Szórakozóhely bérlése

Kalmarka

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Cody King

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

Cody King / kalmarka_

Ötleted leírása

Sziasztok.
Az ötletem annyi lenne, hogy lehessen minden cégtipusnak szórakozóhelyet bérelni

VAGY

fórumon külön igénylés után engedélyezzék azt.


Csatolmányok

» Válasz «

Egyéb megjegyzések

Például nekem egy autóbontóm van és szívesen vinnék mellette egy szórakozóhelyet. Szerintem ezzel vannak így egy páran még. Ezzel talán a szerver élete is fellendülne, több esemény kerülne megszervezésre.



 

Klód

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:1,113
.
Az se volt jó ám mikor minden napra jutott egy buli, meg konfliktusok voltak abból hogy egymásra szervezték az eseményeket az emberek. A bulik össz létszáma lent volt, illetve a hangulata is.
 

Kalmarka

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Cody King
Az se volt jó ám mikor minden napra jutott egy buli, meg konfliktusok voltak abból hogy egymásra szervezték az eseményeket az emberek. A bulik össz létszáma lent volt, illetve a hangulata is.
Most egy hónapra nem jut egy se. Tegnap előtt a Vanilla-ba szerzevtek oda mentem de semmi nem volt. A hely se volt kibérelve.
 

simeon

Lelkes Forumozó
Adminsegéd
Üzenetek:38
Daniel Collins
Most egy hónapra nem jut egy se. Tegnap előtt a Vanilla-ba szerzevtek oda mentem de semmi nem volt. A hely se volt kibérelve.
Igen, egy ideje eléggé lappang a szerveren ez a dolog. Év elején minden második este volt, most egy hónapra sem jön össze egy normális. Pár hónapja amikor a nagyon max playerszám esténként harminc volt akkor támadt párunknak egy ötlet, hogy próbáljuk meg. Meglepően sokan voltak, az akkori számokhoz képest eljárt 20-25 ember pár alkalommal. (Akik rp-ztek is, nem afkoltak az anim mögött). Igaz ehhez mindig valami újjal léptünk fel. Tombola, karszalagos buli, stb. A jó rp-ket mindig is támogattam, bár amit leírtál abból csak káosz lenne. Rengeteg elcsépelt buli lenne. Véleményem szerint csak pár személy kedvet kéne kapjon ismét aki normálisan össze tudná rakni az ilyen eseményeket.
 

Kalmarka

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Cody King
Igen, egy ideje eléggé lappang a szerveren ez a dolog. Év elején minden második este volt, most egy hónapra sem jön össze egy normális. Pár hónapja amikor a nagyon max playerszám esténként harminc volt akkor támadt párunknak egy ötlet, hogy próbáljuk meg. Meglepően sokan voltak, az akkori számokhoz képest eljárt 20-25 ember pár alkalommal. (Akik rp-ztek is, nem afkoltak az anim mögött). Igaz ehhez mindig valami újjal léptünk fel. Tombola, karszalagos buli, stb. A jó rp-ket mindig is támogattam, bár amit leírtál abból csak káosz lenne. Rengeteg elcsépelt buli lenne. Véleményem szerint csak pár személy kedvet kéne kapjon ismét aki normálisan össze tudná rakni az ilyen eseményeket.
Azért lenne jó opció a fórumon az engedély kérés. Nekem pl lenne kedvem szervezni. Tegnap tartottam egy ház avatót. Sokan voltak, RP volt és nem volt tombola vagy szuper autós nyeremény.
 

DRAX94

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Sony Drax
Hát valami lehetne havonta valami event vagy komolyabb esemény is ahol össze gyűlnek az emberek!! :)
 

Peter1994

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:116
Mikor az előző karimmal csináltam a bulikat akkor mindig majdnem minden nap volt valami és nem szerveztünk egymásra mert Discordon a Klubtulaj-csevegőbe láttuk, hogy ki melyik napra tervez bulit.
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó