S/S Playboys XIII.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Stibii

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:58
i26LuYs.png

fSlinfd.png

XiQVKfa.png

KbmU9HK.png

OMLxMxW.png


OOC:
Sziasztok, Bálintnak hívnak- idén töltöm a 19. életévem.

GTA RP-ben nagyjából 6 éve tevékenykedek, amiben számos frakcióban megfordultam már. A tervezett RP-ben szerencsére már kivettem a részem, így kívánom ezt tovább vinni. Körülbelül öten lennénk kezdésnek ami lehetőség szerint reméljük bővülni fog még nyitás előtt, mint már aktív résztvevő frakció. A frakcióval legelőszőr szeretnénk a bandaRP színvonalát megtartani, valamint a HQ-n kialakítani a 'bandakört egymás között, majd szép lassan mélyebbre merülnénk.
Pár tulajdonság rólam: Leginkább barátságos és békekötő vagyok az emberekkel, ha úgy viszonyulnak hozzám ahogy kellene, szeretek tisztázni és megbeszélni mindent, mint hogy rágódjak a témán. Gyakran türelmetlen vagyok, de a munkáimra ez nem jellemző, hogy megjelenik. A szerverhez, de főleg inkább a frakcióhoz való aktivitásom elegendő lenne, hogy egy normális közösséget építhessünk társaimmal a frakció keretein belül.
Minden érdeklődőt várunk szívesen,
Köszönöm, hogy végig olvastad.  :)

Szerver Discord
           
-https://discord.gg/dMJmE4TT-
[youtube]YIUBAcYbZiY[/youtube]
 

Klaudia

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
14 éve ismerem a srácot, együtt rúgtuk a focit, szinte szomszédom, együtt nőttünk fel.
Aki szerint most elfogultságom miatt kommentelek vagy csak azt hiszi, hogy kedvességből írom az ajánlásomat a srác mellett, akkor téved.
Napok, hosszú órák és rengeteg kitartást tudhat Bálint, ennek a frakciónak a megálmodásának a terén.

Ezt onnan tudom, hogy körülbelül hússzor kaptam meg ugyanazt a képet a történetről, hisz mind a barátai, mind a frakciótársai véleményére igencsak ad. Ezt kihagyta a jellemzéséből. Viszont a higgadtságát és türelmének végét még én sem tudtam átlépni és ez csoda. 🥲

Láttam/látom napi szinten az rp szálait, sőt nem is kevés szálat tudhatunk magunk mögött. Voltunk ellenségek, voltam a főnöke, voltam bajtársa más illegális frakciókban. Minden helyzetre talál egy remek megoldást, amivel a frakciója (akár amiben éppen csak egy tengő-lengő pozíciót is foglal) erősebb és színes arculattal rendelkezővé válhat.
Mégis barátként örülök, hogy unszolásomra meg is lépi ezt a lépést, hogy elétek áll, hogy egy remélhetőleg felejthetetlent varázsol nektek.

Egyszerűen nem is tudok még mit írni, aki kíváncsi a srácra és a munkásságára csatlakozzon, legyetek együtt a szerver részesei. Stibivel biztosan jó és tartalmas időt fogtok tölteni. Ha kíváncsiak is vagytok jobban a jellemére csak szóljatok, majd én mesélek! 😂

Drága barátom, természetesen támogatlak és tudod nagyon jól melletted lennék, veled együtt fegyvert ragadnék, sőt még akár a végsőig is az oldaladon kullognék… De én a másik oldalon leszek, ahol majd nem leszek a legjobb társaságod, de remélem, hogy látni sem foglak. Bíz Isten, ha elém kerülsz, órákig foglak izzasztani a kérdéseimmel. ❤️

Csak hogy ne maradjon ki a sablonos duma, támogatom, pacsi, nagyon jó srác meg miegyéb.

Végezetül drága vezetőség! Adjunk egy esélyt a srácnak, had bontakoztassa szárnyait. Remélem sikerült a rengeteg munkának sikert aratni.

Smár.
 

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:874
Hello hello.

Nem is tudom mit írhatnék neked, ismerjük egymást elég régóta, megfordultál nálam is már frakcióba, láttam frakciókat ahol voltál. Tisztába vagyok az elhivatottságoddal, és tudom hogy egy ilyen frakció nálad biztos kezekben lesz, és remélem, hogy a frakció többi tagjai is úgy fog hozzáállni, ahogy te is hozzájuk. Szóval mindenképp támogatlak, hajrá hajrá.
 

valakimostmar

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:132
Roman Hawkins
Hello, hello! Jó lapnak sikeredett sok sikert srácok, csak az elhelyezkedéssel van egy kis baj... mivel jelenleg az én Frakcióm is itt van már több mint fél éve. (Cruel Crew)
 

Stibii

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:58
Idézet tőle: valakimostmar:
Hello, hello! Jó lapnak sikeredett sok sikert srácok, csak az elhelyezkedéssel van egy kis baj... mivel jelenleg az én Frakcióm is itt van már több mint fél éve. (Cruel Crew)
Helló. Köszönöm szavaid, ezzel nem igazán számoltam bevallom. Este folyamán szerkesztve lesz az elhelyezkedés. Köszönöm, hogy szóltál.  :)
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,555
-
[szuperadmin]Szia Stibii!

A pályázatod nagyon tetszik, kifejezetten az, hogy nem egy világmegváltó mindenes bandát szeretnél hozni a szerverre, akik egyedül uralják az egész várost. Jó a stílus és az elképzelés a frakcióval kapcsolatban. Szívesen olvastam volna magáról a bandán belüli hierarchiáról, de erről majd mesélsz bővebben.

A részleteket egyeztessük le Discordon vagy TS3-on, beleértve a HQ helyét is.

Gratulálok, elfogadva!
[/szuperadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó