Sandy Shorse Mechanic Garage - Pályázat

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Big-G

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:71
Sandy Shores Mechanic Garage Pályázat!

4KbnD1o.png

Elő történet:

Idézet tőle: 1:
A szerelőtelep története egészen a 90-es évekbe nyúlik vissza, pontosan a telep megszületésével 1987-be. Mikor 3 fiatal testvérpár, akik a szakmában dolgoztak megalapították a szerelőtelepet. A trió a Payman családnevet viselte, Travis a legidősebb Michael a középső és Jashon a legfiatalabb. Az esemény Travis a 20. születésnapján került megvalósításra, ami a Payman Mechanic Garage nevet kapta. A vállalkozásba rengeteg pénzt, időt és energiát fektettek. Többször esett át felújításokon és fejlesztéseken amíg 2020 őszére, egyéb okok miatt átadták egy új személynek és egy új korszak köszöntöt a telepre.

Idézet tőle: 2:
2020. ősz. Jack már a Paymen időkben dolgozott a telepen és aktívan tevékenykedett és lépett felfelé a ranglétrán. Az átvételekor kezdődött a telep hanyatlása, mivel a Payman család anyagilag már elkezdte a lejtőn lefelé vinni a telepet. Jack sikeresen megakadályozta ezt a megindulást, de sajnos sose tudott felmenő tendenciát mutatni. Emiatt, valamint időhiány és családi okok miatt elhagyta a megyét és egy bizonyos Ryan Butlerre hagyta az örökségét.

Idézet tőle: 3:
Ryan, Jack idejében kezdett el dolgozni, sokan nem is értették, hogy mért nem hagyta Jack a testvérére, Michaelre. Ryan a telep vezetését katonai módszerekkel vezette, ami miatt sok ellenszenvet váltott ki az alkalmazottakkal szemben. Ekkoriban kezdett el a szerelőtelep és Michael, Ryan leváltásán dolgozni mivel féltek, hogy a telep csődbe jutását fogja eredményezni. Valamint az eddigi két tulajdonos által ápolt baráti kapcsolatot, egy a Sandybe munkálkodó motoros klubbal sikeresen megrontotta. Ez a motoros klub a Jack Hall Gang névre hallgatott. Mivel a Ryanel rossz kapcsolatot ápolt emiatt a sikeres együttműködés érdekében, még a JHG is segítette a szerelőket a tulajdonosváltásban. Ez sikeresen le is lezajlott, aminek a vége, hogy Michael megkapta a telep tulajdonjogait. 

Idézet tőle: Az úticél: 4:
Ryan sikeres leváltása után, Michael kapta meg a szerelőtelepet. Az előző tulajdonosokkal által, folyamatosan romlott szerelőtelepet. Sikeresen elkezdte a telep újraszervezését, mint mechanikailag mint gazdaságilag. Ezt feladatok megosztásával és alkalmazottakkal együtt érte el. Fontos szereplő volt ekkoriban Rebecca Evans, aki már egy vén róka volt az akkori szerelőknél, már Jack idejében tevékenykedett. Megerősítették, mondhatjuk ekkor élte a telep az aranykorát. Bár ez a korszag nem tartott sokáig Michael magánélete miatt sajnos átadta a szerelő telepet segítőjének Rebecca Evansnek. Michael egyik nagy tette a vezetése alatt, hogy a Payman Mechanic Garaget átnevezte Sandy Shorse Mechanic Garagera.

Idézet tőle: 5:
Ezeket a személyeket azért említem egy korszak alatt, mivel kettőjük munkája egymást nagyon fedi. Michael átadta Rebeccanak, aki rövid ideig vitte, de folyamatosan fejlesztette, ugyan úgy, mint a legtöbbjük magánéleti gondok miatt átadta Dominicnek. Viszont megtartotta a munkaviszonyt Rebecca a szerelőtelepnél . Dominic a szerelőtelepen nagyon szabadjára engedte a gyeplőt, emiatt az alkalmazottak is könnyebbre vették. Nem fejlődött, de nem is hanyatlott. Maradjunk annyiban, hogy elhanyagolta a telepet.

Idézet tőle: Összegezve::
A telep sok mindent megért, szép álmodozó kort, ami végül megvalósításra került. Volt mikor anyagi csődbe sodródott majdnem, vagy csak sok ellenségre tett szert. De voltak szép aranykorai. Jelenleg a telep állami tulajdonban áll, ami várja új gazdáját, remélhetőleg már hosszú és szép időkre. 

IC

Idézet tőle: Rövid ismertető rólam::
Teljes becses nevem Wai San Chang, Hongkongba születtem 1995.04.13.-án egy testvérem van, akit Linek hívnak. Körülbelül 1 hónapja érkeztem a megyébe testvéremmel. Születése után Los Santosba éltünk és egy éttermet vezettünk a családdal, Japánba is ellátogattam sok embert megismertem valamint, 4 év alatt elvégeztem egy felsőfokú oktatást. Pontosan Graduate School of Economics, Faculty of Economics, The University of Tokyoba, itt gazdasági szakon végeztem. Mielőtt haza tértem volna, egy tragédia miatt elvesztettem a szüleimet és az öcsémmel vittük tovább az éttermet, amiket megbízható személyekre hagytunk és vidékre költöztünk. Itt cégeket alapítottunk és a lakosságnak segítünk és színesítjük a mindennapjait. Sok emberrel megismerkedtem és örülök, hogy eme remek község részese lehetek. A szereléshez nem konyítok annyira, de tudom azt hogyan kell vezetni egy szerelőtelepet, amely folyamatos bővülés és hosszan tartó stabilitását megalapozva jó szolgálatot tud tenni mint a megye lakósainak és az ott dolgozóknak egyaránt.


Idézet tőle: Végszó::
Egy ilyen szerelőtelep vezetése megtisztelő lenne számomra, eddig csak a családi éttermet vezettem a testvéremmel, viszont a megyében is sikereket értem el, mint egyéni vállalkozó a Club of Oneal. Jelenleg egy kocsmával Sandybe rendezvényeket szervezek, vagy rendezvényekben segédkezek. Kevés ellenségem van, emiatt szerencsésnek mondhatom magam, mert stabil és szerető háttérrel rendelkezek.

Idézet tőle: Céljaim a telep megszerzésével::

- A telep nevének megtartása és mögé egy megfelelő menedzsmentet felhúzása, amivel a lakosokat tudjuk vonzani a telepre szereltetni akár alkalmazni.
- A telep anyagi felszereltsége, valamint készletek felülvizsgálása, esetleges újjá építése, tervezése.
- Egy új megfelelő oktatóanyag elkészítése, hogy akár rövid időn belül is sikerüljön munkába állni egy nem szakmájában lévő személynek.
- Egy barátságos, családi közösséget létrehozni, ahol jól érzik magukat az alkalmazottak valamint meg kapják a munkájukra a megfelelő elismerést.
- Bevezetni heti munka beosztást, amit szigorúan betartatnánk, természetesen ezeket rugalmasan kezelnénk.
- A telepre szerelési, alkalmi bérlet vásárlása, amivel, fix összeggel fix alkalomkor akár 20% spórolással is sikerül javíttatást nyerni mint karosszériára és mechanikailag.
- Események szervezése, ami a kocsi imádóit vonzaná be és élhetnék ki vágyaikat, szabályozott körülmények között.
- Valamint villám akciókkal, lepnénk meg a megye lakósait. Értem például ezalatt különböző márkájú gépjárművek olcsóbb szereltetését, bizonyos napokon és időközökben.

Idézet tőle: A ranglétra::
EufGqt3.png


Idézet tőle: Learne::
A legelső lépcsőfok a ranglétrán, ha sikeres felvételt nyert, akkor ebbe a rangba kerül. Itt még sok tanulnivalója van függetlenül attól, hogy rendelkezik bármilyen háttér tapasztalattal. Itt képzéseken vesz részt a legelején, miután az Instructor megadta az engedélyét, neki láthat a szereléseknek, külső és belső munkálatoknak. Forgalmi engedélyt írhat. Egy hét elteltével kerülhet a következő rangba.
OOC: Kötelező heti dutyi idő 700 perc, aminek teljesítése kötelező, természetesen előre jelzés esetén el tekintünk és megbeszéljük.

Idézet tőle: Mechanic::
Már bizonyított és elnyerte a vezetőség és társai bizalmát. Nagyobb fizetés jár nekik, mint a learnenek. A rang megszerzésének a feltétele, legalább 1 hét eltöltése a telepen, valamint egy vizsga feladat sor, amit a Site Manager vezetésével és Instructor meg szervezésével zajlik. Az ő elbírálásuk alapján kaphatja meg a következő rangot.
OOC: Kötelező heti dutyi idő 600 perc, aminek teljesítése kötelező, természetesen előre jelzés esetén el tekintünk és megbeszéljük.

Idézet tőle: Veteran Mechanic/Tow Trcuk Drive::
A Mechanic követően ez a két rangra specializálódhat az illető. A két rangnak a fizetése egyezik, annak különbsége nincs, viszont a Tow Trcuk értelemszerűen elvégez egy vizsgát, ami sikeres meg szerzése esetén a vontatóhoz kulcsokat kap és azt használhatja. Míg a Veteran feladatta nem tér el viszont nagyobb felelőssége van az alatta lévőkre és a telep megfelelő működésére.
OOC: Kötelező heti dutyi idő 500 perc, aminek teljesítése kötelező, természetesen előre jelzés esetén el tekintünk és megbeszéljük.

Idézet tőle: Retired Mechanic::
Azok a tagok, akik a telepen régebb óta jelen vannak, legalább 3-4 hét. Valamint régebb óta a szakmában vannak és tesznek a társaságért, segíti az újaknak a munkáját. Neki már van kulcsa a vontatóhoz, valamint ha a telepen nincs bent vezetőségi tag, ő a rangidős. Kisebb döntéseket hozhat, de nem vezetőségi tag.
OOC: Kötelező heti dutyi idő 450 perc, aminek teljesítése kötelező, természetesen előre jelzés esetén el tekintünk és megbeszéljük.

Idézet tőle: Site Manager (Vezetőségi tag)::
A telep működésért, tisztaságáért és karbantartásáért felel. Az előző tagok munkáinak felügyelése és értékelése. A belső munkákban tanácsokat vethet fel és beleszólási joga van a telep működésébe. Valamint a vizsga eseményeket vezeti le. Sikeresen megszerezte a képzést, ami által a vontatóhoz kulcsot kapott és annak kezeléshez jogát megkapta.
OOC: Kötelező heti dutyi idő 450 perc, aminek teljesítése kötelező, természetesen előre jelzés esetén el tekintünk és megbeszéljük.

Idézet tőle: Instructor leader (Vezetőségi tag)::
A alkalmazottak továbbképzéséért felel, valamint az oktatóanyagok előállítását végzi, vizsga eseményeket szervez meg. Az oktatások során a tagok vizsgaeredményét értékeli, és a többi vezetőségi tagok felé közvetíti azt. A belső munkákban tanácsokat vethet fel és beleszólási joga van a telep működésébe. Sikeresen megszerezte a képzést, ami által a vontatóhoz kulcsot kapott és annak kezeléshez jogát megkapta.
OOC: Kötelező heti dutyi idő 450 perc, aminek teljesítése kötelező, természetesen előre jelzés esetén el tekintünk és megbeszéljük.

Idézet tőle: Deputy Workshop Manager (Vezetőségi tag)::
A telep tulajdonosának a jobb keze, bármikor helyettesítheti és a Site Manager és Instructor Leader munkáját, felügyeli és segíti azokat. Magas végzettsége van, ami miatt a telepen tisztességnek örvend. A tulajdonos helyett döntéseket hozhat, viszont annak a felelősségét vállalja. Sikeresen megszerezte a képzést, ami által a vontatóhoz kulcsot kapott és annak kezeléshez jogát megkapta.
OOC: Kötelező heti dutyi idő 450 perc, aminek teljesítése kötelező, természetesen előre jelzés esetén el tekintünk és megbeszéljük.

Idézet tőle: Workshop Manager (Vezetőségi tag): :
A telep tulajdonosa, mindenki főnöke, pénzügyek kezelése és a munka színvonal fenntartásáért fellel. Továbbiakban az ő hatás körébe tartozik a telep reklámozása, és különböző események megvalósítása vagy szponzorálása, kapcsolatok kiépítése. Különböző ötleteket hoz fel, valamint üléseket tart, ahol a vezetőségi tagokkal együtt hoz a telep életében fontos döntéseket, de vétójoggal is rendelkezik amennyiben úgy dönt, hogy a telep érdekébe járhat el valamint a ötlet támogatói nem képesek meggyőzni. Sikeresen megszerezte a képzést, ami által a vontatóhoz kulcsot kapott és annak kezeléshez jogát megkapta.
OOC: Kötelező heti dutyi idő 450 perc, aminek teljesítése kötelező, természetesen előre jelzés esetén el tekintünk és meg beszéljük.

Idézet tőle: Jelentkezése menetén::
Kétféle módon lehet hozzánk jelentkezni, a weboldalunkon ((fórumon)) ahol egy formanyomtatvány található és annak kitöltésének a sikeres elbírálása esetén. Egy meghallgatás és szintfelmérő után már tagja is lehet a csapatnak. Vagy esetleg egy Veteran vagy Tow Track vagy afölötti beajánlásával, viszont a beajánló személy 1 hétig felel a személyért, ha esetleg gond adódna őt fogják szankció alá helyezni.

OOC: Mindkét esetben egy Discord beszélgetés fog zajlani, ahol a karaktert alakító személlyel szeretnénk megismerkedni. Valamint az elején várható a gyorsabb előléptetés azért, hogy a rangok kilegyenek használva és RP-t generáljunk vele.

A tervezett jelentkezési lap:
Sikeres pályázat esetén a vezetőségi pozíciókra jelentkezési lehetőség lesz! Viszont a többi rangra nem, csak a Learnerre.

PqztYQl.png




Jelentkezési minta lap


IC:
Amennyiben jelentkezését elfogadtuk, időpontot egyeztetünk önnel és behívjuk egy meghallgatásra.


Személyes adatok


Név: ~ Válasz helye ~

Születési hely, idő: ~ Válasz helye ~

Lakhely: ~ Válasz helye ~

Elérhetőség:

Telefonszám: ~ Válasz helye ~
E-mail: ~ Válasz helye ~


Tanulmányok: ~ Válasz helye ~


Munkatapasztalat: ~ Válasz helye ~


Hobbi: ~ Válasz helye ~


Meséljen magáról pár mondatban:

~Válasz helye~


Ha ön vezetőségi pozícióra jelentkezik, kérjük mondja el mért magát válasszuk, egyéb esetben ez nem kitöltendő:

~Válasz~

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------​
OOC Információk



Neved: ~ Válasz helye ~



Korod: ~ Válasz helye ~



Mennyi időt fordítanál a szerveren dutyizásra, valamint mennyi általában a napi aktivitásod?

~ Válasz helye ~



Mióta, RP-zel a OneRP-n, (Perc) valamint milyen frakcióba fordultál már meg ha volt?

~ Válasz Helye ~



Miért szeretnél ehhez a frakcióhoz tartozni?

~ Válasz helye ~



Mesélj pár mondatot magadról:

~ Válasz helye ~



Rendelkezel-e Discord-al vagy TeamSpeak 3-al?

~ Válasz helye ~



Idézet tőle: Hogyan is gondolom a céljaim megvalósítását::
Ha sikeresen megszerzem a szerelőtelepet, nem leszek rest kérni a jelenlegi egyetlen működő szerelőtelep, az A-Line Automotive segítségét kérni. Mint szakmai téren, mint oktatás téren. Remélhetőleg sikeres kapcsolatot tudok majd velük kialakítani, ami számukra és számunkra és megéri. Az árakról később nyilatkoznék, amikor már látom, hogy pontosan mit hagytak ránk az előző tulajdonosok. A régi alkalmazottakat is szívesen látjuk újra a szerelőtelepen és akár magasabb beosztásban is dolgozhatnak, amennyiben sikeres lesz a jelentkezésük és az idejükbe belefér és elfogadnak, mint új telepvezető. Valószínűleg sok munka vár rám, valamint azoknak, akik szívesen dolgoznak majd alattam és megtisztelnek a bizalmukkal. Ezt így előre már megköszönöm bár igaz még messze a vége.



OOC
Idézet tőle: Bemutatkozás::
Szerény személyemet Ricsinek hívják és 19 éves vagyok. Nem rég szereztem meg az érettségi bizonyítványt, kipróbáltam az egyetemet is, de nem az én világom, így most OKJ-s képzésen veszek részt, valamint dolgozok különböző alkalmi munkahelyeken, kisebb távokon. Jelenleg Pest megyében lakom. A hobbim saját magam fejlesztése, valamint szeretek számítógépes játékokkal játszani. Általában egy játékkal kötöm le magam, így van ez a OneRP-vel is. 5 éve abba hagytam az RP-t és most 5 hónapja, hogy újra elkezdtem ezen a szerveren játszani azóta ~60.000 percet töltöttem itt, mellette más játékokkal nem nagyon foglalkoztam. A szerelő RP-hez még nem volt szerencsém de a Jack Hall Gangben az akkor szerelőkkel jó kapcsolatot ápoltam és belátást nyertem a annak működősébe. Sok időt töltöttem velük mivel védelmi pénzt szedtünk így sokat RP-zhetem velük sok régi tagot is ismerek akikkel szívesen Rp-ztem. Napi aktivitásom változó jelenleg napi 1-2 óra du, esténként. Mivel a munkáim alkalmiak ez nagyon változó, de ha a pályázatom sikeres lesz, akkor meg próbálom a legtöbb időt rászentelni amennyit enged a magánéletem.

Idézet tőle: Amire büszke vagyok a szerveren::
A sok kihagyás után hamar belejöttem és sikeresen tudtam megfelelő RP-t nyújtani ami által első frakciómat is megtaláltam, ami a Jack Hall Gang névre hallgatott. Sok mindent sikerült elérnem és az akkori Leaderemet segítettem. Így hamar vezetőségi tag lettem és láttam egy frakció működését. Viszont ez a frakció, buktatásra került és megszűnt. Ezután a Wandering Souls MC alakult, ami rövid ideig látott napvilágot. Egyéb okok miatt abba is maradt, viszont ez időben is vezetőségi tagként tevékenykedtem a frakcióban. Ezután a megmaradt tagokkal egy új frakciót hoztunk létre, először NS-ként majd kiérdemeltük a scriptet is. A neve 330 Original Blcok Piru volt. Az ott lévő tagok rövid ideig szép és kreatív RP-ket toltak, ami miatt örülök, hogy részese voltam ott is mint vezetőségi tag. Bár igaz nem voltam sosem oda a fekete RP-zésért, de mindent ki kell próbálni. Ezután sima tagként voltam jelen a 14K-ban, ami inaktivitás miatt megszűnt. Jelenleg frakció nélkül vagyok és látván, hogy egy szerelő telepet lehet pályázni, gondoltam kipróbálom magam és remélhetőleg a tudás, amit vezetőségi tagként szereztem, tudom majd kamatoztatni és egy új téren színes RP-ket tudok megvalósítani.

Idézet tőle: Merre tervezem vinni a szerelő telepet::
Szeretném, ha a szerelőtelep nem egy minta telep lenne, meglenne a legális oldala és minimálisan az illegális passzív oldala is. Ide gondolok, hogy megkérnek egyéb Illegális vagy civil, adott rendszám figyelésére és társai, nyomkövető felhelyezésére, számukra azok elvégzése. Esetleg motortérbe való illegális drogok beszerelése szállításhoz, vagy szétlőtt kocsik szerelése szó nélkül, plusz juttatásért. Természetesen ezt csak bizonyos tagok tehetnék meg akik, erre vevők vagy én ki választom, így ez csak egy PLUSZ opció lenne az általam vezettet frakció tagok számára, amivel remélem színesíteni tudom az RP-jüket. Valamint természetesen események szervezése, vagy szponzorálása. Oktató RP-k létrehozása, ami a belső RP-s környezetet is növelné. Legutoljára, ami a legfontosabb egy élhető frakciót létrehozni fenntartani, ahol a tagok jól érzik magukat és szívesen RP-znek.
(Ezek a tervek továbbra is tervek amennyiben ezek nem lehetségesek, tovább teszem rajta magam és kitalálok új lehetőségeket, de ez az én általam kialakított kép a szerelőtelepről, amit vinnék)

Idézet tőle: Végszó::
A szerveren sok frakciót megéltem már, bár egyből kiszálltam a többség megszűnt, amire büszke vagyok, hogy ha valamit elkezdtem azt végig tudtam vinni a végsőkig. Remélem ezzel a pályázatommal elnyertem a tetszésüket és megtisztelnek a bizalmukkal, amit remélem, megfelelő szinten tudok kamatoztatni a játékosoknak.
 

ghostfacexd

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
Teljes mértékben támogatom, voltam vele egy frakcióban. Abszolút megbízható ember, érett a leader-i pozíció betöltésére! Hajrá Wai-San! :D
 

Cody

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:340
-
Teljes mértékben támogatni tudom, ezt a lapocskát!

Mióta néha-néha RP-zünk avagy beszélgetünk, teljesen megvagyok veled elégedve, megérdemled a Leader-i Pozíciót!!444! :D

Hajrá Wai!
 

KabukiYAJ

Veterán
Játékos
Üzenetek:252
Nagyon nagy bajban vagyok hiszen veled rp-ztem a legtöbbet, egy olyan karakterfejlődést mutattál be Kise-vel hogy sokan irigyelhetnék, láttalak "nokiként" is és te vagy a pozitív példa arra hogy akármikor elkaphatja az embert az rp hullám nem csak beleesni lehet fiatalabban vagy hype miatt feljönni egyszer kétszer. Remek ember is vagy emelett néha többet törődsz mások gondjaival mint azok a sajátjukkal! Csak támogatni tudom!
 

Norbiiy

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:54
Teljes mértékben TÁMOGATOM. Mióta veled/veletek RP-ztem nagyon sokat tanultam és remélem ezzel a frakcióval tudod majd folytatni is ezt. Egy nagyon megbizható, segitőkész és komoly embert ismertem meg benned azaz egy nagyon jó Leader lenne belöled.
 

hypeRRR

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:116
Támogatom! Korrektül megírt pályázat.  Egy jó rp tudású és korrekt embernek ismertelek meg aki bármilyen helyzetben megállja a helyét . Úgy hiszem hogy jó kezekbe kerülne a frakció ha te kapnád meg
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
[admincontroller]Szervusz!

A pályázatod elfogadásra került, gratulálok! Este keress fel TeamSpeak3-on, a többit megbeszéljük.[/admincontroller]

Szerintem a "retired mechanic" elnevezésén érdemes elgondolkodni, mert "nyugdíjazott szerelőt" jelent. Amúgy kreatív ötlet az akciók bevezetése.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó