Taami-ra volna egy panaszom.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kuglóf

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
panaszkonyv.png

Neved: Charlie Dawidson
Adminisztrátor(ok) neve: Taami
Panasz oka: Kaptam egy jailt aminek a felét érzem jogosnak csak.
Panasz kifejtése: Ki akart rabolni egy személy mikor jöttem visszafele Paletofelől az alagútból kamionnal. Az alagút szájába várt egy játékos elbúlt a falmögé és elkezde lőni a kamionomat és a kerekeket elsőt is kilőtte neki vágódtam a korlátnak ebben igazat adok neki hogy nem RP-ztem, na de megállok player motorral megáll elöttem én meg gázt adok és eljövök eltelt kisidő Taami jelentkezett hogy panasz van rám kaptam 60 percet RP hiánya ütközésnél és kilött kerékekl való továbbhaladás miatt. Na utánna ránéztem a szabályzatra mert tudtam hogy van valami erre a kilött kerekes szisztémára. Utánna rá írtam DC-n hogy szabályzatba nincs benne külön kívétel a kamionokra. Írta nekem a józan ész elvét mert szóvá tettem hogy akkor az ember nekiáll egy forgalmas autópályán random a kamionokra lövöldözni, erre vissza írta hogy józan ész elve alapján nem megengedett de a szerver engedi, én meg írtam neki hogy akkor a szábályzat és a szerver engedi nekem hogy kilött kerékkel tovább menjek úgy hogy minden volt gumi. Szóval részben jogos volt mert nem rp-ztem amikor neki mentem a korlátnak, de ezt a kilött kerekes témát meg nem tudom most benyelni mert nemlátom a szabályzatba. És akkor ide is ideírom amit Taami-nak, minden tisztelettel döntsük el hogy szabályzat alapján szankcionálunk vagy józan ész elve alapján. Köszönöm.
Bizonyíték (kép, log, videó): Itt a videó arról ami történt. https://streamable.com/ek4lq1 (én is kaptam)
Megjegyzés: Nincs különösebb problémám csak ez a józan ész kontra szerverszabályzat dolgot át kellene akkor alakítani valahogy.
 

Taami

Legendás Író
Mentor
Üzenetek:296
Szia Kuglóf!

Megindokolnám ismételten, hogy miért kaptál szankciót. Az első probléma ugye az volt, hogy kb 100-120-as tempóval, amikor kilettek a kerekeid lőve, lebontod a fél korlátot. A srác, ameddig oda ért hozzád, legalább 12 másodperced lett volna RP-zni az ütközést. Elmulasztottad.
A második indok az pediglen az, hogy nem az első kereked lett kilőve, ha nem scriptesen 4. Itt megtekinthető Vizuálisan a kamonod jobboldalán pedig nincs ép kerék. Ez 5 kerék egészen pontosan. Mint mondtam egy ilyen nyerges vontató üresen 13-16 tonna. Úgy, hogy konkrétan jobboldalt nincs egy ép kereked sem, sehova nem tudsz vele elindulni. Az más kérdés, hogy a GTA fizikája ezt megengedi. Erre mondtam volna a józan ész elvét.
Féltetted a pénzed, hogy ki ne raboljanak, ezáltal egy játékostársadat is megfosztottad az RP lehetőségtől. Még ha valóban egy kerék lett volna kilőve azt mondom oké, de így részemről teljesen jogosnak érzem a szankciót, amit kaptál.

Üdvötlettel:
Taami
 

Kuglóf

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
"Vizuálisan a kamonod jobboldalán pedig nincs ép kerék. Ez 5 kerék egészen pontosan." Belelőtt párat igen, de nem szétlötte gumivolt rajta így mehettem vele tovább, én is mondtám már hogy nem tagadom hogy nem RP-ztem az ütközést, és ha jobban megnézed a videót az a fél korlát lebontás kicsit túlzás, mert ahogy neki mentem elhúztam onnan a kormány és mellette áltam meg.
Szabály:
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,500
-
Szia @Kuglóf,

Figyelembe véve a leírtakat, a mellékelt videót és a logokat. Sehol nem reális az, hogy ennyi kilőtt kerékkel Te tovább közlekedsz, hiszen hatból öt kerék 0%-os volt (ez már bőven súlyos). A szabályzathoz hozzátartozik az is, ami Discord hírekbe lett kiírva a sync hiba miatt:

SlS4HMc.png


Illetve a rules első bekezdése konkrétan a józan ész elvéről szól:

mOiu1kA.png


A jövőben figyelj oda a közlekedésre kilőtt kerékkel, illetve arra, hogy egy RP szerveren RP-zd az ütközést, mert a videóban az látszik, hogy amint kiakart téged rabolni, akkor inkább csak tovább hajtottál, semmivel nem törődve.

Head of Staff hozzászólás
A PK jogtalan.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó