Sandy Shores Mechanic pályázat.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Cross

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:322
-
XWNQslQ.png

JY4tZtr.png

1991 május 12-én jött létre a vállakozás Harold Anderson és Daniel Cross között. Kooperációban hozták létre a céget, majd alkalmazottakat vettek fel és megnyitottak. Kezdetben egy kis szerelőműhelyet üzemeltettek Blaine County nyugati részén az autópálya mellett. A vállakozás nem mondhatni, hogy jól ment, de fenn tudta tartani magát. Az évek során az alapítási tagok nagyrésze kiszállt vagy nyugdíjba ment. A cég igazgatóinak Haroldnak és Danielnek egy másik, kisebb, jobban fenntarthatóbb hely után kellett nézniük. 3-4 megmaradt szerelőjükkel együtt próbálták átvészelni ezen éveket. A kis cégre egy lehetséges szponzori lehetőség várt 2017-ben. Carson család vetett szemet a vállakozásra és látott benne potenciált. A szponzori pénzekkel jobb körülmények között tudtak dolgozni a szerelők. A kis vállakozás kezdi kinőni magát a műhelyéből ezért új telephely után kutatnak. Egy potenciális helyet találtak Sandy Shorestól délre fekvő Harmony területén. A hírek alapján az előző teleptulajdonosok csődbe mentek, így szabad út látszik nyílni a cég előtt.

7gSTZdO.png

A vállakozás felépítése is renoválásra szorul a cég növekedése végett. Az igazgatók a következőt találták ki:
- A frissen jelentkező szerelők Trainee-ként egy tapasztaltabb szerelő alatt dolgoznak, segítenek.
- A Mechanic látja el az alapvető szerelési munkálatokat.
- A Master Mechanic tapasztaltabb szerelők köre, akik tanítják, okítják az újonnan érkezőket és felügyelik a jelenlegi munkásokat.
- TowTruck Driver a "vontatós fiú" vagy hölgy, ha erre kerülne sor. Őket hívják ki lerobbant járművekhez, amiket a telephelyre kell szállítani.
- A Workshop Supervisor az egész telephelyért felelős, leginkább adminisztrációt, újoncok toborzását végzi. Ő a kapcsolat a vezetőség és a szerelők között.
- Accountant a könyvelő. Végzi a könyvelést, adózást, számlákat és a vállalkozás költségvetését.
- Manager, úgyvezető. Adminisztratív feladatok, szerződések, kedvezőbb ajánlatokat kutat fel. A céget próbálja fejleszteni, innoválni.
- Co-Director, társigazgató, a vezetőség részét képezi a Directorral együtt, feladatok nem különbözik, a cég fejlődése a céljuk.


IRziozk.png

A vállalat vezetősége a következő célokat tűzte ki maga elé:
- A szervezet bővítése kezdetben 8-22, később 24/7 nyitva tartásra.
- Megkedveltetni a szerelést, hogy egyre több fiatal kezdjen e pálya felé szakosodni.
- A cég számára kedvező szerződések kötése a környező cégekkel, szervezetekkel.
- A vállalat hírnevének növelése, szélesebb körbeni terjesztése.
- Megnyerni a versenyt a környékbeli más szerelő műhelyekkel szemben.
- Pénzt halmozni és félrerakni a húzósabb időkre, illetve ezen pénzből jutalmazni a szorgos munkásokat.
- Éjszakai bónusz bevezetése, illetve munka alapú bérezés.


UdKajbB.png

Martinnak hívnak (IG Christian Cross), 22 éves vagyok, egyetemista. Az online oktatás végett napi 6-8 órát fent tudok lenni a szerveren. A frakcióba kezdésnek rajtam kívül még 3 személyt tudok hozni. Kifejezetten szerelő tapasztalatom nincs, de sok szerelő RP-t láttam már, rosszabbakat-jobbakat, illetve gyorsan beletanulok bármibe. Szeretnénk fenntartani a versenyszellemet a telepek között, eddig eléggé leülepedett a 2300-2500-3000 dollár környékén. Tartanánk bizonyos esetekben (pl, hétvégente, ünnepnapokon) olcsóbb szerelést, esetleg kuponokat osztogatnánk eseményeken. Véleményem szerint szerelőként teljesen beleillene az, ha járművekkel kapcsolatos eseményeket tartanánk (szépségverseny, drag race) leszervezve.

Andrásnak hívnak. ( IC: Robert Carson ) 18. életévemet fogom lassan betölteni,  középiskolába járok, ahol autószerelőnek tanulok, így a frakcióhoz ís egész sok tapasztalattal rendelkezek. Átlagos szinten, hétköznap 2-4 órát tudnék aktív lenni, hétvégén pedig 4-5 órát. Voltam már más szerveren hasonló események szervezője, így nagy részben hozzá tudnék járulni a fentebb említett dolgokhoz.
 

Blue

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:481
-
Letisztult, szolid formázás, a tartalom rendben van, engem meggyőztetek srácok. Sok sikert.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
[admincontroller]A leírás formailag szép, de nagyon rövid. Az IC része egy bekezdés és két felsorolás. Sajnos emiatt elutasítva.[/admincontroller]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó