Területfoglalás rendszer enyhe átdolgozása.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

balint5768

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:146

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved
» Raffael Milia / Bálint#1019 «

Ötleted leírása
» A jelenlegi terület rendszerrel kb törölve lettek a területfoglalásos RP-k. Mivel akármikor belerakhatnak akármennyi reputációs pontot és nem várható el hogy a nap 0-24 órájában azt figyeljék az érintett illegális frakciók. Ötletem szerint legyen lekorlátozva a reputációs pont töltése 19:00-től 20:00-ig minden hétfőn és csütörtökön vagy akár heti egyszer. «


Csatolmányok
» - «

Egyéb megjegyzések
» Remélem a többi illegál frakciós is hozzászól és megosztja a véleményét ezzel kapcsolatban. «



 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,606
-
Azzal lettek törölve az említett RP-k, hogy nem lehet már ki MG-zni, hogy éppen mely frakció hány ponttal szállt bele egy területbe? Mivel szülne több RP-t az, hogy le lesz korlátozva 1 órás időintervallumra?
 

balint5768

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:146
Azzal lettek törölve az említett RP-k, hogy nem lehet már ki MG-zni, hogy éppen mely frakció hány ponttal szállt bele egy területbe? Mivel szülne több RP-t az, hogy le lesz korlátozva 1 órás időintervallumra?
Az elmúlt területfoglalásokon hiába voltál ott 19:00-tól 20:00-ig bárki, mert kb senki sem ment oda. Ez pedig amiatt lehet, mert jóval hamarabb oda mennek a területre, bele pakolnak aztán ott sincsenek, még akkor sem, amikor kiderülne ki kapja meg a területet. Véleményem szerint izgalmasabb lenne, ha az adott intervallumban lenne ez az egész, mivel így legalább találnál riválist jobb esetben.
 

Henzó

Individuum
Very Important Person
Üzenetek:313
-
Tartsátok a területeket folyamatos befolyás alatt, hogy a rivális frakcióknak rizikós legyen a területre is bemerészkedni. Ez simán kivitelezhető.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,606
-
Ha most 1 órás lenne az intervallum, akkor milyen RP kerekedne ki, ami nem éppenséggel arról szólna, hogy lövöldöztök? Vagy ez lenne a cél? Mert előbb ezt tegyük tisztába.
 

balint5768

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:146
Tartsátok a területeket folyamatos befolyás alatt, hogy a rivális frakcióknak rizikós legyen a területre is bemerészkedni. Ez simán kivitelezhető.
Tegyük fel oda mennek az éjszaka közepén és beleraknak vagy 50k pontot? Ott mi a rizikó a riválisoknak? Konkrétan semmi, mivel kétlem, hogy valaki az éjjel közepén a területet fogja őrizni, hogy ne pakoljanak bele.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,606
-
Pont a Ti frakciótoknál láttuk azt, hogy az utolsó pillanatban lett beletolva a fegyver/pénz a pontokért, mikor még lehetett látni, hogy kik mennyit tettek bele. Abban se volt sok rizikó.
 

balint5768

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:146
Ha most 1 órás lenne az intervallum, akkor milyen RP kerekedne ki, ami nem éppenséggel arról szólna, hogy lövöldöztök? Vagy ez lenne a cél? Mert előbb ezt tegyük tisztába.
Nem az lenne a cél, van pár NPC területenként, meg lehet oldani lövöldözés nélkül is, ha úgy adja ki. De szerintem az még mindig jobb, mint hogy valaki bepakol xy időben, aztán szépen kivárja, hogy megkapja a területet, úgy, hogy a másik félnek tudomása sincs az egészről, mivel nem lehet 0-24 a területi NPC-ket figyelni..
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,606
-
Az, hogy lássátok a pontokat és a frakciókat biztos nem kerül vissza, mert annak semmi értelme nem volt.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:674
Dexter Sosa
Ha jól értem, az a probléma hogy mindig lehet rep. pontokat beletenni a területekbe így a többi frakcióval ki lehet cseszni mert ha ők nincsenek fent akkor én gyorsan elfoglalom? Ha totál nem ez a probléma akkor én értettem félre.
 

balint5768

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:146
Ha jól értem, az a probléma hogy mindig lehet rep. pontokat beletenni a területekbe így a többi frakcióval ki lehet cseszni mert ha ők nincsenek fent akkor én gyorsan elfoglalom? Ha totál nem ez a probléma akkor én értettem félre.
Nem is az, ha fenn vagy, ha nem, akkor sem tud a másik fél semmit tenni ez ellen, mert bele pakolhasz akár mikor, így észre sem lehetne venni ezt az egészet. Mint ahogy leírtam már. Pl: xy bele pakol a területbe 35.000 pontot 03:00-kor, aztán lelép, xyz feljön 18:00-kor és nekiáll védeni a területet úgy, hogy ő semmit sem tudhat, hogy bárki bele pakolt a területbe, bele vágja a minimum pontot, ami kb 300.000$ aztán 20:00-kor mégsem az övé a terület, hiába volt ott és figyelte a területet. Ezt érzem unfair-nek.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:674
Dexter Sosa
de ki rak bele pontot olyan időbe, ha tudja hogy nem tudja figyelni a területet? kissé olyan mintha direkt balfaszok lennének azok akikkel épp kiszúrnak..
 

balint5768

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:146
de ki rak bele pontot olyan időbe, ha tudja hogy nem tudja figyelni a területet? kissé olyan mintha direkt balfaszok lennének azok akikkel épp kiszúrnak..
Vagy csak direkt nem jön oda és nem csinál semmit, aztán 20:30-kor vígan oda megy és örül a fejének, hogy övé a terület, úgy hogy semmit sem csinált.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:674
Dexter Sosa
Az idő korlátozásán kívül van más ötlet, amivel jobbá lehetne tenni ilyen szempontból a scriptet?
 

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic
Nem egy terület foglaláson vettem már részt. A legynagyobb lövöldözés mindig a PD ellen volt, nem két illegális frakció között! Ezeket általában 1-2 órás adminügy követett, ami teljesen megölte az egészet. RP szinte 0 volt benne. Hiányzik a lövöldözés? Az elmúlt 2 RP szituációba ahol lehetett volna lövöldözni, a miénken kívül egy frakció sem vett részt! Valószínüleg azért nem, mert túl sok benne a rizikó, elkaphat a PD, CK, Frakció buktatás... Területfoglalásnál nincs benne ez a rizikó meghalsz, meghalsz nem, nem. Annyival egészíteném ki az ötletedet, hogy a területet NEM birtokló frakció ne rakhasson 0-24be, akár minden nap 19-20 között akár csak a heti 2alkalommal. Legyen esélyünk megvédeni a területünket ne pedig hetfőn/csütörtök este jöjjön a meglepetés. Jelen állás szerint teljesen vakon vagyunk, hogy elhozzuk e a területet vagy sem, kimenni már nincs értelme mert senki sem jelenik meg! (Ezek maffia típusú frakcióknál történtek a bandásoknál nem tudom mi volt a menete!)
 

balint5768

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:146
Nem egy terület foglaláson vettem már részt. A legynagyobb lövöldözés mindig a PD ellen volt, nem két illegális frakció között! Ezeket általában 1-2 órás adminügy követett, ami teljesen megölte az egészet. RP szinte 0 volt benne. Hiányzik a lövöldözés? Az elmúlt 2 RP szituációba ahol lehetett volna lövöldözni, a miénken kívül egy frakció sem vett részt! Valószínüleg azért nem, mert túl sok benne a rizikó, elkaphat a PD, CK, Frakció buktatás... Területfoglalásnál nincs benne ez a rizikó meghalsz, meghalsz nem, nem. Annyival egészíteném ki az ötletedet, hogy a területet NEM birtokló frakció ne rakhasson 0-24be, akár minden nap 19-20 között akár csak a heti 2alkalommal. Legyen esélyünk megvédeni a területünket ne pedig hetfőn/csütörtök este jöjjön a meglepetés. Jelen állás szerint teljesen vakon vagyunk, hogy elhozzuk e a területet vagy sem, kimenni már nincs értelme mert senki sem jelenik meg! (Ezek maffia típusú frakcióknál történtek a bandásoknál nem tudom mi volt a menete!)
Pontosan erről beszélek, legalább tudom, hogy nem vagyok egyedül.
 

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic
Az idő korlátozásán kívül van más ötlet, amivel jobbá lehetne tenni ilyen szempontból a scriptet?
Talán az is segíthetne rajta, hogy ha pakolnak bele a díler küldhetne egy SMS-t, hogy pakoltak bele. Nem azt, hogy ki és mennyit csak annyit, hogy ellenajánlat érkezett. Ha már pakolnak bele akkor a fáradtságot is vegyék, hogy kijönnek és megpróbálják átvenni a területet. Ötlet vol 2.0: Mi lenne ha a területet nem birtokló frakciónak előbb le kéne győznie a területet birtokló frakciót és csak utána tehetne ajánlatot a helyi dílernek?
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó