Tommy Andrews-Sebastian Houghton

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Gery

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:65
Tommy Andrews
panaszkonyvj.png

Neved: Tommy Andrews
Játékos(ok) neve: Sebastian Houghton
Panasz oka: Nonrp
Panasz kifejtése: Kamionnal átmegy a kerítésen, amikor ott van előtte az ,,egyenes" út.
Bizonyíték (kép, log, videó):
Megjegyzés: Szerintem a videóból minden jól látszik. Én értem hogy kell a grind ilyen árak mellett, de lagalább ha tudja hogy más is van ott, legalább akkor ne.
 

Zsmoa26

Haladó
Játékos
Üzenetek:18
Szia.
1. Nagyon laggolos ez a szerver nekem, és kb a fél mappot alig tölti be. Mint pl a keritést is.
2. OOC is irtam neked hogy az egész windowsom sötét lett, plusz amiatt is alig láttam
3. Igazából szerintem ez nagyjából IC ügy is lehetett volna, ezért se értem ezt a PKt
De köszönöm, és nem a grind meg ezek miatt mentem igy
 

Gery

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:65
Tommy Andrews
Nem is szeretnék ebből nagy dolgot kihozni. Nekem nem tűnt úgy hogy laggolsz, ettől függetlenül lehetséges. Figyelembe véve amit írtál, eltekinthető szerintem. Előtte nem is találkoztam veled IC, szóval nem ismerem hogy hogyan rp-zel. Sajnos IC-ügy nehezen kihozható ilyenből. Remélem aki elbírálja majd, figyelembe veszi a problémáidat, mert nem célom hogy más ki legyen bannolva. Viszont szerintem a szerver nevében megkérhetlek arra (nyílván ha teheted) hogy jobban figyelj oda. (Igen tudom, a technika)
 

Henzó

Individuum
Very Important Person
Üzenetek:313
-
[a] Sziasztok! A panaszkönyvet én fogom bírálni a fent leírtakat figyelembe véve. Sebastian megoldása a letérésre valóban nem volt megfelelő tekintve, hogy az az útszakasz nem csak a füves résszel van külön választva, hanem egy kerítéssel is. Tudatában vagy azzal, hogy nem töltenek be az objectek, esetlegesen a map különböző részei mégis a feljelölt aszfaltos út helyett egy kérdőjeles füves részt választottál az áthaladásra. Szeretnélek megkérni, hogy a jövőben ezeket próbáld meg elkerülni főleg, ha a számítógépeddel is gondjaid vannak. Szankciót nem adok, legyen ez egy jelzés a problémára. A panasz jogos. [/a]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó