Vadászati engedélyek kiadásának újragondolása!

JakeFury

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:89
Ajredzsi Stevens

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Jake Javier Heke / jake_heke «

Ötleted leírása

» Sziasztok! A vadászengedélyek kiadasának újragondolását szeretném javasolni. Büntetett előélet ugye kizáró ok jelenleg, ennek az Amerikában szinte "civil sportnak" számító tevékenység míveléséhez. Javaslatom az lenne, hogy bővítve a lehetőségek tárházát a szerveren ezzel is, kerüljön eltörlésre. Viszont a szabályok azok szabályok, természetesen illegális kilövéseket a továbbiakban is szankcionálja a törvény ereje, s hivatalosan maradjanak is eladhatatlanok az ezekből a jószágokból szerzett húsok és egyéb tárgyak. Illetve mivel nagy kaliberről beszélünk az engedély élesítésénél ugye, az engedély kizárólag vadászpuska vásárlására jogosítson fel, tehát fegyverboltban egyéb nagy kalibert ne lehessen, vagy, ha mégis adott maradna továbbra is ennek a lehetősége, akkor rögtön mivel regisztrált okmány bemutatásával kerülne megvásárlásra esetlegesen egy lőfegyver, kapjon hivatalosan értesítést a PD akik bármikor eljárhatnak az ügyben akár nyomozni is, attól függően persze, hogy az adott személy fent tartozkodik a szerveren. Köszönöm! «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Ezen kívűl esetleg még üdébb színfolttal az dukálna, ha az illegális állatok elejtésére vonatkozó szabályzat is eltörlésre kerülne, ezzel is a rendőreink szolgálati idejét mozgalmasabbé téve, miszerint, ha kilövünk, majd eladunk, kapjanak riasztást. Mondjuk ez a része nem kiforrott gondolat, a fentebbi inkább. :) «



 

JakeFury

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:89
Ajredzsi Stevens
Nem gondolod irreálisnak, hogy pistike megöli a fél várost, lecsukják érte, majd legálisan vehet nagykaliberű lőfegyvert?
Elfogadom és természetesen megértem ezt a nézőpontot is, nyilván, ha a realitások talaján szeretnék maradni nem lenne elfogadott alapesetben.
Mint említettem, és mint a topic neve is magába foglalja, ötlet. Ötlet, melyet lehet támogatni, és persze leszavazni.
Ha az irrealitást nézzük, szerintem elég sokan találkoztunk már hasonlókkal itt is és más szerveren is. Ha Te nem, akkor szerencsés vagy és ennek örülök.
A fél város... Ez a rövid mondtad sajnos elég ironikus a jelenlegi helyzetét tekintve.
De mondom mégegyszer: Megértem amit mondasz és normál esetben teljesen egyet is értenek vele, de, ha magánilag is kikapcsolódást tud nyújtani bárkinek e tevékenység jelenleg és a rendőreinknek/parkőreinknek is tud nyújtani elfoglaltságot az autópálya trafizáson kívül, akkor....
Nem tudom. 🤷🙂
Nyilván épp úgy elfogadom a leszavazását is ennek a kezdeményezésnek a realitásra hivatkozva, hisz nem több egy kósza.....ötlettől! 🤷🙂🙏
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:494
Elfogadom és természetesen megértem ezt a nézőpontot is, nyilván, ha a realitások talaján szeretnék maradni nem lenne elfogadott alapesetben.
Mint említettem, és mint a topic neve is magába foglalja, ötlet. Ötlet, melyet lehet támogatni, és persze leszavazni.
Ha az irrealitást nézzük, szerintem elég sokan találkoztunk már hasonlókkal itt is és más szerveren is. Ha Te nem, akkor szerencsés vagy és ennek örülök.
A fél város... Ez a rövid mondtad sajnos elég ironikus a jelenlegi helyzetét tekintve.
De mondom mégegyszer: Megértem amit mondasz és normál esetben teljesen egyet is értenek vele, de, ha magánilag is kikapcsolódást tud nyújtani bárkinek e tevékenység jelenleg és a rendőreinknek/parkőreinknek is tud nyújtani elfoglaltságot az autópálya trafizáson kívül, akkor....
Nem tudom. 🤷🙂
Nyilván épp úgy elfogadom a leszavazását is ennek a kezdeményezésnek a realitásra hivatkozva, hisz nem több egy kósza.....ötlettől! 🤷🙂🙏
Azzal nincs is problémám, hogy felvetsz ötleteket, az jó dolog.
A kommented ide illő részére reagálva pedig: Nem vagyok már jó ideje PD-s, de szinte biztos vagyok benne, hogy azóta is a letartóztatások nagy részét képzi a menekülés, gyilkosság, ilyesmik. Ha ilyenek beleférnek a karaktered életébe, akkor szerintem az illegális vadászat is.
 

JakeFury

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:89
Ajredzsi Stevens
Azzal nincs is problémám, hogy felvetsz ötleteket, az jó dolog.
A kommented ide illő részére reagálva pedig: Nem vagyok már jó ideje PD-s, de szinte biztos vagyok benne, hogy azóta is a letartóztatások nagy részét képzi a menekülés, gyilkosság, ilyesmik. Ha ilyenek beleférnek a karaktered életébe, akkor szerintem az illegális vadászat is.
Beleférhet persze bárkinek, kétségtelen, amennyiben illegális frakció tag.
Nem tudom őszintén, hogy a jelenlegi és az elmúlt kritikus időszakban mennyire telnek mozgalmasan a mindennapjai a rendőröknek, de alapjába véve nem kérdőjelezem meg amiket írtál, hogy miknek kell, illetve -kellene kitennie a munkájuk nagy részét.
Nyilván kétszínű állítás lenne részemről az a kijelentés, hogy ez az ötlet az Ő javuk miatt íródott meg, mert ez így nem igaz, hanem a nagy átlag számára akik vadászni szeretnének, elsősorban legálisan vadászható állatokra. Ebből adódik már az, hogy ehhez az ötlethez mi játékosok és persze vezetők, mit teszünk hozzá vagy veszünk el annak reményében, hogy megállja esetleg a helyét a PD számára is kedvezően. :)
A karakterem noha többszörösen büntetett, de jó okkal (egyenlőre) nem illegális frakció tag, így sajnos az illegális vadászat kilőve, így költőiessen. Noha személyszerint beérném, mint fentebb írtam a legálisan vadászható állatokkal is. :)
Minden esetre tiszteletben tartom a véleményed és azonosulok is vele, így betudom addig ezt egy "nem"-nek az ötlet ellen.
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó