Unbann

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

danisandor

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
Kérlek unbanoljon valaki, egy kis piti dologért kaptam bann-t. A történet: az volt, hogy a városháza előtt volt egy gyerek, aki korábban elütött, és súlyos sérülésekkel kellett korházba szálítani, talállkoztam vele a városháza előtt, és ezt az embert megvertem, 3 másik hivatalos ember szeme láttára, és ezt Rafi nem nézte jó szemmel. Rafi ezeket mondta: "látom nem tudsz változtatni igaz?" én:de tudok változtatni, csak mondd el, hogy min. Rafi: "komolyan nem tudod?" én: az, hogy megvertem? És kibannolt. Indok: nincs itt helyed. (vagy valami ilyesmi indok volt.)
Nem tettem akkora dolgot, hogy ezért örök bannt kapjak. Én úgy gondolom, hogy ezt az egészet IC RP keretein belül meg lehetett volna oldani. Ugyanis ott volt 3 hivatalos személy, akik fegyvert fogtak rám, az a történtek után. Hogy őszinte legyek, nagyon nem fogok már ilyen dolgokat csinálni, sokkal visszahúzódóbb leszek, mind korábban.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:494
[adminisztrator]Kérlek írd újra a kérelmet a megadott formátum alapján, ezt zárom a nem megfelelő formátum miatt.[/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó