Szerkeszthető interior hiba

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Danyy

Lelkes Forumozó
Adminsegéd
Üzenetek:46
Zoe Monroe

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos hibák

In Game Neved/Discord Neved

» Zoe Monroe «

Hiba megnevezése

» Szerkeszthető interior «


Hiba bővebb leírása

» A szerkeszthető interiorokba random itemek kerülnek le, amik a szerkeszthetőben megtalálhatóak. Ezen kívül pedig nem jeleníti meg a szerkesztésben sem a random odagenerálódott itemet, illetve a padlózatot sem. Ha emeletes házat nézünk, amikor elkezdjük a szerkesztést még látható a felsőszint padlója, azonban ha változtatjuk a szintet, ugyan csak eltűnik a padló. «

Csatolmányok

» «

Egyéb megjegyzések

» Kicsit bonyolult az elmagyarázása, megpróbáltam a lehető legjobban kifejteni. «

 
Utoljára szerkesztve:

Poqu

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:627
Maurizio Mancini
Nekem is ugyanezt az itemet tette le random 468 a ház ID és az előszobában van jobbra.
 

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:619
Millie Evers
Ezen kívül pedig nem jeleníti meg a szerkesztésben sem a random odagenerálódott itemet, illetve a padlózatot sem. Ha emeletes házat nézünk, amikor elkezdjük a szerkesztést még látható a felsőszint padlója, azonban ha változtatjuk a szintet, ugyan csak eltűnik a padló
Én azt hittem, hogy ennek így kell lenni, de alá is tudom támasztani ezt.
 

Sensei

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
A random itemmel kapcsolatba rájöttem hogy mi történt, bekerült egy új TV és az eredményezett egy elcsúszást. Ezért van az hogy a játékgépeim helyén walkie-talkie van.
 

Chloee

Pletykafészek
Adminsegéd
Üzenetek:123
Nina Cortez
Elég sok házat rendeztem már be mostanság. Én ma találkoztam ezzel először, több item meg se jelen a szerkesztésbe amik amúgy le vannak rakva. Így esélyed sincs átalakítani maga az interiort, hisz törölni sem tudod őket. :/
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó