Szerkeszthető Interiorba több object és pár újdonság

JimmyDix

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:86
Matthew Moreno/Melvin Walker

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Matthew Moreno // JimmyDix «

Ötleted leírása

» Jelenleg úgy gondolom a szerkeszthető interiorban rendelkezésünkre álló object-ek listája elég szegényes, igazán ráférne egy kis vérfrissítés. A napokban próbáltam egy 5x5-ös interiort berendezni, de nem tudtam úgy végigmenni, hogy ne kelljen ugyanazt a szobrot, könyvet, monitort felhasználnom legalább kétszer ha nem háromszor. Egyéb ötletek amik átfutottak a fejemen, azok az alábbiak:

Sokat dobna, ha az ablakok kilátnának az adott interiorból, a külvilágba, akár egy másik dimenzióban. Mondjuk garázst is lehetne berendezhetővé tenni, valamennyire biztos tudna dobni az élményen. A bejárati ajtókon is lehetne változtatni, ne csak az alap fehér legyen, illetve a CP kicsit messze helyezkedik el az ajtótól. És, sokaknak segítene, ha ki lehetne exportálni az interiort egy menyoo-s XML fájlként, ami ott be lehetne tölthető Menyoo képek elkészítésénél. «

Csatolmányok

» Ha kell, szabadidőmben szívesen gyűjtök össze propokat amiket szívesen látnék a szerveren. «

Egyéb megjegyzések

» - «



 

JimmyDix

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:86
Matthew Moreno/Melvin Walker
Nos, összeírtam pár objectet amiket szívesen látnék a jövőben a szerveren. Viszont lehetséges, hogy sikerült olyanokat is beleraknom a listába, amik már megtalálhatóak a szerveren, ezekért előre is elnézést kérek, igyekeztem az ilyeneket elkerülni.

LINK
 
Utoljára szerkesztve:

Kinézet személyre szabása

Top Alsó