Szerver adminisztrátor jelentkezés [Dior]

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Pop Haze

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:173
Lui-V
  • Bemutatkozás:
Sziasztok! Előre is köszönöm azt a kis türelmet és érdeklődést amit a lapom olvasására szántok.
Polgári néven Varga Szabolcsnak hívnak, discordon rasztaként ismernek, zenei pályafutásomból eredve pedig Stealth Furynak.
Szegedi srác vagyok, jelenleg 26 éves és rokkant nagyszüleimmel élek, segítek nekik, a GLS-nél dolgozom és van egy csodaszép barátnőm akivel elég jó a kapcsolatunk
Két műszakos rendben dolgozom, aktivitásomat délelőtt durván 9-től délig majd este 7-től este 10-ig tudom betölteni a szerveren de ezt sajnos nem minden nap, heti
4-5 talán 6 napot tudnék vállalni a szerveren mint adminisztrátor. Hobbim a zene, a graffiti, a füvezés, kűzdő és extrém sportok illetve a kockulás. Szeretek szórakozni.
  • Ingame aktivitás:
Durván 1 éve posztolok a szerveren. /Carlito/ volt South Side Carson Crip keze alatt voltam hosszas ideig a csapat tagja, Bennysben csaptam a szelet 2-3 hónapig, késöbb saját frakciót alapítottam,
a C-Block 6700-at ami elég jól és gördülékenyen ment, mindezt már február elején.
A banda a napokban alakult át Black Mafia Familyvé melyet döcögve, de újra a sínre állítottunk és még hosszú távra tervezünk.
Folyamat az RP szituácik megteremtésére törekszem a szerveren mint leader, mint játékos. Globális vagy frakción belüli kapcsolatépítéseket és RP szituációkat tervezek a jövőre nézve, ahogy eddig is.
  • Háttér:
Egy, a sok játékos közül ismert szerveren futottam a GTA 5 RP előtt, a V3-mas és az LV szerverén ahol szintén leaderként voltam jelen 98%-ban. Durván 6-7 évig voltam frakció leader, mindezt
samp-on kezdtem. Míg nem leaderkedtem, szintén utcanégert próbáltam rp-zni, visszagondolva, sacc. 9 éve vagyok benne az RP világában.
  • Negatív tulajdonságaim:
Erről tudnék mit mesélni, főleg az aki ismer bár a pletykák is magukat itatják. Belátásom szerint a leghátrányosabb tulajdonságaim javarészt a türelmetlenség. Ha valamit nem akkor kapok meg amikor szeretném, akkor szinte fel tudnék robbani, ezen persze menet közben fejben igyekszem csiszolni mióta beláttam ezen negatívumom.
Másik rossz tulajdonságom a káromkodás, ezt a szerveren már kisütöttem, volt érte pár büntim de mind enyhe bírálásként kaptam. Sajnos indulatos vagyok és ezt a beszédstílust szoktam meg
de lekopogom és büszke vagyok magamra, hogy ezt már tudom tolerálni és megtudom fékezni, hogy ne durranjak el és higgadtan kezeljem a szituációkat. Olykor-olykor kipattan még a nyelvem
közül egy-egy obszcén szó, de kinél nem? Ez persze már részlet.
Inaktivitás, sajnos akad, hogy 2-3 napra is eltűnök, ennek oka barátnőmmel való együttlét, kirándulás vagy épp egy piálós afteres pihenés haverokkal.
Ezt persze ha tudom, jelzem előre és igyekszem mihamarabb helyrerakni, bepótolni mint szerveren eltöltött idő.
  • Pozitív tulajdonságaim és, hogy miért pont engem (?):
Elhivatott vagyok a munkámra. Szeretem végigcsinálni azt amibe belekezdtem és motívált vagyok annak 100%-os sikerében. Nem szeretem a félbehagyott munkákat, amit ma megtehetek
azt nem halasztom holnapra. Idézhetném ezt már tudom is én kitől....
Segítőkész vagyok. Szeretek segíteni az embereknek akik megérdemlik és tétlenül állnak egy ismeretlen dolog előtt.
Én is voltam egykor kezdő, vártam én is a segítséget. Az eddigi tapasztalataimat szívesen megosztom másokkal segítségképp ha az illető rászorul.
Másik legjobb tulajdonságom a kreativitás, nem szeretem az unalmasat. Mindenbe próbálok valami extrát, /művészit/ csempészni és kitűnni azzal a tömegből saját, vagy a körülöttem
lévő emberek / társak / barátok javára.
Jelentkezésem oka több indokból is áll. Szeretném (én is), hogy a szerver zökkenőmentesen futhasson, a játékosok betartsák a helytálló rp szituációk követelményeit és a szerver szabályait.
A feladatra alkalmasnak érzem magam, admin még nem voltam soha de elhatároztam magam és úgy érzem, itt az idő kipróbálnom. Vevő vagyok a betanulásra és az új dolgok elsajátítására!
Alkalmasnak érzem magam a félreérthető és az egyértelmű problémák megoldására, úgy érzem, hogy tudnék segíteni a jákosoknak mint adminisztrátor.
 
Utoljára szerkesztve:

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,531
-
Head of Staff hozzászólás
Kedves @top dog,

Köszönjük, hogy időt és energiát fektettél a lapod megírásába. Összességében elnyerte a tetszésünket a jelentkezésed - nem mondom, hogy nem oszlottak meg a vélemények, viszont a Vezetőség és a Mentor csapat úgy döntött, hogy szívesen folytatnánk a felvételid egy szóbeli meghallgatás keretein belül.

Kérlek keress fel DC-n időpont-egyeztetés céljából.

Gratulálok!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó