Tequila

pjdn

Haladó
Játékos
Üzenetek:18
Cynthia Juarez

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Cynthia Juarez / pydon «

Ötleted leírása

» Arra gondoltam hogy bekerülhetne a tequila, mint item formátumban fogyasztható ital a szerverre. Jelenleg ezen okokból kifolyólag tartanám jó ötletnek a dolgot:
  • Számtalan alkalommal találkoztam már több olyan karakterrel a szerveren játékom során, akik rendelkeznek valamilyen mértékben latin-amerikai háttérrel - bizonyos mértékig az én karakterem is ilyen. Alapjáraton is, ha Kalifornia (San Andreas) - vagy akár csak Los Angeles (Los Santos) - demográfiáját nézzük, az ott élő közösség nagy százalékát teszik ki a latin-amerikai származásúak. Jó részük - a rendelkezésre álló adatok alapján - pedig mexikói gyökerekkel rendelkezik, ahonnan ugyebár ered maga a tequila is.​
  • Emellett alapvető eleme a kultúrájuknak maga a tequila fogyasztás, akár csak egy esti iszogatásról van szó vagy mondjuk egy komolyabb volumenű eseményről (pl. esküvő alkalmával, ezt volt alkalmam tapasztalni személyesen is). A város multikulturális mivoltából kiindulva pedig helye lenne a boltok polcain.​
  • Ami még mellette szóló érv, hogy egy elég népszerű italról van szó - egy rakat koktél alapjául szolgál és jó pár cikk említette az elmúlt években egyre növekvő népszerűségi tendenciáját.​
Legfőképp ezek miatt érzem hiányosságnak, hogy jelenleg RP formájában fogyasztható, imitálható a berúgás (személy szerint én élvezem amikor a script miatt a karakterem viccesen közlekedik és nem tud beszélni).
Alapvetően én - mivel a szerveren fellelhető alkoholok is ilyen kínálatban érhetők el - 2, max 3 fajtára gondoltam, hogy bekerülhetne.
Ez alapján lehetne (rövid jellemzéssel egybefűzve az érdeklődőknek)
  • Az első fajta, ami a blanco/plata (silver) megfelelője lehetne (- átlátszó szesz, max. 2 hónapig érlelik vagy egyáltalán nem - lágy, citrusos íz jellemzi)​
  • Második számú lehetne a reposado helytartója (- arany árnyalat jellemzi, 2 hónap és 1 év közti érlelés - ízét a használt hordó határozza meg)​
  • Utolsóként pedig megemlíteném az añejo-t (- arany, világos barna alkohol, 1 és 3 év közti érlelés - jellemzi egyfajta komplexebb ízélmény)​
«

Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Ha zöld utat kapnék a későbbiekben, akkor - ha van lehetőség - előtudnék állni pár darab névötlettel. «



 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,547
-
Plusz még ezen felül innen egy csomó minden bekerülhetne:


4XTvvno.png
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó