Teljes Járműpark ki offolás//védett helyen való szög eldobálás!

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

kicsilevy

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:155
Lola Svenson

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Lola Svenson // Minyóóó#4158 «

Ötleted leírása

» Üdv Helló! Szög eldobálás illetve esetleges frakció és cég járműpark ki offolása címmel, azért hoztam létre ezt az ötletek leírást, mert: Teljes mértékben ic ügynek tekinteném a dolgot, ha valaki okkal teszi, mindaddig, ameddig ez nem egy fantasztikus szórakozássá éli ki magát! Újabban a szögek olyan védett helyekre vannak eldobálva ami egyáltalán nem is rabolható pontosabban a kamionos leadó helyekre. Ezzel automatikusan azt vonja maga után, hogy valaki szórakozásból eldobálja a szögeket, hogy a kamionosok kapjanak defektet de teljesen feleslegesen mert a kamionos nem mehet tovább defektes kerékkel, igy marad a szerelő aki megjavítja ha éppen van elérhető szerelő, ha meg nincs instant nyertünk is egy gyalogturát, mert hát taxis sincs. Mindezek mellett az hogy egy kamionos cég járműparkját teljesen szétdarálja valaki, IC ügyhöz köthető lenne mindaddig ameddig ezt nem napi 2x v 3x teszi meg tiszta szórakozásból. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Ötletem az lenne, hogy egy teljes CÉG vagy Frakció járműparkjának ki offolását azért szabályozni kellene. Illetve az eldobálom a szöget egy védett helyen ahol nem is rabolhatok is szerintem teljesen vicc kategória, ami megérdemelne egy szabálypontot. «



 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:678
Dexter Sosa
Nem olvastam végig az egész posztot, nem is fogom de oka van a védett zónának. Az első mondatoddal egyet értek. Teljesen IC ügynek kezelem én is az ilyen szituációkat de túl nagy a visszaélés esélye. Oké-oké, meg kell bünteti azokat akik csúnyán viselkednek de mégis csak annyit tehet egy admin. Pénzvisszaigénylés, log olvasás, szankcionálás, esetleges teljes RP szálak törlése sok sok player részéről.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:7,019
-
Head of Staff hozzászólás
Ha fennáll még ez a jelenség, akkor keress fel a szerveren.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó