Tommy D Cortez -->> Meddison Rawlings

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

habos

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:51
Carter D Sanchez
panaszkonyvj.png

Neved: Tommy D Cortez
Játékos(ok) neve: Meddison Rawlings
Panasz oka: FearRP hiánya.
Panasz kifejtése: A tegnapi nap folyamán több kamionos rablást is elvégeztünk, köztük Meddison-t is kiraboltuk. Az RP alatt történt tőle pár megjegyzés, ami elrugaszkodik a valóságtól egy ilyen eset közben. Fegyvert fogtam a hasához, annak ellenére ő bátor volt. Miután elhangzott egy mondata, hogy követeli a telefonját vissza, lábonlőttem. Utána a földre esett és még onnan is megkaptuk, hogy mi egy tapló banda vagyunk. Annak ellenére, hogy fegyver volt nálunk, nagyon bátor dolgokat mondott IC. Az RP során nagyobb FearRP-t nem láttam tőle, fegyver volt hozzá nyomva, vagy rászegezve folyton szinte. Nem hinném, hogy IRL ha elveszi két fegyveres a telefonomat, visszaszólnék nekik egy hülye telefonért és az életemmel játszanék.
Bizonyíték (kép, log, videó): Megjegyzés:
 

Morningstar

Fékezhetetlen
Mentor
Üzenetek:507
.
A panaszt én fogom bírálni. A bizonyítékok elég egyértelműek, de ettől függetlenül várom Meddison Rawlings válaszát 24 órán belül.
 

Csartai

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:29
Meddison Rawlings
Köszönöm szépen, itt vagyok! Legközelebb ha megjelölsz a poszt alatt hamarabb tudok válaszolni! :)
Igen ez így történt nem tagadom. Szeretném kifejteni válaszom, bőven. Ezt az IRL-be belekapaszkodós témát nem értem mert itt a játékba olyan dolgokat csinálhatunk amiről esetleg a való életben nem is gondolnánk, hogy megtörténne. Ha mivel megpróbáltam kiállni magamért és ezt nem FearRp-nek gondolod rendben, de ha már ennyire az IRL-nél vagyunk IRL nem állok meg a kamionnal ha megpróbálnak kirabolni, persze ezzel én vagyok így. Még egy példának feltudom hozni a dzsúdó tanáromat aki már több mint 30 éve dzsúdózik és ha késsel, fegyverrel is támadnak rá három másodperc alatt képes végezni az ellenfelével. Na de most nem is ő a fontos hanem én... Kétszázadik órámat karcolom a szerveren eddig nem volt velem probléma, úgy érzem és szankcionálásaimból is ezt látom mivel egyetlen egy Jail-em van azt is azért mert bug-os helyről nem tudtam elmenni. Aztán én ic így reagáltam le a helyzetet nem látom gondnak mert szerintem ha valakinek neki állsz IRL ő sem fogja hagyni szó nélkül. Szerintem teljesen jól rp-ztem mindent, együtt működtem, ha ez nem így van akkor elnézésedet kérem, legközelebb jobban odafigyelek és bármi komment nélkül oda adom mindenem! Próbáltam egy picit színesíteni az rp-t, de ha ez nem jól jött össze elnézésedet még egyszer kérem!
Esetleges voic megbeszélésre is kapó vagyok ha a többieknek is alkalmas! :)

+Edit: Ezt a Pk-t azért nem érzem jogosnak mert IG is felajánlottam, hogy hívjunk admint és beszéljük meg. Mert lehet, hogy hibáztam de ha igen akkor tudjak belőle tanulni! Te ezt nem szeretted volna, így nem lett hívva admin. Köszönöm!
+Edit: Ahogyan gondolkozom az egészen, nem is értem, hogy maffiához mennyire illik az emberek kifosztása, szerintem azt a bandák és gengszterek nyomatják és a maffiáké marad a nagyobb üzletelések, rablások.
I just think this...
 
Utoljára szerkesztve:

Morningstar

Fékezhetetlen
Mentor
Üzenetek:507
.
[a]Szia megértem, hogy színesíteni szeretnéd az RP-t, de nem megfelelően tetted. Miközben rádtartották a fegyvereket, te nem mutattál fearRP-t ahogy a képen látszik nem is egyszer, mivel reális keretek közt az életét féltő karaktert kell RPzned. Van lehetőség arra is amit leírtál a judo tanárodról, de annak vannak bizonyos követelményei, mint például egy sima, vagy HCRP karakterlap ami jóvá is van hagyva.
Nincs azzal gond, ha az RP-t színesíteni akarod, de akkor is maradjunk reális keretek közt. Ezt a jövőben tartsd észben.
A leírtak és a bizonyíték alapján a PK jogos.[/a]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó