Taxi munka bugg

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Arnold98

Újonc
Játékos
Üzenetek:1
Ryker Wright

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos hibák

In Game Neved/Discord Neved
» Ryker Wright / Noldi «

Hiba megnevezése
» Taxi munkával kapcsolatos «


Hiba bővebb leírása
» Látható a videóban hogy felvettem az utast ezt a távot körülbelül 1-2 km bellül meg lehetett volna csinálni, közben jeleztem egy 4-es adminnak is hogy buggot találtam ( ő tanácsolta írjak ide topikot ) így gondoltam megcsinálom a videó kedvéért hogy túl vezetek szándékosan ( Persze nem vissza élve a rendszerrel csak azért tettem hogy lássák a fejlesztők. ) A rendszer nem von le összeget nem jelez hogy túl vezettél vagy ilyesmi, magyarán egy npc-vel végtelenségig mehetnél és adna minnél nagyobb összeget. Mint például a buszsofőr munkánál hogy ha rosszul adsz visszajárót vagy rossz jegyet adsz akkor a kör végén a rendszer levon xy mennyiségű összeget a fizetségből. «

Csatolmányok
»
«


Egyéb megjegyzések
» Elnézést az amatőr videóért valamint hogy ha valakinek a szemét szúrta hogy ezt megcsináltam a túlvezetést de másképpen nem tudtam megmutatni. Valamint Discordon ez a nevem de nem igen használom. :) «

 
Utoljára szerkesztve:

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,940
Silay Denzel
Útvonalat nem tudom figyelni, de egy időkorlátot raktam 1.4-el. Egyébként nem nagyon lehet kihasználni jelenleg sem a bugot, hisz vezetned ígyis-úgyis kell.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó