Vanessa Miller - Demônio escuro

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Brownie

🍪Süti, a modi🍪
Fórum moderátor
Üzenetek:261
Camilla Roberts
Fórum moderátor hozzászólás
Szia kedves Baka! A CK-d miatt ezt a karakterlapot zárom. Amennyiben folytatnád, keress fel egy moderátort.
 

Brownie

🍪Süti, a modi🍪
Fórum moderátor
Üzenetek:261
Camilla Roberts
Fórum moderátor hozzászólás
Lap újranyitva, innentől aktív a két hét. Sok sikert!
 

Baka

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:238
Hanna Ramirez
[2023.03.19-20]
Már egy jó hete utazgattam az országok között, de valahogy nem tudott kimenni Dess a fejemből, hogy mit szólhatót amikor lángolva látta a házamat. Egyelőre úgy gondoltam jó megpihenésre Rio de Janeiro ki is vettem egy motelben szobát. Mit ne mondjak a város elég bályos ha lehet mondani a kosz, csótányok és drogokra. Első este máris kerestem egy jó kis szórakozó helyet ahol találkoztam is egy kurva jó képű csávóval rögtön meg volt köztünk valami meg magyarázhatatlan kapocs mint ha már akkor éreztem volna, hogy a vesztemet fogja okozni, de ez az érzés izgalommal töltött el. Hamar elő került a kokain is ami fel szívva az orromba szinte megállíthatatlannak éreztem magam de lehet, hogy az már a 6. Teqila is rátett. Másnap reggel amikor felkeltem a szobámba nem tudtam, hogy hogyan jutottam vissza meg ami nagyon furcsa volt a fürdőben csobogott a víz. Amikor is lassan elnyúltam az éjjeli szekrényemen lévő késért aminek épp hogy megragadtam a nyelét nyílt az ajtó és a tegnap esti srác lépkedett ki.


*** Alex haja tiszta víz és be van tekerve a dereka egy törölközővel
- Jó reggelt. Bocsi, hogy használtam a zuhanyt csak már kicsit fáradt voltam.*lassan elkezd lépkedni az ágy felé*
*** Vanessa megragadja a kést majd felkiált
Közelebb ne gyere!

- Nyugi már vadóc ha bántani akartalak volna akkor azt tegnap este megtettem volna.
- Na hívj így.

*** Alex csak lépked az ágy felé majd leül a szélére és megszólal Elég keményen nyomtad az este. Amúgy van víz melletted ha kell.
- Oké.*lassan Vanessa lehelyezi a kést a szekrényre majd a vízért nyúl* Jó is hogy ez itt van, mert majd szét robban a fejem.

- Nem csodálom, amennyi kokaint bevertél már egy 120kg férfit is leterített volna.
- Jézusom mit csináltam.*Vanessa fogja a fejét*
- Nyugi semmi baj mindenkivel meg esik. De amúgy ha még kell belőle tudok szerezni neked.
*** Vanessa fején végig fut, hogy ez nem lenne helyes
- Rendben és mennyi lesz?

*** Alex lassan fel áll az ágy széléről majd elkezd öltözködni Azt majd megbeszéljük, de nekem mennem kel

[2023.03.24]
Jézusom már vagy 3-4 napja toltam egyfolytában a bulit semmivel nem törődve és amikor azt éreztem, hogy kezdek fáradni felszívtam egy adagot. Mondanom sem kell, hogy több száz ezer dollárt szívtam fel a napok alatt és már nem volt pénzem a következő adagra amikor is átfutott az agyamon, hogy el lopom az új adagom. Bár ne tettem volna. Amikor a Alex kontaktja megérkezett és simán kikaptam a kezéből futásnak eredtem, de nem is jutottam messzire, mert a következő sarkon már egy gépkarabély tusával kaptam pofont amitől el is vesztettem az eszméletem. Következő kép már ami előttem volt jobban mondva halottam, hogy egy furgonban vagyok és megyünk valahova. Amikor meglátunk azonnal ki is rángattak és letérdepeltettek majd halottam, hogy érkezett egy újabb kocsi aminek le sem állították a motorját csak kiszálltak belőle.


Cartel2.png
-Ez most komoly Noel? Egy nő vette el tőled a cucott*Alex tapsolva*
- Igen Rio.*kissé elcsukló hangon Noel*
- Mondtam már, hogy parancsnoknak hívj.*kissé ingerülten Alex* Akkor szem kötöt le róla.

***Noel erősen lekapja a szemtakarást Vanessaról
*** Vanessa hirtelen nem lát semmit

*** Alex legugol Vanessahoz Na kincsem ezt kurvára elbasztad, de ha már itt vagyunk mutatkozzak be rendesen, mert úgy illendő. Rio vagyok aki egy cartelbe tartozok, pontosabban a Cartel de Rioba.
*** Vanessa lesüti a fejét
*** Alex lassan felegyenesedik majd megragadja Vanessa haját Szóval most itt lenne az út vége ami pontosabban egy golyó a fejbe. Gyors és egyszerű módszer.
*** Vanessa elkezd sírni ami közben beszél Nincs más módja ennek? Mondjuk elengedtek és nem is találkoztunk soha?

- Nem-nem, vagy mégis. Mondjuk elviszünk és szépen dolgozol nekünk. Ez jó is csak először kap a szád egy kis betömést. Noel be a furgonba és irány a laborba.
*** Noel Vanessa karjai alá nyúl és felrántja majd elindul vele a furgonhoz ahova csak belöki



Cartel bitch.png[2023.06.01]
Az elmúlt pár hónapban megtanultam mi is az a félelem, mert nem egy gyárba vagy laborba vittek hanem egy félre eső viskóhoz ahol kibilincseltek. Első pár nap nem is volt olyan vészes csak megvágták a nyakam meg a hasam. Azután jött a rosszabb rész amikor is kivittek a szabadba és megásatták velem egyszer a síromat amit sírva tettem. Sokszor csak az tartotta meg az ép elmémet, hogy ezertől számoltam vissza hetesével. Aztán több nap elvitetett engem Rio egy raktárba ahol táncolnom kelet előtte majd az egyik alaklomkor megragadott a hajmnál fogva és oda lökött a falhoz majd kést szorított a torkomhoz és kérdezte, hogy még mindig lopnák el tölük, erre én már csak a puszta menekülés miatt ebből a helyzetből arcon köptem, mert úgy voltam vele, hogy már a halál is egy jó kiút lenne. Meglepődésemre ez tetszett neki és láttam rajta, hogy elégedett. Ezután kezdődött csak a Brazil nagy betűs életem. Ezután a megmozdulás után maga mellé vet és kb a jobb keze lettem meg persze a szeretője is, mert mindenhol mindenféle képen csináltuk.

Cartel3.png[2023.10.01]
Már jó pár hónapja csináljuk egymás után a balhékat Rio-val amiket egyszerűen élveztem. Kaptam is egy kis becenevet ami nem volt más mint a Demônio escuro ami átfordítva sötét démont jelent. Miért is kaptam ezt a nevet, talán azért, mert aki próbált packázni a Crateler azt Rio és én vagy megöltük vagy megkínoztuk, de leggyakrabban ezek párba jártak. Aztán egyik nap este felé Rio össze hívott minket, mármint engem és Noelt oda hívott a raktárba hol voltak aférjaink. Na de a raktárba szóba hozta a rivális cartelt aki leakarja csapni a kezünkről az egyik nagy felvásárlónkat amit persze nem engedhetünk így hárman azt a feladatot kaptuk, hogy akadályozzuk meg. A terv nagy vonalakban az volt, hogy egy gyenge lánc szemet elkapunk és kifaggatjuk, de ugye minden szép tervenek van buktatója. Amikor elkezdtük volna valatni rajtunk ütöttek a társai. Noel engem mentett még Rio-t elkapták. Ha csak abból indulok ki, hogy mi miket csináltunk akkor biztos nem bántak kesztyűs kézzel vele, de ami még aggodalmat okozott, hogy halottam 2 lövést is. El telt vagy 3-4 nap és addig csak bujdostunk amikor is kapott Noel egy SMS-t amiben egy videó volt Rio-ról. Amiket mondott még jobban fájdalmassá tette
az útjának a végét.



*** A videó elindul és Rio látható szétverve
- Na beszélj aranyom.*ismeretlen hang szól Rio felé*
*** Rio párat köhög amivel vér is jön
Szerelmem először is hozzád szólnák, hogy eddig tartott a románcunk, mert innen nem szabadulok élve. Azt szeretném kérni tőled, hogy ne nézz vissza és csak menj előre törtes, mert ez tesz téged különlegessé. Bármikor is elkeserednél csak néz a nyakláncra amit kaptál tőlem. Noel most te következel megkérlek, hogy minden áron védd meg Vanit és te leszel a részünknek a vezetője innentől. Ja és mivel köptem pár dologról így titeket békén hagynak szóval sok sze..

*** Rio fejébe és szívébe lőnek 2-2 lövést
*** A videó véget ért


Ezután a videó után rájöttem, hogy csak kínt és szenvedést hagytam magam mögött Braziliában. Mivel már ami oda kötött elment vissza térek Los Santosba hát ha leültek ott már a kedélyek és nem szerzek ott több sebet, valamint nem hagyok magam mögött szeretteim holttesteit.
 

Baka

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:238
Hanna Ramirez
[2024.02.24]

Nagy nehezen rászedtem magam és lementem a volt házamhoz és mondom megnézem már Des-t is, de ő már nem volt ott amikor az új tulajt megkérdeztem, akkor azt mondta, hogy nézem meg a temetőben. Ki is kocsikáztam és fel-alá járkáltam, amíg meg nem találtam a sírát ahol ledöbbentem, meg meg mondva z őszintét el is szomorodtam, mert erre nem számítottam. Ekkor döbbentem rá, hogy nem Rio volt az első az életemben akiért teljesen mindent oda adtam volna. Az idő is valahogy hirtelen hidegre váltott és majd meg fagytam, de lehet csak én képzeltembe és a szívem hasadt meg.
 

Brownie

🍪Süti, a modi🍪
Fórum moderátor
Üzenetek:261
Camilla Roberts
Szia @Baka ! Több, mint két hét eltelt a legutóbbi aktivitásod óta a lapban. Szeretnéd még folytatni ?
 

Brownie

🍪Süti, a modi🍪
Fórum moderátor
Üzenetek:261
Camilla Roberts
Fórum moderátor hozzászólás
Mivel ez azóta nem került folytatásra, így a lapot zárom. Amennyiben ténylegesen aktívan folytatnád, keress fell engem, vagy Munkást.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó