Tönkretette az esküvőt a vállát vonogató polgármester

Maki

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:648
Tönkretette az esküvőt a vállát vonogató polgármester

gUAdXPW.jpeg
Az esküvőről készült kép: (Fotós: Mireya Biescas )​

2021.09.16. Mauro Torres és Natalie Torres életének legszebb napja. Egymásért dobban a két szív, mely készül az életre szóló szövetségre, házasságra és hűségre. Az esküvőre szorgosan készülve, családtagjaikat és a jó barátokat, ismerősöket meghívva várta a napot a pár. A lakodalom is alkalomhoz illően elő volt készítve a Drusilla’s Restaurant éttermében. Azért, hogy az esküvő profi körülmények között zajlódhasson le, az ifjú pár felkérte a Big Brand Company-t az esküvő megszervezésére. Történetünk innen indul.

Az államunkra kiterjedő rendelet alapján az állampolgároknak kötelességük 3 nappal előtte bejelenteni a “rendezvényüket”. Már, ha lehet egy szent napot rendezvénynek hívni, ami egy egyházi templomban tartatik meg. Vállalatunk már 09.10.-én jelezte a hivatal felé rendezvény bejelentési igényét. Az utána követő napokban egészen az esküvő napjáig folyamatosan keresték kollégáink a kapcsolatot a hivatali dolgozókkal, hogy a kötelezettségüknek eleget tegyenek. Mit kaptak cserébe? Hitegetést, halogatást és totális káoszt, ami a bejelentést jellemezte. A hivatali dolgozók nem értették a dolgukat és hátráltatták az esküvő körüli munkálatokat. Annyira nem voltak képesek, hogy 6 teljes munkanap alatt fogadják a BBC munkatársait és elintézzék velük a bejelentéshez szükséges engedélyt.

Hogy jön a képbe a polgármester? Merül fel a kérdés mi köze van ehhez? 2021.09.16.-án a Big Brand Company vezetősége az esküvő napján panaszt szeretett volna tenni a helyi városházán. Ahol Mathieu Robespierre Los Santos polgármestere kényszerből fogadta őket. Vállalatunk számon kérte a GOV-tól nem megszokott intézési formát. A polgármester teljesen inkompetensen vállát vonogatva (igen fizikailag vonogatta rendesen) szart a helyzetre és semmi intézkedést nem tett, azzal kapcsolatban, hogy hivatali mulasztás oka végett nincs általuk engedélyezve a rendezvény. 0 empátiával, 0 megoldó képességgel állt a helyzethez. Mint egy robot ennyit mondott, hogy 3 nappal korábban kell bejelenteni. Kérdezem én egyáltalán felfogta a történteket? Meg fognak nagyon lepődni, de nem! Mivel a polgármester annyi 0 megoldó képességgel rendelkezett a büntetésre is rákérdeztünk!  Amit nem tudott fejből, idő kellett volna neki! Egy hivatali dolgozó szólt közbe. Nem érdekelt minket már semmi se, az esküvőt akartuk megtartani.

Itt felmerül a kérdés, ilyen körülmények között mi lett a megoldás? Jennifer Wells kormányzó engedélyével indulhatott el az esküvő. Ekkor csapot papot ott hagyva rohantunk az esküvőre, mert az idő sürgetett.

LJCJhL5.jpeg
Az esküvőről készült kép: (Fotós: Mireya Biescas )​

Egy nagyon gyönyörű esküvő vette kezdetét, ahová elintéztünk a párnak egy Roosevelt-et, amivel a menyasszonyt szállították el a Pacific Bluffsi templomba. A szent esemény után a párt egy Limuzin várta (volna), amit szintén vállalatunk biztosított számukra. A limuzinnal a násznép a helyi étterembe vonult volna fel rengeteg autóval, ahogy ez minden esküvőn szokásos ünneplési, lakodalomi rendje módja szerint zajlik le. Kérésükre rengeteg képet készítettünk és még videó is készült a napról, amit hamarosan önök is láthatnak. MInden csodásan ment, a párt összeadták.

Ekkor jelent meg a középkori maffia filmből szabadult polgármester robot fegyveres bodyguardokkal Isten házába berontva, (ami jegyezném meg az egyház tulajdona) Ilyet még egy bűnöző se mer megtenni, de úgy néz ki polgármesterünk és robot követői erre is képesek. A násznép előtt megállva elkezdtek feszültséget, problémát, pánikot generálni. Előakarták keríteni a szervezőt, egy olyan szervezőt, akinek nem dolga és munkaköre beszámolni nekik. Személyesen, mint a vállalat tulajdonosa szerettem volna átvenni a dolgok, de az inkompetens polgármester a fegyveres önkormányzati dolgozókkal rám parancsolt, hogy közelükbe se merjek menni. Igen jegyezném meg nem rendőrök voltak.

Not2CBh.jpeg
Az esküvőről készült kép: (Fotós: Mireya Biescas )​


Képzelhetik a násznép és házaspár reakcióját. A násznép szétszéledt, a házaspár sírva és idegesen elviharzott a helyszínről. A polgármesternek annyi esze volt, mint egy búzacsírának. A násznép közepén követelte az 50.000$-os bírságot, ami abból adódott, hogy ők 6 nap alatt nem bírták elintézni a bejelentést. Saját hibáikat rajtunk verték le. Jegyezném meg, hogy a polgármester nem azért van, hogy uzsorás feladatokat lásson el, nem hiszem, hogy az önkormányzat egy maffia lenne. De lehet csak én vagyok ilyen jóhiszemű, idáig süllyedtek? A polgármesternek annyi esze se volt, hogy felmérje, hogy 30 ember tartózkodik az esküvőn nem ott kéne ezt intézni  kirángatva a főszervezőt, aki az egészet kordinálta, hogy a párnak a legszebb napja tényleg a legszebb legyen! Jegyezném meg rendőrség nélkül fegyveres erővel rákényszerítve ezt munkatársunkra. A lakodalom elmaradt, senkinek se volt kedve ünnepelni a párt, a házaspár bezárkózva a legrosszabb érzéseket élte át. Elrontották életük legszebb napját az érzelelem mentes robotok, akiket csak a saját hatalmuk érdekel.

Vállalatunk feljelentést fog tenni a rendőrségen, illetve személyesen a kormányzóhoz teszünk panaszt! Végig a nyilvánosság előtt fog zajlani a feljelentés is és a kormányzóval történő beszélgetésünk is. A következményekről írni fogok nem maradnak információ nélkül. Vállatunk nem tűr az igazságtalanságot és a harmonikus megoldásokra törekszik még én vagyok a vezető.

A cikk megírása közben ezek a kérdések merültek fel bennem:
- Ki a fene ez a Mathieu Robespierre! Én biztos nem szavaztam rá! Hogy került ő egyáltalán hatalomba? Nem volt választás?
- Kötelességük e lakosoknak egy ilyen embert eltűrni a polgármesteri székben? Szerintem nem, nem a középkorban vagyunk, ahol ez volt az elintézési forma.
- Miért nem ismerik el, hogy hibáztak? Miért hárítják a felelősséget?
- Megér e egy 50.000$-os bírság annyit, hogy 30 ember életét tönkretegyék?
- Rendőrség nélkül joga van e polgármesternek fegyveresen intézkedni egy templomban?
-Hogy süllyedhetett idáig a világ, hogy már egy esküvő se szent?
- Gonoszság, hatalom fontosabb, mint a szeretet?  Sose lesz fontosabb.


Cikk : Svetlana Grigorenkov | Fotó: Mireya Biescas | 2021. 09. 17 | Big Brand Company |
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó