Troy Higgins discord (Helyette írom, nem én vagyok dőljön rám a börtön ha igen)

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

BigDanosz

Újonc
Játékos
Üzenetek:14
logo.png

one RolePlay
Unban kérelem - TS3


Név:Troy Higgins#5420
Adminisztrátor neve:Egy komplett moderátor team. De asszem Cody (sosem volt rokonszenves, hogy őszinte legyek veletek.)
Indok:Abban biztos vagyok, hogy van egy pár.
Tiltás időpontja:2021.08.04.
Meddig tart a ban:Ötletem sincs, légyszi segítsetek.
Miért kérsz unbant:Ide szeretném mellékelni, hogy ez tulajdonképpen egy discord némítás, de nagy eséllyel az idők végezetéig tart, ezért kérlek bennetek ennek feloldására discord unbann kérelmet nem találtam fórumon (mert időigényes aztán arra már rá se hederítettetek mi?). Igazából teljes mértékben megváltoztam, na jó részlegesen de döcögök a megváltás felé. Szeretném ismét a discord szervert boldogítani illetve a csevegő topicot rendszeresen kezem közé venni. Abban megállapodhatunk, hogy kevesebb Náci illetve komcsi mémet fogok küldeni, mondjuk egymást után nem lesz kettő. Írtam a mi nap sok embernek, ámbár leignoráltak igaz de akaratom töretlen a discord unnémításom felé. Légyszíves vegyétek figyelembe, hogy egy megváltásra váró lélek volnék, el is kezdtem jót tevékenykedni, amelyre van bizonyítékom is. Pontosabban itt is van: https://imgur.com/a/RTxlmaT , nem vírus dögöljek meg kattintsatok rá nyugodtan (óriási pacsi LuciferMorningstar-nak kajak nagy farka van és jó arc plusz pont nála, hogy szereti a Star Wars-t. )
Összességében jogosnak érezted a tiltást: Valamennyire igen, valamennyire nem "Változnak az idők vele változok én is" .
 

Limonium

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:2,085
[foadmin]Köszönjük a hajnali kettes feltűnési viszketegséget, mostmár irány az ágy.
Ja nem.. egyébként nem lesz feloldva.
[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó