Jogos Stanley Warren kontra Mason Kelly

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Csani21

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:107
Bob_Kowats
panaszkonyvj.png

Neved: Stanley Warren
Játékos(ok) neve: Mason Kelly
Panasz oka: PG
Panasz kifejtése: Mason Kelly és társai a mai nap boltrablás után késsel rohantak frontálisan egy fegyveres rendőr felé miután kijelentették, hogy túszuk van (ahol a "fair play" meghagyása végett NEM lőttem, legyen egy üldözés) ekkor Mason Kelly elhajtott, lefele a város központ felé. - Miután kiderült, hogy nem volt túsz (mindenki saját motorján menekült a hegy/város felé Mason Kelly-t motorral megállítottam, ahol ő ELESETT, a földön a karaktere remegése után SEMMIT se rpzett, de felkelt és futásnak eredt amíg felette állt egy rendőr, majd vissza ugrott a motorjára és azzal elhajtott mintha semmi se lett volna.
Bizonyíték (kép, log, videó): Megjegyzés: -
 
Utoljára szerkesztve:

Zsoci

Haladó
Játékos
Üzenetek:21
Steven James
Hali, én vagyok Mason Mondjuk a fair play érdekes hogy ha elkezdesz rögtön ütögetni a motorról de ezt elfogadtam, és ez pont annyira volt pg mint fair play. Illetve még annyit hogy szerintem IRL nem fogsz egy 50-60 km/h motorrol gumibottal leütögetni mást. És akkor még az adrelaninról nem is beszéltünk ami ilyenkor benne van egy emberbe. Felőlem ennyi.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,983
-
A PK-hoz csak az érintettek szóljanak hozzá, a többi instant törölve lesz.
 

Zsoci

Haladó
Játékos
Üzenetek:21
Steven James
Nekem is lenne egy kérdésem. Nagyjából 50-60al mentetek, de te egy kézzel meglendítetted a gumibotot. Elég érdekes az, hogy te egy kézzel elirányítasz egy motort. Szerintem RL abban a pillanatban leborultál volna a motorról, ahogy elengeded a kormányrudat. Na meg, hogy vetted elő azt a gumibotot?
 

Csani21

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:107
Bob_Kowats
Mivel nincs lökés így improvizálni kell valamivel. Nem volt nálam gumibot. Az ASP magától nyílik ki a gravitáció hatására.
 

Zsoci

Haladó
Játékos
Üzenetek:21
Steven James
Azt értem hogy nincs lökés, de akkor se reális hogy 60km/h sebességgel mész és elkezded csapni gumibottal az embert. Részedről ez nem volt fair play szerintem. Ez az én oldalam és meglátásom. Innentől várom a bíráló admin válaszát.
 

Csani21

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:107
Bob_Kowats
Azt értem hogy nincs lökés, de akkor se reális hogy 60km/h sebességgel mész és elkezded csapni gumibottal az embert. Részedről ez nem volt fair play szerintem. Ez az én oldalam és meglátásom. Innentől várom a bíráló admin válaszát.
Mivel ha ököllel (motor esetében lábbal) nyomom a lökést vagy nevezzük bárminek is ami ez lett volna lehetséges, hogy animba rak, (ami egy eséskor halált okozna) a véleményem szerint se egy realisztikus ASP-vel ütés (ami elvileg javítva lett és sokkal kevesebbet sebez) jobbnak nézett ki.
 

Makó

Individuum
Adminisztrátor
Üzenetek:312
Dr. Zeke Karev-Vaughn
Adminisztrátor hozzászólás
Sziasztok. A PK-t én fogom kezelni. Minden képi és videós bizonyítékot szeretnék kérni hozzászólás formájában, amennyiben rendelkeztek vele. Legyen szó a motoros lökésről, a gumibotos esetről, bármiről, ami az ügyhöz kapcsolódik. Köszönöm.
 

Csani21

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:107
Bob_Kowats
A videó elején látszódik a lökés/ütés/bármi. A többi le lett írva, Zsoci amiket írt azok hitelesek.
 

Makó

Individuum
Adminisztrátor
Üzenetek:312
Dr. Zeke Karev-Vaughn
Adminisztrátor hozzászólás
Tisztán látható a videón, hogy Mason Kelly karaktere leesik a motorrol, majd pár métert gurul a motortól. Mivel a HP-d is csökkent, ezért kellett volna minimum pár sor RP a sérülésekről amit szereztél, hiába volt rajtad sisak. Viszont az, hogy amint letelt a ragdoll amibe a szerver automatikusan rakott, Te felpattantál és elkezdtél szaladni miközben fegyvert fogtak rád, az már túlmutat a Fair play fogalmán. A karakter leírásod szerint a karaktered idézem: "nem ijed meg nagyob büncselekményektől" Ez még nem magyarázat arra, hogy fegyveres rendőrök felé egy késsel kezdesz szaladni.

A panaszkönyv jogos.

Mason Kelly
büntetése 120 perc adminjail RP hiánya ütközésnél, Fear RP hiánya, PG indokkal.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó