Telefon akkumulátor és térerő

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Peter1994

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:116

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Zoe Montgomery / Peter1994#Anakin94 «

Ötleted leírása

» A telefon térereje csökkenne ha hegyes vagy egyéb olyan területen közlekednénk ahol alapból IRL sincs vagy kevés a térerő. Ha nincs térerő és közben hívnának akkor amint újból van térerő SMS-t kapnánk, hogy X Nem fogadott hívás a következő számról... Vadászat vagy egyéb olyan tevékenység közben ami megköveteli, hogy hegyes részen legyünk akkor ott ha szeretnénk telefonálni meg kellene keresnünk a legmagasabb pontot ahol van térerő. Akkumulátort és töltőt lehetne venni a Telefonos üzletben vagy Elektronikai szaküzletben is az akkumulátor merülne a telefon használata közben. Ha már 5-10%-on van az akkumulátor bármikor feltölthetjük. Akár 50%-os vagy akár 95%-os töltöttségnél is fel lehetne tölteni a telefont de ha huzamosabb ideig 90-95%-os töltöttségnél töltenénk fel a telefont az akkumulátor előbb utóbb felmondaná a szolgálatot és vehetnénk újat. «


Csatolmányok

»
image.png
«


Egyéb megjegyzések

» Zoe köszöni, hogy az ötlete megvalósításra kerül. «



 
Utoljára szerkesztve:

Cartel

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:69
Anthony Deeks
azért ennyire IRL-re ne menjünk el, végén még csak annyit látunk hogy az emberek bikakábelt csipkednek a telefonra, azzal a mondattal hogy gyorstöltő..
 

Simoon

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:61
Dr. Jessica Fray
Minden vágyam 30 percig szurkolni a telefonnak, hogy használni tudjam.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:1,024
Amúgy nálam akkor a telefon olyan lenne mint az irl telefonom, hétfőn felteszem tölteni, csütörtökön eszembe jut, hogy feltöltött-e.
 

Peter1994

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:116
Minden vágyam 30 percig szurkolni a telefonnak, hogy használni tudjam.
Amúgy nálam akkor a telefon olyan lenne mint az irl telefonom, hétfőn felteszem tölteni, csütörtökön eszembe jut, hogy feltöltött-e.
Töltés közben is lehet használni. Én felrakom tölteni 23:00-23:30 között és éjfél körül leveszem. Nekem mindig eszembe jut mert külön helyen töltöm aztán estére az ágyam mellé teszem, hogy elérjem amikor hajnalban ébreszt.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:1,024
Nekem egy telefon ne mondja meg mikor kelljek. Az ötlet akkor is rémes, ez egy játék, és az irl témától előjött a ptsdm is.
 

Peter1994

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:116
Nekem egy telefon ne mondja meg mikor kelljek. Az ötlet akkor is rémes, ez egy játék, és az irl témától előjött a ptsdm is.
Nekem muszáj mert ha elalszok és véletlen 8 órakor ébrednék akkor már nem tudnék bemenni dolgozni. Itthon kellene maradnom és játszanom. :ROFLMAO: Ezért van beállítva 05:30-ra és 06:00-kor kelek, hogy utána elkezdjek ébredezni és készülődni aztán bemenni busszal a városba és bemenni a munkahelyemre dolgozni nehogy jól érezzem magamat.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:7,123
-
Head of Staff hozzászólás
Nem tervezünk ilyet. Zárom.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó