Susan Doyle, akinél minden klappol de semmi sem stimmel - fejbe rúg, és akkor stimmelni fog.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

mandms

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:109
Egy nárcisztikus személyiségzavarral küzdő drámakirálynő mindennapos, nem mindennapi élete. Milyen lehet egy idős női testbe zárt nőgyülölő élete? Hamarosan kiderítjük.

1988 - első bejelentkezése
Hellóóó Los Santos! Itt Su' a város szívéből, hogy megosszam veletek, mi zajlik éjfél után a fények városában. Ahogy most itt állok a sűrű forgalommal teli utcákon, az éjszaka varázsa minden sarkon érezhető.
És most, hogy a város alvó részeit is felráztuk egy kicsit, hadd mutassam be nektek, milyen izgalmas dolgok történnek. Az utcák tele vannak élettel, ahol az éjszakai ragyogás alatt a különféle járművek száguldanak, a neonfények kavalkádjában pedig eláraszt bennünket a városi energia.
Beszéljünk egy kicsit a helyi éjszakai életről! A klubok és bárok most élednek csak igazán életre. A zenék és a tánc mindenhol jelen van, és az emberek együtt élvezik az éjszakai szórakozás minden pillanatát. Az utcákon található food truckok pedig megfelelő üzemben vannak, hogy kielégítsék az éjszakai baglyok éhségét.
De persze, mint minden nagyvárosban, vannak kihívások is. A város sötét oldalán járva tapasztalhatjuk meg a bűnügyek növekvő számát. Az éjszaka árnyékában néhány helyen felpörgött a rendőri jelenlét, ahogy a hatóságok igyekeznek biztosítani a városlakók biztonságát.
Mindezek ellenére Los Santos éjszakája egy lenyűgöző és kifinomult világ, ahol az élet sosem áll meg. Az éjszakai város lüktetése olyan, mintha egy másik dimenzióba csöppentünk volna, és most itt vagyok, hogy veletek együtt fedezzük fel, mi rejlik a fények és árnyékok városában. További izgalmas pillanatokért maradjatok velünk!


55 éves.
168 centi magas.
73 kilógramm.
Kék szem.
Ősz haj.


személyiség... törékeny. Még hatalmi pozicióban is sebezhető. Nagyon nehezére esik bármilyen dolog elvégzése, ez gyakran megviseli törékeny temperamentumát. Valószínűleg minden lépésével, megszólalásával megsért vagy megvétóz valakit. De természetesen nagyon jól színleli, hogy minden rendben van, mosolya a legrosszabb hír esetén is sugárzik. Imád férfiak karjaiban landolni, nehezen marad meg egy férfi mellett, már-már szexmániás. Ugyanakkor kinem állhatja a nőket, vetélytársként tekint mindegyikre. Nem telik el úgy nap, hogy ne dicsérne meg egy férfit, és ne alázna porig legalább egy nőt.

részlet egy 2023-as riportból, ahol őt kérdezték.
68-ban születtem, és gyermekkoromtól kezdve mindig is izgattott a média világa. A riporterkedés iránti szenvedélyemet már fiatalon felfedeztem, és miután befejeztem a kommunikációs tanulmányaimat, elkezdtem építeni az életemet ezen a pályán.
Az első lépéseimet a helyi rádióban tettem meg, ahol különböző műsorokban és híradókban szereztem tapasztalatot. Az interjúk, riportok és híradások világában találtam otthonra, és hamarosan kibővítettem a határaimat. Nyugodtan mondhatom, hogy forradalmasítottam a városban ezt a szakmát a bejelentkezésem formájával.
A televízió világába való áttörést követően egy regionális hírcsatornánál kaptam lehetőséget. Itt folytattam karrieremet, és elköteleztem magam az érdekfeszítő és alapos riportok készítése mellett. Az évek során beutaztam az országot és külföldi helyszíneket is, hogy első kézből számoljak be eseményekről és történésekről.
A technológia fejlődésével párhuzamosan aktívan részt vettem az online médiában is. Blogolás és digitális tartalmak készítése révén próbáltam lépést tartani az új trendekkel és a közönség igényeivel.
Életem során számtalan történetet mesélhettem el, és számos személyiséggel találkozhattam. A riporterkedés nem csak a szakmám, hanem az életem részévé vált, és mindig is arra törekedtem, hogy mélyebben megértsük és megosszuk a világ különböző aspektusait.
 

mandms

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:109
motherfuckin CEO.

Bobby.
Emlékeztek Bobbyra? Hogy is emlékezhetnétek. Az egyetemen volt a csoporttársam.
A haja, az arca, a szeme, a füle az orra. Mind olyan szép volt és az ágyban... Tökéletes volt. Mondta ezt rólam Bobby. Neki csak a teste volt jó. De sosem állt fel neki, és még ráadásul kicsi is volt. Csak azt szerettem benne ahogy engem szeret. Nyilván csak játszottam az érzelmeivel. Mindenesetre nagy öröm egy hölgynek amikor egy félénk, visszahúzódó és jóképű sráccal játszhat. Szűz volt még. Az egyetem idején... Hogy lehet valaki ilyen béna?! A 20-as évei elején még szűz. Egyértelmű, hogy miért nem nyúl valaki nőhöz ennyi idősen. Szinte biztos, hogy meleg. Szóval extra nagy öröm volt így szórakozni vele. Aztán később lehet, hogy szerelmes volt belém. De teljesíteni továbbra se tudott emiatt. Legalább 20 emberrel megcsaltam.
Ő Bobby Ian.

Benzinkutas fiú
.
Természetesen bepróbálkoztam nála. Imádom a fiatalabb fiúk testét. Ő is a fiam lehetett volna. Na de persze a korhatárra mindig figyeltem. Ő is elmúlt már 21. Sajnos nem volt vevő a játszmámra. De sokat jártam hozzá tankolni még nem kaptam meg az elektromos Raidenem Bobbytól. Szóval így ismertem meg a hangmérnökünket.
Ő Chanteraide Cohen.

A mentős.
Egyszer randiztam egy sráccal, kivételesen ő az én korosztályomba tartozott. Meg is látszott, hiszen olyan béna volt, hogy majdnem megfulladt a levestől az étterem közepén. A kiérkező mentős fiú viszont, jóképű, izmos. Pont egy úrihölgyhöz való teremtés. Már akkor flörtölni kezdtünk a mentőbe, próbáltam rávetni magam de azt mondta, hogy a beteggel kell foglalkozni. Én meg mondtam neki, hogy ha egy levestől megfullad meg is érdemli. Szóval így ismertem meg a kamerás fickót.
Ő David Stewart.

A ringyó
.
Őszintén kurvára nem tudom mivel foglalkozik, vagy foglalkozott-e bármivel is valaha. De rengeteg pénze van. Talán Bobby mutatta be nekem. Azt hiszem így próbált megszerezni újra. Az az ember is, ő maga sem tudja mit akar. Mindegy, mivel rengeteg pénze volt ennek a lánynak nagyon ügyes a technika világában. De persze nálam nem tudhat többet semmiről. Szóval így ismertem meg a technikusunkat.
Ő Sarah Anala.

A csöves.
A jó szívem. Mindig az a jó szívem. Egy negyvenes majom kinézetű férfit kell elképzelni. Nagyon büdös, nagyon vékony. Hiszen évek óta az utcán él. De hirtelen attraktívnak találtam egy pillanatra. Szóval segítettem neki, Bobbyval intéztünk neki lakhatást és így lett a mindenes fiú.
Ő Eddy Burner.

Az unoka.
Egyszer volt idősebb férfi az életemben, rengeteg pénze volt. Csak az örökség érdekelt. Innen a North Rockfordi ingatlan. De szép telek. Igaz, hogy hozzám valami sokkal úriasabb kúria illene. Neki volt egy lánya, annak meg egy férje akinek volt egy lánya. Valahogy így ismertem meg a fogadott unokámat, aki újságíró.
Ő Poppy Reynolds.

A csapat.
Majdnem mindannyiukat utálom, főleg a lányokat. De nagyon ügyesen végzik a munkájukat ezért mégis szeretem őket. Elkezdtünk dolgozni. Remek dinamikája van a csapatnak, ez már rögtön látszott. Kellett nekik egy kis biztatás az elején. Bobby megalakította az alapítványt. Persze csak adózási okok miatt. Viszont mostanra folyamatban van a céggé vállásunk. Szóval így lettünk mi a csapat.
Ez a Los Santos kNights és én vagyok a "motherfuckin CEO."
blob_zwbz.png
 
Utoljára szerkesztve:

mandms

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:109
a szex.
Mi ez ha nem szánni való?
Volt egy klub. A hozzám hasonló "nagymamák" azaz pumák, PuNagyMamák járnak oda. Többnyire azért, hogy ravessék magukat az ártatlan őzikékre. Van annál csodálatosabb, amikor lesből előretervezve kiugrasz a fa mögül, az éppen táplálkozó ártatlan kis állatra? Pedig az őzike csak a tájat élvezi, és szórakozik. Aztán a legnyugodtabb pillanatban, amikor legkevésbé számít rá, ráugrik egy hatalmas, idős ragadozó a semmiből.
Az egyik este egy kisebb csoport tért be az est kezdete után nem is olyan sokkal. Hát ez a ragadozó - aki történetesen én voltam - nem is késlekedett sokat. Azonnal a legártatlanabb préda nyakára haraptam. Gyanús volt, nagyjából húsz éves lehetett, egy karkötőt viselt és látszott, hogy mennyire szorong a helyzettől. Bobby után fel ismertem ezt a típust.
A meleg. Na de abból is egy rosszabb változat. Tudjátok, aki nem vállalja. Vagy nem mindenki előtt vállalja. Ennek pedig tudjuk mi a következménye, pontosan az ami most történik. Szánni való ember az ilyen, beleveti magát egy ilyen szituációba, csak azért mert ezzel talán végre elismerést nyerhet a baráti körében, vagy a munkahelyén, vagy tudja a nem létező faszom, hogy hol. Persze ez nekem nagyon tetszett! Nem véletlen lett ő a kiszemeltem aznap. Mit csinál az ilyen szánalmas ember az imént említett elismerésért? Hát bele megy a játékba. Csak azért, hogy ne derüljön ki, hogy ki is ő valójában. Nincs bajom a melegekkel, de... De... Szerintem sokkal inkább elfogadnának egy ilyen görényt, ha felvállalná és máshogyan bizonyítaná, hogy értékes. Nem úgy, ahogy ez a srác... Ugyanis a prédámmal el vonultam. Belement a játékba. Na de ne higgye senki, hogy volt bármi is. Csak megvárta még nem látja a csapat. Utána pedig hozzám nyomott száz dollárt, hogy erről ne beszéljek senkinek, de ő a másik oldalra játszik. Természetesen nem fogadtam el a pénzt, egy ilyen úrinő ezt sértésnek veszi, ahogyan ezt közöltem is vele miközben a kezem simogatóan a fiú arcán suhant végig. Nem túlzottan feltűnően, de szépen lassan ő és én is vissza szivárogtunk...


Ez már szerelem?
Korábban nem éreztem ilyet. Rengeteg partnerem volt már addigra mire meg ismertem őt. A korábbi partnereim az ágyon kívül távolról sem ismerték a személyiségem kezelésének módját. Na de ez a fiú. Minden tökéletes volt végre, nem csak a szex ment vele. De persze az volt a legcsodálatosabb.


Egy átlagos filmnéző estének indult, mint ahogy minden párnál. Hát az első csók hamarabb dördült el, mint az akciófilm első képkockáiban látható lövés. Nyelveinkkel táncot jártunk, a táncparkettnek pedig a két száj alkotta alagút adott helyet. Csodálatos táncos volt a partnerem. Hogy egy kicsit húzzam az agyát gondoltam csekkolom a nadrágját, na persze nem azt, hogy meg van-e még. A felhördüléséből megitélve élvezte ezt, tehát a kezem tovább ment. Ha a nadrág egy ház, és a kezem egy vendég, akkor mondhatni ajtóstúl rontottam be. Némi fenforgást és rendetlenséget okozva. Aztán ő is betört az én hazámba, aki nem rég a szám környékén járt táncot, most a házamban táncol, egyedül de csak nekem. Eltelt valamennyi idő, de mivel egy undok nőszemély vagyok, és szeretem húzni a pasik agyát egyszer csak megfordultam, háttal neki. Nemes egyszerűséggel annyit mondtam, hogy jó éjt. Szemem lehunyva hallgattam értetlenkedését, de válaszra sem méltattam.
Őt elütötte egy busz.


Még, hogy a nő egy tárgy, hát én megfordítottam ezt, és a férfi volt mindig is az, kivéve azt az egy esetet.​
 

mandms

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:109
hangok, világítás, fény, kamera... kérem vigyázzanak, a kapuk záródnak hölgyeim és uraim.

Úristen, hol voltam a múlt héten? Mikor lesz az a megbeszélés? Ma, holnap? Jézusom, már 11 óra, akkor már egy órája tart! Én meg még az ágyban fekszek és még csak most keltem. Lefőtt a kávé. Megyek nagy sebességgel a kis szobába, keltem a fiamat. Te jó Isten! Nincs is gyerekem, azt a fogadott lotyót leszámítva. Miért nincs gyerekem? Nekem most azonnal kell egy. De már 49 vagyok, esélytelen! Kapkodva olvastam a lehetőségeim erre a késői gyermekvállalásra. Mert ha már tegnap megszültem volna is késő lenne, igazából most is az. Maximum az örökbefogadás játszik már csak. De már ahhoz is idős vagyok. Ezután a lehetetlen rituálé után megállás nélküli köhögés kezdett el gyötörni. Biztos rákos vagyok, de Szuzinak a csillagnak, nem mondhatja a rák, hogy a GECIBE se vagy star. Megbeszélést eldobva futottam taskamat hanyagolva Stewarthoz. Pedig ő még csak nem is orvos... Követeltem, hogy vizsgáljon meg! Fogja meg a mellem is, ha még vonzónak talál. Tiltakozott tehát egyértelmű, hogy már öreg vagyok!

Mi jelentette végre végét a folyamatos aggódásnak?

Havonta orvoshoz járok, egészséges értékrendre tértem át, húst már nem is eszek. Vega lettem. Mindenem a zöld, na nem csak az étel téren, remélem ha teszek a bolygóért az a felsőbbrendű erő megkímél, és élhetek még pár év tizedet.

Szóval napelem, és elektromos autó, és szigorúan csak bio zöldség.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó