Unfair trafipax

Allen-Jakson

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:65
Allen Jakson
qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos hibák

In Game Neved/Discord Neved

» Allen Jakson/allenjakson «

Hiba megnevezése

» kétszer megbüntetett a trafi avval a címszóval hogy nem volt bekötve a biztonsági övem de bevolt kötve ahogy a videón is látszik «


Hiba bővebb leírása

» kétszer megbüntetett a trafi avval a címszóval hogy nem volt bekötve a biztonsági övem de bevolt kötve ahogy a videón is látszik «

Csatolmányok

» https://medal.tv/games/gta-v/clips/1R0E67H2ncEpCv/d1337Adjw2ga?invite=cr-MSxlZmMsMjA2NzI3MzIzLA[/URL] https://medal.tv/games/gta-v/clips/1R0Ghl9oilaaqs/d13371ImWoAa?invite=cr-MSwwMzUsMjA2NzI3MzIzLA «

Egyéb megjegyzések
» ezzel a hibával most találkoztam elösször «

A mintát helyreraktam, máskor figyelj rá! #Brownie
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector
129es tempomattal megyek, 131re megbüntet a traffipax. Jó lett, hogy elfér alatt a kamion, de az összegek duplázása nem sajnos.

Allen videóján meg még autome sincs, hogy övet csatolt volna.
 

Kirazu84

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:168
Kriszokos0
Hector által említett jelenség nálam is rengetegszer előfordul. Igaz nem 2 km/h különbséggel, de gyakori jelenség, hogy 130-at mutat a km/h, aztán csak kapom a 20$-os csekket, mert 131-el mentem valójában.
Illetve pedig a zavaró még szerintem az, hogy általában 141-től büntet az LSPD, a SASP is, azonban a Los Santos Freeway-en több traffipax is 130-tól büntet. Kicsit romboló, hogy 137-nél egyik fél sem állít félre, azonban a pálya egész hosszán villogok a traffipaxok alatt. Ez mellé még azt is be tudom dobni, hogy a városban is van pár hely, ahol 65-től, 70-től büntet, mikor valójában 91-től állítanak félre. Amennyiben szükséges, ezekhez listát össze írok a nap folyamán, ha feljutottam.
 
Utoljára szerkesztve:

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector
Hector által említett jelenség nálam is rengetegszer előfordul. Igaz nem 2 km/h különbséggel, de gyakori jelenség, hogy 130-at mutat a km/h, aztán csak kapom a 20$-os csekket, mert 131-el mentem valójában.
Illetve pedig a zavaró még szerintem az, hogy 141-től büntet az LSPD, a SASP is, azonban a Los Santos Freeway-en több traffipax is 130-tól büntet. Kicsit romboló, hogy 137-nél egyik fél sem állít félre, azonban a pálya egész hosszán villogok a traffipaxok alatt. Ez mellé még azt is be tudom dobni, hogy a városban is van pár hely, ahol 65-től, 70-től büntet, mikor valójában 91-től állítanak félre. Amennyiben szükséges, ezekhez listát össze írok a nap folyamán, ha feljutottam.
140 km/ht ír a kistérkép, 137re a PR félreállít, hogy gyorshajtás. A Traffipaxokat pedig úgy tudom a kistérkép alapján írt számokra állították be. Zancudoban a 65ös traffipax fizet a legjobban :D
 

Kirazu84

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:168
Kriszokos0
140 km/ht ír a kistérkép, 137re a PR félreállít, hogy gyorshajtás. A Traffipaxokat pedig úgy tudom a kistérkép alapján írt számokra állították be. Zancudoban a 65ös traffipax fizet a legjobban :D
Volt alkalmam rá, azonban egy kicsit kihasználtam az amolyan "jogász Karen" kártyát és hamar megoldódott a probléma :)
A traffipaxos részhez pedig, igen, az alapján büntet, de ez ellen lehetne esetleg tenni azzal, hogy például kézileg állítsuk be.
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó