TaZZ Gallery of Modern Arts

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Az Elisz

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:394
Yana Timurovna
PWLsK0l.png

GOVERNMENT OF SAN ANDREAS
CÉGBEJEGYZÉS



Igénylő neve:Tara Montez
Igénylő születési helye, ideje:Longboat Key, Florida, USA. 19/03/1985
Igénylő lakcíme:Meteor Street 3032, Downtown Vinewood, Los Santos, San Andreas
Igénylő telefonszáma:50039201
Igénylő elektronikus értesítési címe ((Discord)):tazz@fmail.com ((ThatAlice#4810))
Vállalkozás neve:TaZZ Gallery of Modern Arts
Vállalkozás székhelye: 3255 Hawick Avenue, Los Santos, San Andreas ((Iroda - az a hely ahol a cég fut telephely nélkül))
Vállalkozás által birtokolt ingatlan(ok): 3255 Hawick Avenue, Los Santos, San Andreas ((A cég nevén lévő összes telephely))
Vállalkozáshoz tartozó Facenetwork oldal (amennyiben van):
Vállalkozás tevékenységi köre:Modern művészeti galéria.
Vállalkozás számlaszáma:2018-116278
Alaptőke:$200.000
Tűzvédelmi engedély(ek):
02fvghu.png

A cégbejelentési lap benyújtásával elfogadom mindazokat a feltételeket és szabályokat, melyeket a cégbejelentési lap beküldése előtt figyelmesen elolvastam, értelmeztem és tudomásul vettem, minden egyéb pontjával együtt. Továbbá elfogadom, hogy amennyiben pozitív elbárálás után visszalépek a bejegyzési szándékomtól, köteles vagyok a Government of San Andreas felé az $5.000-os ügyintézési díjat befizetni.

Tara Montez
01/06/2023
 

Vörös

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Antonia Heyner
PWLsK0l.png

GOVERNMENT OF SAN ANDREAS
CÉGBEJEGYZÉSI KÉRELEM
ÉRTESÍTŐ CÉGBEJEGYZÉS ELFOGADÁSÁRÓL


Tisztelt Kérvényező!

Ezúton értesítjük, hogy az ön által előterjesztett "TaZZ Gallery of Modern Arts" elnevezésű vállalkozás cégbejegyzési kérelmét hivatalunk megkapta és feldolgozta, annak státuszát módosította.
Tájékoztatjuk, hogy cégbejegyzési kérelmét elfogadtuk.

A továbbiakban arra szeretnénk kérni, hogy fáradjon be a városházára, ahol keresse kollégáinkat. Kérem, hogy hozza magával ezt az értesítést, a személyi igazolványát, az ingatlan tulajdoni lapját vagy a bérleti szerződést, valamint a tűzvédelmi engedélyt.
Felhívjuk figyelmét, hogy vállalkozásának bejegyzésére az egyszeri huszonötezer dolláros bejegyzési díj befizetése, valamint a személyes találkozó és az adategyeztetés elvégzése után kerül sor.

Köszönjük együttműködését, és várjuk Önt a városházán.

Tisztelettel:

Antonia Heyner
Governor
Government of San Andreas​
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó