Toma Zivic - Jane

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Gácsér

Haladó
Játékos
Üzenetek:20
kayden tran
unban.png


Név: Toma Zivic.
Adminisztrátor neve: Jane
Indok: Szabályzat többszörös megszegése.
Tiltás időpontja: 2023-04-22
Meddig tart a ban: Örök.
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Ezzel együtt kettő alkalommal.
Miért kérsz unbant: Már lassan egy hónapja vagyok kitiltva a szerverről, és őszinte leszek már hiányzik teljes mértékben a szerveren való tevékenykedés és tényleges szerepjáték. - Szeretném elmondani, hogy komolyan bánom a történteket és a negatív hatást, amit ezek tetteim okoztak. Felismerem, hogy hibáztam, és azon vagyok, hogy változtassak a viselkedésemen és cselekedeteimen. Az elmúlt időszakban többször is átolvastam a szerverszabályzatot és beláttam, hogy több pontot is megszegtem a szerveren töltött idő alatt, megígérhetem, hogy ezeket a hibákat többször nem fogom elvéteni.
Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Sajnálom, hogy többször is bosszúságot okoztam a közösségnek a tetteimmel a jövőben azon leszek, hogy ilyen többször ne fordulhasson elő. Nagyon megbántam a történteket, és remélem, hogy továbbra is tagja lehetek a közösségnek. Fontos számomra a közösség, és szeretnék visszatérni a szerverre. Megígérem, hogy a jövőben betartom a szerverszabályzatot, tanultam a hibáimból, és tekintettel leszek a játékostársaimra. Kétszer is meggondolom, hogy mibe dugom a saját kezeimet, mikor döntést akarok hozni.

Összességében jogosnak érzed a tiltást: Igen, jogosnak tartom.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó