Tot Adminsegéd jelenkezése.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Tohru

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:86
.
Bemutatkozás!

Barnabásnak hívnak! Magyarországon élek, azon belül Budapesten, jelenleg még iskolába járok, 10 évfolyamba, amit talán érdemes rólam tudni, hogy szeretek makettot építeni, illetve focizni szoktam, jelenleg nem játszok csapatban/egyletben, csak iskolai szinten folytatom ezt a tevékenységet iskola/osztály társaimmal, hétköznapomat lefoglalja az iskola, de általában hétvége felé aktívabb szoktam lenni, még talán annyi személyes hogy jelenleg 16 éves vagyok.

Múltam!

Multi Theft Auto-n kezdtem az RP-t, már vagy 5 éve RP-zek, és több szerveren is megfordultam, ezek általában a streamerek/videósok általa hirdetett szerverek, most nem akarok itt neveket le írni, mivel nem szeretném a szervereket hirdetni, nagy eredményeket nem értem el az ottani közösségben, maximum egy 1-2 szintű Adminisztrátor szint volt a legnagyobb pozícióm, általában mindig szeretem a kezdő játékosoknak segíteni, és mindenütt részben ezért lettem Admin/AS mivel tudom milyen nehéz néha a kezdés, mennyire eltudja szomorítani az embereket, hogy a kitűzőt cél nagyon távol van.

Jelen!

A szervere 2022.06.12. én regisztráltam fel, közben megismertem sok jó, és rossz személyt is benne, sok olyan emberről tudtam meg információkat, amikben utólag negatívan csalódtam, most mesélhetnék itt egy nagy történetet még a Car Nation kórszakból. De őszintén nem hinném hogy érdekelne bárkit is, kivétel akit érdekel, de annak szívesen le írom privátban majd, sok olyan Admint ismertem meg akik akkora körültekintéssel járnak körül egy dolgot, és vesznek figyelembe több dolgot is, mint például Henzó, aki konkrétan egy Detektívet megszégyenítő szinten csinálja, és akár képes az utolsó morzsákat is össze szedni. Ezt félre téve, úgy érzem hogy a szerver jelenlegi rendszerei amik rendelkezésre álnak, abból már mindent is ki próbálhattam, és így szereztem tapasztalatot.

Miért is akarsz jelentkezni?

Őszintén a játékosok segítség nyújtása miatt, a mai napokban sokszor látom hogy Discordon keresik egyesek a választ, illetve szeretném csökkenteni az Adminokra kerülő felesleges PM-eket, mivel tudom hogy sokat tud számítani, főleg ha olyan szituációk lépnek fel, hogy csak 1 Admin van, és sok játékosnál történnek egyszerre a dolgok.

Miért téged válaszunk?

A szerveren lévő scriptek nagy részét ismerem, kivételt képeznek a illegális scriptek, de már voltam több frakcióban, és több cégben is, így szeretném a jelenlegi tudásomat "kamatoztatni" ha lehet úgy mondani, és ezzel segítséget nyújtani a játékosoknak.


Negatív/Pozitív tulajdonságaim.

- Maximalista vagyok. (Ez néha rossz, mert sok időt tudok foglalkozni minden dologgal is)
- Nehezen tudok olyan dolgokat átérezni amik nem történt meg velem.
- Néha átszoktam venni a másik félnek a stílusát.
+ Próbálok egyértelműleg és úgy hogy mindenki megértse fogalmazni.
+ Céltudatos vagyok.
+ Törekedek a lehető legjobb megoldásra.



Utószó!

Még annó egy Jeffry strem közben találkoztam a szerverrel, alapból csak egy Gta 5-ben játszódo rp szervert kerestem, és azóta itt játszok.
Köszi ha végig olvastad a lapom, és remélem hogy mindenre választ kaptál velem kapcsolatban!
 

Capybara

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:27
-
Szia! A lapod nagyon ígéretes. Sok benne az információ, színes és egyben kreatív is. Egyben nagyon tetszik benne hogy lényegre törő vagy illetve hogy valamilyen szinten van tapasztalatod is.

Illetve a téma neve. Tetszik ez a kis "Gag" amit beleépítettél.

Csak is Támogatni tudom, én személy szerint szívesen látnálak a csapatban.​
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[sa] Kedves Tot!

Sajnálattal értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elutasításra került!

Köszönjük, hogy a lapba időt és energiát fektettél, de ez most sajnos nem sikerült.
[/sa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó