nálad.

[19:03:51] Ryan Hilton mondja: Heló.
[19:04:00] Harley Reverdin mondja: Hali.
[[19:04:06] Ryan Hilton mondja: Az a fekete férfi fenyeget minket, meg minden... Árulja itt a sok szarját.

Szerintem véletlenül sem random odarohanás volt. Mellesleg, már tegnap is volt veled ügyünk, szintén Santiago Alvarez-zel.

Akkor az mennyire RP-s, hogy te random félrehívsz embereket és fegyvert kínálsz nekik? Köztük nekem is, random?
 

BenG

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:36
Na mi volt az ügyed velem tegnap? Hallgatom :D Az, hogy hogy árulom a fegyvert, a saját dolgom. Az, hogy utána te sunyiba felnyomsz, a te dolgod. De valóságban kíváncsi lennék, hol lenne bátorságod, elvitetni egy fegyverkereskedőt. Tanuvédelem, anonimitás. Ezt szokták kérni az emberek IRL, ha ilyen kaliberű embert nyomnak fel, de te csak úgy előttem: Ő árul fegyvert, vigyék el :D Kicsit unalmas már a nofear noki karakter kialakítás. És akkor ott is bilincsbe vagyok és ordibálsz oda meg beszélsz össze-vissza.
 

tamas_

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:178
-
Te sem mutattál semmi félemet, hogy simán rögzíthettem volna a beszélgetést, stb...
A fegyverkereskedőkre ugyan úgy vonatkozik az anonimitás, kíváncsi lennék neked hogy lenne merszed IRL a kút kellős közepén árulni.

lehettem volna fegyveres rendőr is.
 

BenG

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:36
IRL kicsit több lehetőség van fegyvert árulni, mint a szerveren. De igen, lehettél volna fegyveres rendőr, és akkor megszívom, leültetnek. Te ilyen bátor voltál, te is megszívod IC, lőttünk rád, meg lehet lesz egyéb következménye is ennyi.
 

tamas_

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:178
-
Nem hiszem, hogy bátornak kell lenni ahhoz, hogy beköpj egy kereskedőt rendőrök előtt.
Okozhatja az Adrenalin, akkor nem gondolkodik az ember, csak mindenképpen rá akar varrni mindent az emberre.
A karakterem nyílván nem gondolkodott előre, hogy ebből baja lehet, mivel mentős, nem ezen a pályán játszik.

Ellentétben veled, aki full lazán odament mindenkihez.
 

tamas_

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:178
-
Nekem teljesen mindegy, véleményem szerint rendes vitát folytattunk le elég lényeges dolgokról.
De csak a te kedvedért offolom.

Várom a bíráló Admin hozzászólásait.
 

BenG

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:36
Oké, nem kell ahhoz bátorság, hogy a füle hallatára felnyomj egy fegyverkereskedőt, IRL is gondolom minden pénteked ebből áll vamzerkodásból. Mindegy, többet nem kell ide írnod, én se írok, várjuk az admin válaszát.
 

Limonium

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:2,085
Függően attól, hogy 10-15 percen keresztül beszéltünk róla TS-en, nem úgy történt ahogyan én azt először gondoltam, sajnálom. Többszöri alkalommal visszakérdeztek, hogy: "ez így jó-e." Sem ők sem pedig mások nem akartak adminügyet. Nem is lett belőle szerencsére, legalább is azthittem, itt fórumon folytatódik.
Egyáltalán nem gondolom azt, hogy szándékosan akarnak még emellé plusz sebesülteket bárki is amikor nem ez volt a cél. Jött mentő, sheriff, folyt az RP, mindenki csinálgatta a saját kis RP-jét. Sőt mitöbb, admin sem lett hívva a problémázáshoz, inkább írsz egy PK-ban, holott egy admin (volt elérhető) aki megállítja az RP-t, a helyszínen letudta volna rendezni és sokkal könnyebb lenne mindenkinek az élete.
Az a helyzet, ti csak annyit láttatok mindebből, mint Road Blockosok, hogy jöttek maszkosok, és egy autóból lőnek, egy adott emberre, nem tudjátok miért. Többek között ezért is született meg az a topic. Hiszem azt, hogy ha időpontot egyeztettek, biztosan elmondják, hogy miért lett rátok lőve, evvel is egy ködös rész derülne ki számotokra.


[foadmin]Több oldalról is megtörténtek a szükséges RP-k, végig lettek víve, ilyenkor már nem is tudom mit szeretne a költő elérni. Idővisszatekerés (biztos, hogy nem), adminjail vagy én már nem is tudom.
Már akkor amikor elkezdődött az egész és észleled a problémát, kellett volna admint hívni aki megállítván az RP-t lerendezi és dönt az ügy alatt. Nem órákkal később kéne észbekapni és hajnalok hajnalán PK-t nyitogatni. A kivitelezési lehetőség katasztrófális volt, úgyhogy srácok ezt legközelebbi alkalommal vagy fejlesszük, vagy vessük el az egészet és ne is próbálkozzatok vele újra.
Erre figyeljünk, ugyanígy a felesleges PK-kra.
[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó