Sergio Pareja >> Krekor, Reaper?

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

lolyou

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:204
Durk Massey
panaszkonyv.png

Neved: (VÁLASZ HELYE, ZÁRÓJELET TÖRÖLD KI)
Adminisztrátor(ok) neve: Krekor, Reaper.
Panasz oka: Jogtalan adminjail.
Panasz kifejtése: Kint voltam Sandy fölött a hegyen és vissza tértem Paleto Bay-ba ahol hirtelen minden havas lett , több fps-s drop is volt és mentem a bank-nál bekanyarodtam jobbra és kicsúszott a kocsi hátulja és neki mentem egy oldalt álló autó-nak ahol állt egy sheriff is. Írtam OOC rögtön, hogy [21:05:57] Sergio Pareja: (( sorry(())lag. )) és közbe félre álltam. És kaptam az adminjailt.
Bizonyíték (kép, log, videó): https://imgur.com/TpYEX2K
Megjegyzés: Nincsen, át gondolatlan adminjail, illetve olyan adminnal rakatott be aki az esetet se látta.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Szia.

FPS lagod nem volt. A kocsiddal inkább drifteltél, mintsem vétlenül kicsúsztál.
 

lolyou

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:204
Durk Massey
Kanyarodás közbe megcsúsztam és neki mentem, de rögtön írtam OOC és illetve megálltam direkt. Szerintem meg lehetett volna beszélni és nem rögtön mással adminjail-t osztani, de lehet csak én gondolom rosszul.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Ha normálisan közlekedtél volna, akkor nem történt volna meg ez. Lehet azt a kanyart hóban is jól bevenni anélkül, hogy kicsúsztatnád az autód hátsóját.
 

lolyou

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:204
Durk Massey
Tudom, hogy be lehet rendesen is venni de nem szándékosan mentem neki a jobb oldali sávban lévő autónak, csak szerintem ha OOC beszéltünk volna akkor lehet, hogy megtudtunk volna egyezni. De mindegy, nem történt nagy gond csak jobban szeretem megbeszélni és nem más által adminjailbe kerülni.
Részemről zárható.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó