Tomy moderátor jelentkezése

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Dough Thommas

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
Beceneved
>Tomy<

Mesélj magadról
>Kökény Tamásnak hívnak de sokan csak Tomy ként ismernek. Egy átlagos fiatalnak tartom magam. Szabad időmben a családommal foglalkozom és sokat kirándulunk. További szabad időmben általában még MTA/GTA V szervereken játszom. Karrierem 2017-ban kezdtem egy MTA szerveren. Nagyon nem értettem mit kell csináljak de csináltam. Azóta nagyon nagyon sok MTA szerveren megfordultam már. Vezettem más szervereken több frakciót, stb. GTAV ben még nem vagyok anyira jártas.<

Miért téged válasszunk?
>Szerintem nem vagyok több mint a többi jelentkező, csak valaki több eséllyel indul az életbe, valaki sikeresebb, valaki ebbe jó valaki abba. Én viszont úgy érzem, hogy terhelhető vagyok, segítőkész és a beszédkészségem se az utolsó, amire nagyon büszke vagyok és ez nagyon ritka a mai társadalomba hogy valaki tisztelettudó legyen, és én az vagyok, aminek nagyon örülök. <

Mesélj magadról 3 Pozitív illetve 3 Negatív tulajdonságot.
>
Pozitív:
Spontán
Fogékony
Tájékozott


Negatív:
Kritikus(túl)
Sokszor túl beszédes
Néha hamarabb eljár a szám

<

Hogyan próbálnál minél előbb bele illeszkedni a társaságba?
>Próbálnék minnél többet barátkozni és beszélgetni másokkal ezálltal megismerni egymást.<

Rendelkezel Discord-al illetve működő mikrofonnal?
>Természetesen igen.<

Miért érzed magad alkalmasnak a feladat elvégzésére?
>Azért érzem magam alkalmasnak erre a feladatra mivel van már tapasztalatom ebben a feladatban, és sosem volt rám panasz.<

Mi rombolhatja a leginkább a közösséget egy fórumon belül?
>Egy fórumon leginkább a folyamatos szabálysértések rombolhatják a közösséget.<

Célod/Céljaid
>Bekerülni a Fórum moderátor csapatba, és minnél tovább bennmaradni, élvezni az egészet.<
 

blackdog476

Kivételes Tehetség
Very Important Person
Üzenetek:233
[foglobmod]
Szia Tomy!

Jókat írtál, csak nagyon szűkszavúan fogalmaztad meg a mondandódat, illetve nem vagyok benne biztos, hogy minden esetben képes lennél jó döntéseket hozni. Ezek miatt a lapodat sajnos nem tudom elfogadni.
További szép napot!
[/foglobmod]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó