Szerverre való csatlakozás Epic Games Store-os GTA V-tel

Yumi

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:75
Sziasztok.
Mivel ingyenesen beszerezhető május 21.-ig a GTA V az EGS-en, így bizonyára sokan szeretnének játszani a szerveren, viszont alaphelyzetben az alt:V nem működik vele, nem találja a GTAVLauncher.exe fájlt. Erre egy egyszerű megoldás van. Vagy letöltitek a lent található fájlt, és behelyezitek a GTA V mappájába, ez az egyszerűbb. (Nincs semmi a fájlban, egy üres txt aminek át lett írva a kiterjesztése)
A másik lehetőség, hogy ti magatok hozzátok létre a fájlt. Ez kicsit bonyolultabb, és aki nem bízik bennem az megcsinálhatja magának, de ez is egy perces művelet. Az egész folyamat annyiból áll, hogy bementek a GTA V mappájába, és a felső menüsávon a Nézet menüpontban a képernyő jobb szélén található egy "Fájlnévkiterjesztések" opció. Ezt bepipáljátok, majd jobbklikkeltek a mappán belül, Új --> Új szöveges dokumentum, és elnevezitek "GTAVLauncher.exe"-re. (Figyeljetek hogy pontosan írjátok le, vagy másoljátok ki, különben nem fog működni.) Ezek után indítható az alt:V, és már működni is fog, csatlakozhattok a szerverre.

https://drive.google.com/file/d/1GdmbS28dNqga2wvDdinUO24c48tdpgZh/view?usp=sharing
 

Jurel66

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
Nekem nem működik, arra kér, hogy válasszak GTA V mappát, ha átnevezem a játék mappáját GTAV -ről Grand Theft Auto V -re akkor a plusz fájl nélkül is működik az alt:V, de nem indul a játék, mert az Epic nem találja, viszont ha hagyom a mappa nevét a plusz fájl nélkül az alt:V kér, hogy válasszak másik mappát, ha bemásolom a plusz fájlt akkor ugyan ez a helyzet azzal a különbséggel, hogy nem enged másik mappát választani csak a hibaüzeneteket dobálja vagy nem válaszol. Mit lehet tenni ilyenkor?
 

Jurel66

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
Megtaláltam, nem kell plusz fájl, manuálisan meg lehet adni az alt mappájában az altv.cgf fájlban a játék mappáját és működni fog.
 

Montes123

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
Én simán beraktam a GTA5öt egy uj mappába, majd abba csináltam egy üres GTAVLauncher.exe nevű mappát, beraktam abba a mappába ahol a gta5van és ment is. Legalább is nekem így ment. :D
 

Manesz

Haladó
Játékos
Üzenetek:19
Isaac Wright
@Yumi
Nekem elindítja így, ahogy írtátok . Viszont csak a gta 5 öt . Tudok választani ,hogy story vagy multi,de semmi mást.. AltV irta ,hogy fut a Launching de felét tölti csak végig zöld csikkal pedig a játék fut..
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,922
Silay Denzel
Idézet tőle: Manesz:
@Yumi
Nekem elindítja így, ahogy írtátok . Viszont csak a gta 5 öt . Tudok választani ,hogy story vagy multi,de semmi mást.. AltV irta ,hogy fut a Launching de felét tölti csak végig zöld csikkal pedig a játék fut..
Hová raktad az alt:V-t? Vírusírtó nem fogja meg?
 

Sundi820

Újonc
Játékos
Üzenetek:1
Sziasztok!
Nekem is problémázott,hogy nem megfelelő a mappa,bla,bla... Gondolom launcher.exe
Én annyit csináltam,hogy amikor elindítottam és megkérdezte a GTA V kapcsolást(pontosan nem emlékszem,első kérdés),arra nemet válaszoltam.
Majd megkérdezte,hogy ki szeretnék-e lépni a programból,arra is nem.
Ekkor elkezd frissíteni,nekem sokáig tartott,egy dll-t nagyon lassan szedett de elindult és működik.
Remélem tudtam segíteni,hátha aki már minden reményt feladott,megolás lesz ez neki :)
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó