Szerver adminisztrátor jelentkezés[Voksa]

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Voksa

Újonc
Játékos
Üzenetek:8
Szerver adminisztrátor jelentkezés

Sziasztok!
Köszönöm, hogy időt szánsz jelentkezésem elolvasására!

Becses nevem Tóth Balázs, nicknevemen Voksa most töltöm a 26. életévemet, Komárom - Esztergom VÁRmegyében lakom egy kis településen, kisfiammal és párommal.
Jelenleg egy futárszolgálatnál dolgozom, mint csomagkézbesítő mellette egy saját kis vállalkozásom van ahol kreatív ajándéktárgyakat készítek fából és rétegelt lemezből. A munkámból adódóan sok szabadidővel rendelkezem átlalában reggel hajanli órákban megyek el dolgozni és kora délután haza is érek ezért a szerveren töltött időm is tudom növelni. Átlagosan 2-3 órát biztosan tudnék fordítani arra, hogy az adminisztrációs feladataimat ellássam.


Szerver élet és a szerverhez köthető kötődéseim:

A oneRP-vel már elég rég megismerkedtem illetve több vezetőségi taggal is, olyanokkal is akik már nincsenek itt(Dani), még annó MTA-n kezdtük el barátaimmal a oneRP szerverén a virtuális életet, ahol nagyon sok új barátot találtunk, akikkel egyutt tudtunk fejlődni, aztán jött a szerverbezárás ahol Legend és társa kettéválltak, ekkor jött a GTAV platform, amitől először óckodtam, majd beletanultam, és beleszerettem a játék és annak élményeibe, természetesen amikor a szerverleállás történt volt nagyobb kihagyás amikor nem követtük a szerver történéseit ekkor konkurens szerverein kerestük azt a hasonló élményt amit itt megtaláltunk. Jelenleg most is egy nagyobb kihagyás után térek vissza a szerver életébe, mivel született egy gyermekem, házat építettünk/újítottunk, rengeteg változás és történés lépett az életünkbe pozitív irányba.
A oneRP elrajtolása után pár hónappal úgyszint aktívan részt vettünk a szerver életében ismerősökkel ahol egy nem szkriptelt frakció tagjait alakítottuk, aztán ahogy telt az idő mindenki kipróbálta magát más-más területen, így a rendőrség, illegális bandák és egyéb frakciókban is élveztük egy kicsit a játékot.
A oneRP felkapottságának köszönhetően érkezett a hír, hogy megnyitják a oneVoice szervert ahol hangalapú kommunikálás lesz, és ide egy teljesen új háttércsapatot keresett a vezetőség, ahol sikeres admminisztrátori pályázatot írtam, majd a szerver leállítása előtt 1-2 héttel leadtam az adminisztrátori rangomat.


Feladataink:

Az adminisztrátori pozíció betöltésére nagyon sok ismeretre van szükségünk, mivel minden apró kisebb-nagyobb kérdésre és hibára a lehető legjobban kell reagálnunk, hogy a játékos pozitív élménnyel vélekedjen a szerverről. Úgy gondolom, hogy a normális hozzáállás, aktívitás, felkészültség, megoldóképesség, terhelhetőség elengedhetetlen, hogy a szerveren tevékenykedjünk. Fontos, hogy minden játékost a lehető legjobb tudásunk szerint szolgáljunk ki és segítsük meg.

Miért lennék megfelelő?

Nagyjából 2013 környékén kezdtem el a RolePlay móddal megismerkedni és játszani, amikor még volt az Xfire-os időszak akkor a felület 6000+óra aktivitást mutatott a GTA-nal aminek a 98%-t RP szerveren töltöttem. Akkor még a SAMP verzión játszottunk vagy 30fős baráti társasággal, és amikor a MTA megjelent akkor át is tértünk szinte arra a verzióra, bár vissza-vissza tekintgettünk a SAMP verzióra mert az ottani elért eredményeink az évek alatt nem tudtuk csak úgy ott hagyni. A SAMP és az MTA világában is ismert "látás"mta szerverén játszottuk a legtöbbet ahol mind a két verzió alatt adminisztrátori szerepkört töltöttem be, SAMP-on a FőAdmini pozícióig jutottam, az MTA szerverén pedig 5. adminként fejeztem be a karrierrem. Rengeteg időt töltöttem el mint admin, rengeteg szituációt kellett ez idő alatt le reagálnom, rengeteg kérdésre, és kérésre válaszoltam és vagy eleget tettem, nagyon sok adutyban töltött idő és válaszadás van a hátam mögött, de ez mellett a játékélményt sem hagytam veszni, nagyon sok helyen frakciókban a leader pozícióig jutottam, vagy épp frakció pályázat keretein belül sikeres pályázatot is írtam.


Köszönöm, hogy elolvastad és időt szántál rám!



 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,531
-
Head of Staff hozzászólás
Kedves @Voksa,

Köszönjük, hogy időt és energiát fektettél a lapod megírásába. Összességében elnyerte a tetszésünket a jelentkezésed - illetve volt már szerencsénk veled is együtt dolgozni, mint Barnival - így egyhangúan a Vezetőség és a Mentor csapat úgy döntött, hogy szívesen folytatnánk a felvételid egy szóbeli meghallgatás keretein belül.

Kérlek keress fel DC-n időpont-egyeztetés céljából.

Gratulálok!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó