Elutasítva Samson Jeans - Fater

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Corey

Haladó
Játékos
Üzenetek:20
Samson Jeans
unban.png


Név: Samson Jeans
Adminisztrátor neve: Fater
Indok: MG, Bugkihasználás, súlyos OOC
Tiltás időpontja: 2024.03.18. 11:10
Meddig tart a ban: Örök
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Ez az első.
Miért kérsz unbant: Azért történt a ban, mert történt egy bug a karakterrel, amit nem jelentettünk azonnal, viszont egy órára rá már jelentve is volt. A bugból nem származott semmi előnyöm, nem használtam ki és nem is lett reprodukálva. Az indok többi pontja részben jogos, viszont azokra se érzem indokoltnak a kitiltást. Illetve úgy értesültem, hogy a büntetés súlyosságát az eddigi szankciókat mérlegelve is figyelembe veszik, és legrosszabb esetben végleges kitiltás is lehet. Nekem összesen van 1db warnom és 1db 45 perces adminjailem.
Illetve, sok barátot szereztem IC és OOC is, akiktől nehéz lenne megválni, sok közös emlék, RP és történet született, amik jelenleg is folynak, és fontosak nekem és a többieknek is. Ezért is írtam meg mihamarabb a kérelmet, mert nem szeretnék lemaradni a jelenleg zajló nagy történésekről, amik nagyban befolyásolnák az én karakterem, és egy-két másikét is.
Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Mindent félretéve azonnal jelentenék mindenféle bugot az illetékeseknek, mielőtt bármit is tennék a szerveren. Nem cselekednék IC a karakterrel OOC infók alapján.
Összességében jogosnak érzed a tiltást: Összességében nem, mivel nem történt bugkihasználás, amiért súlyos esetben lenne kitiltás.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:800
Adminisztrátor hozzászólás
Szia.
Hiába válaszoltam meg kérdésed discordon mikor írj legkorábban unbant te nem fogadtad meg ezt. Ennek tükrében az ub-t elutasítom.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó