Sebességhatár változtatás

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Cross

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:370
-

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Ezekiel Vazquez / Cross™#5374 «

Ötleted leírása

» Jelenleg a maximálisan elérhető sebesség járműveknél 198 km/h, ez teljesen független ártól, típustól, bármitől.
Gyorsulásbeli különbség az árhoz mérten (egyező tuningokkal) elenyésző.
Számomra a probléma, hogy a 600 ezres kocsi és a 1,5-1,8 milliós kocsi is szinte ugyanaz sebesség ügyileg.
Az ötletem, hogy jármű kategóriánként eltérő maximális sebesség legyen elérhető.
(Nem tartam fairnek, hogy a 200 ezres Vegrant, 550 ezres STX és az 1,9 millió Krieger is 198-al tud menni azonos tuningokkal) «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» - «



 

Munkás

A nép hangja
Fórum moderátor
Üzenetek:262
Darius Burns
sokan igy vagyunk vele mint en is, hogy nagyon zavaro, de nekem discordon mondtak, illetve felvetett otletbe is lattam talan hogy nem szeretne a vezetoseg ezen valtoztatni 😕
 

KabukiYAJ

Veterán
Játékos
Üzenetek:252
Szerintem inkább jobb hogy nem megy a városba 300-al akárki és nem betöltött playereken és kocsikon zúg át illetve így élvezhetőbbek és intenzívebbek az illegális versenyek és amblokk a versenyek (tapasztalataim szerint) úgy hogy nem kell kiállnod hogy látsz egy Kriegert mert tudod hogy offos a téma.
Sietni meg felesleges mindenhová.
 

LACI

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:922
Sean Bennett
Támogatom hogy legyen felső határ, de szerintem ez a 198 ez az a szám, amit kb minden autó tud. Unfair hogy egy 40 ezres autó kb tudja azt a sebességet amit a milliós vagy annál drágább autók.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó