Update utánni skillrendszer.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Sensei

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:109

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Sensei «

Ötleted leírása
» Jelenleg úgy áll az update utánni rendszer hogy az legális szervezetek a hozzájuk közel álló skilleket pl: Erő, fegyverképesség, tüdőkapacítás nem felejtik el. De miért csak ők? Akár egy civilnek is napi rendszerességel vagy gyakran lehet rá szüksége, hogy az illegális részröl ne is beszéljünk. (Bosszantó akciók előtt újrahúzzni a fegyverképességet és az erőt.) Ezeket nem vonnám meg tőlük inkább mindenkire kiterjeszteném. Hogy miért is? Az egész arra jó hogy X időnként odamenjen az ember, elnyomja párszor, aztán folytatja az életét úgy ahogy volt. Vagyis ez senkinek sincs hasznára. Helyette viszont lehetne az hogy egyszer kihúzza és ameddig a karakter életben van (CK-t nem kap) meg is marad. CK után viszont törlődik és nyugodt szívvel húzzhatja megint maxra. «


Csatolmányok
» --- «

Egyéb megjegyzések
» Megkívántam a colás haribot. «



 

Kirazu84

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:187
Kriszokos0
Én szerintem kicsit másképp kellene ezt megoldani.
A csökkenés maradjon, azonban az 20% alá ne menjen a fegyver kezelési tudás miatt. Kis kalibert továbbra is tudunk kezelni, amit szerintem a legtöbb ember használ úgy is. Egy civilnek meg amúgy is, ha nem vadászik, élete végéig elég a pisztoly.
Nagy kaliber kezelés miatt továbbra is menjen azért le a százalék, például 1,5-2 hét alatt, hogy azért valamilyen idő közönként kelljen úgy mond gyakorolni(nem minden nap használ az ember M4-et, max ha 8 school shooting van/nap..). A vadász meg amúgy is jár el gyakorolni.
Az erőnléti skillnél behoznám, hogy a bányában, favágásnál és adott animok töltsék az erőnlétet. Sokkal több RP lenne szerintem a szeron gyúrásból, ha ténylegesen is kap érte valamit az ember. Bányában és favágásnál mondjuk x ütés után 1%, míg animnál x perc után 1%. Aki AFK, az természetesen ne kapja ezt, ha animban például.
Bányába sokat kell járni és elég izmossá tud tenni, szintén a favágó és a cégek is.

A felsorolt értékek csak példák.
 

Sensei

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:109
Én szerintem kicsit másképp kellene ezt megoldani.
A csökkenés maradjon, azonban az 20% alá ne menjen a fegyver kezelési tudás miatt. Kis kalibert továbbra is tudunk kezelni, amit szerintem a legtöbb ember használ úgy is. Egy civilnek meg amúgy is, ha nem vadászik, élete végéig elég a pisztoly.
Nagy kaliber kezelés miatt továbbra is menjen azért le a százalék, például 1,5-2 hét alatt, hogy azért valamilyen idő közönként kelljen úgy mond gyakorolni(nem minden nap használ az ember M4-et, max ha 8 school shooting van/nap..). A vadász meg amúgy is jár el gyakorolni.
Az erőnléti skillnél behoznám, hogy a bányában, favágásnál és adott animok töltsék az erőnlétet. Sokkal több RP lenne szerintem a szeron gyúrásból, ha ténylegesen is kap érte valamit az ember. Bányában és favágásnál mondjuk x ütés után 1%, míg animnál x perc után 1%. Aki AFK, az természetesen ne kapja ezt, ha animban például.
Bányába sokat kell járni és elég izmossá tud tenni, szintén a favágó és a cégek is.

A felsorolt értékek csak példák.
Mondjuk én is gondolkoztam ezen az 1.5-2 hét dolgon. Viszont picit másképp. Még azt tudnám elképzelni hogy 1.5 hétig megsem mozdul, nem csökken semmi. Aztán naponta kezd lemenni 10%-ot, és ha megcsinálod az alap feladatot akkor hopp újabb ideig szabad vagy. Bár újra olvasva más szerintem a megközelítésünk. :unsure:
 

Kirazu84

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:187
Kriszokos0
Mondjuk én is gondolkoztam ezen az 1.5-2 hét dolgon. Viszont picit másképp. Még azt tudnám elképzelni hogy 1.5 hétig megsem mozdul, nem csökken semmi. Aztán naponta kezd lemenni 10%-ot, és ha megcsinálod az alap feladatot akkor hopp újabb ideig szabad vagy. Bár újra olvasva más szerintem a megközelítésünk. :unsure:
Akár az is egy járható út igazából.
Én a mindenki részesüljön előnybe vagy senki elvet vallom.
A ck utáni full skill nullázást meg támogatom.
A CK utáni instant nullázással egyet értek, eddig is így kellett volna legyen.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:7,050
-
Head of Staff hozzászólás
Az állóképesség, fegyverképesség, erő és tüdőkapacitás a következő patch-től a következő alapján lesz megvalósítva: amíg nem CK-zik a karaktered, addig élvezheted csökkenés nélkül a skilleket, viszont CK-nál instant újra ki kell húznod őket. Ez vonatkozik mindenkire, legál-illegál-civil. Legyen bármilyen játékos.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó