Sanyi fórum moderátori jelentkezése

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Sanyi

cogito ergo sum
Játékos
Üzenetek:187
Eugene Miller
logo.gif



Fórum moderátori jelentkezés





Bemutatkozásom


Sziasztok! Sanyinak vagyok, 21 éves, vendéglátásban dolgozó és emellett egyetemi hallgató. Cserkeszőlőn élek, ami egy kis üdülőtelepülés Szolnok és Kecskemét között. Egy helyi szállodában vagyok recepciós, de néha besegítek a felszolgálóknak is amolyan multifunkciós munkaerőként. Szeretem a munkámat, mert egész magas szintű türelemmel, empátiával és megértőkészséggel rendelkezem, ez elengedhetetlen az ilyen fajta munkához. Viszont az, hogy hogyan kötöttem ki itt mókás folyamat volt, és ezt megragadva ki is térnék a tanulmányaimra. Informatikai rendszergazdaként végeztem egy debreceni szakközépiskolában, amiről mondjuk úgy, hogy nem vernek át vele, viszont nem szívesen foglalkoznék ezzel az ágazattal. Utána jelentkeztem történelemtanárnak, ahová fel is vettek, ezt ott kellett hagynom más tervek eléréséhez, ami igazából kellett is, hogy megtaláljam azt a hivatást amit szívesen csinálok. Így kötöttem ki egy 4 csillagos szállodában recepciósként, és most ezen a pályán tanulok a Debreceni Egyetemen. Napjaimat munkával, tanulással, vagy játékkal töltöm, ámde nem restellek néha kirúgni a hámból és szórakozni a barátokkal. Összességében egy igazán extrovertált, jó kedélyű és vidám személyiségnek tartom magam.








Miért én?


Ahogy azt leírtam a bemutatkozásomban rendkívül empatikus és megértő vagyok, viszont nem írtam le, hogy ezzel egy vonalban magas az igazságérzetem. Aránylag sok tapasztalatom van a kialakult konfliktusok ésszerű kezelésében, valamint nagyon jól bánok az emberekkel. Semmi olyat nem kérek amit én ne tudnék véghez vinni. Végül, de nem utolsó sorban higgadt és döntéshozó tudok maradni terhelt helyzetekben is.








Az a bizonyos érme


Vegyünk egy érmét: két oldala van, fej és írás. A két oldal egymástól merőben különbözik, akárcsak két ember véleménye. Ahhoz, hogy megismerjük mekkora értékű érméről van szó gyakran meg kell forgatnunk azt, megnézve mind a két oldalát. Ugyan így történik ez konfliktusok rendezésénél, amikor két félnek különböző álláspontja van, és mindkettőt megvizsgálva kell a végeredményt leszűrni.








Miért jelentkeztem?


Mindig is örömömet leltem mások kisegítésében valamint az adott előnyöm jóra fordításában. Elég egy kedvesen megválaszolt PM, egy segítségnyújtás vagy egy apró dolog, és máris szebb napja lesz az adott illetőnek. Nyálasan hangozhat, de mindenki járt már a játékos szerepében. Persze vannak kivételek, általában itt születik meg a probléma, amelyből akár valamilyen ügy is lehet. Alapelveim közé tartozik, hogy bár nekem is van véleményem, attól függetlenül meg kell hallgassam másokét is, hogy a lehető legracionálisabb következtetést tudjam levonni.







Hogyan telnének a napjaim globális moderátorként?


Gyakran olvasgatom a fórumot, amikor unatkozom. Fogom és átpörgetem az egészet, hátha van valami új infó. Ezzel egy időben úgy gondolom, hogy sokat lehet tanulni a régi posztokból, ezáltal haladni előre, fejlődni. Ezt a szokásomat tovább folytatnám a csapat egyik tagjaként. Továbbá szeretem a rendezettséget, igényességet ami a fórumon elengedhetetlen. Ugyan ekkor ezek ellentetjei azok a tényezők, amik igencsak rombolják a fórumok közösségét, hangulatát. Természetesen ez lenne a fő feladatom.







Tulajdonságaim


Pozitívak

Empatikus, mivel mindenki problémáját megértem.
Türelmes, mivel a végsőkig higgadt maradok.
Segítőkész, mivel a hozzám került probléma az én problémám is.
Művelt, mivel minden témához hozzá tudok szólni.

Negatívak

Szigorú, mivel törekszem a szabályok betartatására.
Szókimondó, mivel magas az igazságérzetem.
Haragtartó, ha valaki igazságtalanul megbánt.​
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Amúgy engem megbírtál győzni. Akár itt is lehetsz a fórum recepciósa. Ha baj van, csak szólni kell Sanyinak.
Valamiért a Sanyikról amúgy mindig a de szép macska vagy Sanyi jut eszembe. By the way, most Sanyiért vagy?
 

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:844
Lényegretörő. minden megvan benne aminek benne kell lenni. Megállnád a helyed abban biztos vagyok. Kérünk egy repcepciós pultot is neked. 🥰
 

fearlest

Veterán
Játékos
Üzenetek:249
[fmod]Szia!
Köszönöm szépen a lapba fektetett időd.
A formázás és a tartalom egyaránt elnyerte a tetszésemet, így a jelentkezésed elfogadom. Kérlek keress fel a továbbiakkal kapcsolatban Discordon ((fearlest™#2048))![/fmod]
Sajnos néhány fontos pont (célok, motiváció, ... ) kimaradt, szóban pótoljuk majd őket.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó