Scriptes megvalósítás valósághű problémája

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

RavaszRobert

Újonc
Játékos
Üzenetek:7
Martha Greenwood
panaszkonyv.png

Neved: Martha Greenwood / Ravaszroka#0243
Adminisztrátor(ok) neve: Art, Jane, Klód
Panasz oka: Scriptes megvalósítás összekeverése a valósággal
Panasz kifejtése:

Kedves @Laca, @Klód, @ArT és @Jane, a következőkben szeretnék a következő dolgokra választ kapni. Miért probléma az, ha egyfajta etetők is itatók szép elrendezésben megvalósítva a valóságnak megfelelve vannak berendezve egy farmon? Attól függetlenül, hogy azok mekkora helyet foglalnak. Józan ész elvének alapját, az Esztétika és a Logika adja. A szubjektív megközelítés kizárásával. Tudomásom szerint kedves Laca és kedves Klód, annó amikor még Janennek és Artnak volt álltafarmja – képet alább csatolva – Egyikőtöknek sem merült fel a gondolat, hogy ilyen admin hogy kerül egy RP szerverre? Nekik annó nem lett szólva, hogy ilyeneket ne csináljanak? Azt hinné az ember, ha már admin és állatfarmja van akkor minta berendezést valósít meg a Józan ész keretein belül.. De az a baj kedves Laca, hogy ez hosszú hónapok óta nem történt meg. Emellett tovább megyek és egyéb képeket csatolok annak reményében, hogy megvalósítsam a probléma okát. Más játékos meg végig lett szivatva azzal, hogy egyik másik elrendezés ebben vagy abban a formában nem jó.. Az elrendezéseim semmilyen körülmény között nem használta ki a gta fizikáját. Ja hát az, hogy scriptesen egy kocsi tetejére kell állnom egy Etető elmentése miatt, mert csak és kizárólag fejjel lefelé összeillesztve úgy lehet elhelyezni, az NEM GTA FIZIKA Kihasználása, hanem egy script általi item lerakása. A kettő nem egy és ugyan az.
Az hogy Annó emellé még mi mindent engedtetek meg Artnak és Janennek, nem az én gondom, amellett, hogy más játékosok pedig fenyegetve érzik magukat az olyan viselkedéstől kedves Klód – kép alább csatolva – amit adminként 2023.08.07-én megengedtél magadnak. A további képen egy szép egzakt szemnek és szépet nyújtó elrendezés kivágta nálatok a biztosítékot. Holott felhívnám a figyelmeteket, hogy ezekért az elmúlt egy évben egyáltalán nem szóltatok semmit. Eddig. Kedves Jane úgy emlékszem szóltam neked a Paletoi elrendezésekért. Abban több hétig Hector részéről változás nem történt. Fater átvételkor ugyan ezeket tovább vitte, felhasználta. Az egymásra rakott etető forgatás nélkül semmilyen körülmény között nem lehet feltölteni, tehát ellent mond a Gta és valóság fizikájának is. De egy olyan etető – alább kép csatolva – melynek magassága nem haladja meg az én karakter fejemnél eggyel nagyobb magasságot belefér még a Gta és valóság fizikájába is, hiszen fel lehet tölteni. Ennél tovább megyek és szeretnék kitérni a következő problémára az pedig az etetéssel, itatással javítással és anyagbeszerzéssel kapcsolatos. Annó 12 órás etetéseknél, egy farm feletetése – Jane idézetében mondom – 1,5-2 óra volt reggel és ugyan ennyi este.
Emellett a javításra meg kellett szerezni a vasat, ahhoz elmenni a bányába azt kibányászni. 5-6 db jó esetben is 15 perc volt. Ha nagyobb számban tartott az ember állatot sok etetőt és itatót kellett feltölteni, javítani, nagyon sokat kellett gyalogolni – és nem lehet fürge módban mivel igazából semmi RP előnye nem származik belőle, csak az hogy ismét igaz Laca?! - „kihasznál egy script adta lehetőséget”. Csak a nyersanyag összegyűjtése napi viszonylatban is mennyi ideig is tart legalább 25 javításnál? Legalább másfél óra? Ha szerencséje van és nem 40 darab 0,7 kg-os Lithiummal jön ki a bányából 20 db 20 kg-os vas helyett. Mert hát érdekes mód egy 0,7 kg-os lithiumot könnyebb kibányászni mint egy 20 kg-os vasat. S akkor kérdem én kedves Laca szerinted azon felül, hogy legalább 5 órát elvesztek a játékos idejéből azért, hogy legalább a javításokra meglegyen a vasa naponta hol marad a Realitás, hol marad idő az RP-re? Senkinek nincs napi 15 órája azért a szerveren fent lenni, hogy egy farmot ellásson.
Miért kell kihasználni más függőségét? Tovább megyek, tesztek egyáltalán azért valamit is hogy a szankciók helyett inkább az oktatásra és segítségnyújtásra, illetve a problémák helyreállítására, kiküszöbölésére fordítanátok az energiátokat? Szeretnék még egy dolgot felhozni, az pedig egy autóstalálkozó, melynek megszervezése két emberhez volt köthető, de érdekes mód az egyik egy piti dolog miatt bannolva lett a másik OOC kifogás miatt maradt távol azok után, hogy minden legális dolgot beszereztek megszerveztek és kifizettek egy súlyos MG-vel szépen el lett lopva. Bizonyítékom nincs. De szeretném ha ez itt tisztázva lenne, hogy egy Admin hogyan engedheti meg magának, hogy egy autós találkozó szervezőjét pitiáner ügy miatt kibannolja, majd lehetőséget adjon egy MG-re és egy rendezvény eltulajdonítására?
Ez az egy ügy nálam akkor már kivágta a biztosítékot. Ez a tegnapi őrület Art részéről főleg – kép csatolva – Mondjon ilyet egy olyan ember, akinek a farmja annó teli volt buggolt elemekkel... Kérdem én teljes joggal Laca, ezt hogy a bánatba engedhetitek meg magatoknak mint Adminok? Rátok nem vonatkozik a szerver szabályzata vagy mi? Egy Admin akkor lesz hiteles, ha első körben BETARTJA, majd betartatja a szabályokat. S nem az, hogy mint admin mindent megenged magának, de másokkal meg elvárja, hogy tartsák be a ki nem mondott meg kimondott szabályokat. Etető itató mióta számít józan ész elvének ha HP-ja kapacitása és hatóköre van? Jó lenne ezeken elgondolkozni, és egzakt választ szeretnék kapni ezekre a problémákra. Köszönöm

Bizonyíték (kép, log, videó):
Bugolt etető itató1.png
Bugolt etető itató2.png
Bugolt etető itató3.png
klód2.png
20230806204918_1.jpg
Art kirohanása.png

20230729110111_1.jpg

Megjegyzés: Szeretném azt kérni, hogy legyetek tárgyilagosak, abban a tekintetben, hol van helye a játéknak, és hol van helye az RP-nek. Köszönöm.
 

Klód

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:1,100
.
Szia, szerver szabályt szegtetek már azzal alapból, hogy össze bugoltatva tettétek le az itatókat-etetőket hogy minél jobban menjen a grind masina. Örülj neki inkább, hogy kaptatok határidőt és nem töröltem ki egyből az egészet.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,923
Silay Denzel
Üdv.

Remélem este megkaptad Art-tól az üzenetet, amiben én szólok, hogy ezt a katyvaszt szüntesd meg. Még egy ilyet meglátok, én törlöm az egész céget. Ez nagyon nem reális. És még ne neked álljon feljebb, mert szólunk azért, amiért össze-vissza buggoltattad egymásba a dolgokat.

Zárok...
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,541
-
Szia!

Először is köszönöm, hogy megemlítettél, ámbár sosem farmoztam és nem is tervezek. :)

A szerver szabályzata mindenkire vonatkozik, viszont érdekes, hogy csak most jött fel a téma, hogy szólva lett érte, hogy konkrétan szavak nincsenek arra, ahogy kinéz az egész, csak azért, hogy minél inkább a grind pörögjön.

hol van helye a játéknak, és hol van helye az RP-nek.
Itt arra gondolsz, hogy a farmon történő időtöltésed az RP-vel telik? Ha igen, kérlek csatolj olyan logokat, ami akár 20%-át kiteszi a napodnak és legalább fikarcnyit is az RP-ről szól.

Tovább megyek, tesztek egyáltalán azért valamit is hogy a szankciók helyett inkább az oktatásra és segítségnyújtásra, illetve a problémák helyreállítására, kiküszöbölésére fordítanátok az energiátokat?

Igen, 1.3-tól kezdve scriptesen tiltva lesz, hogy ilyen közel legyenek az itatók és etetők. Szívesen.

Kérdem én teljes joggal Laca, ezt hogy a bánatba engedhetitek meg magatoknak mint Adminok? Rátok nem vonatkozik a szerver szabályzata vagy mi? Egy Admin akkor lesz hiteles, ha első körben BETARTJA, majd betartatja a szabályokat.

Ismétlem, nem is tervezek farmozni, ahogy eddig sem tettem. Szabadidőmben RP-zni szoktam a szerveren. :)
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó