Ryan Joseph -->Claude

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

nemethmate14

Újonc
Játékos
Üzenetek:1
panaszkonyv.png

Neved: Ryan Joseph
Adminisztrátor(ok) neve: Claude
Panasz oka: OOC szidás, DM
Panasz kifejtése: Oda mentem egy nem lezárt területre pontosan az autókereskedéshez nem volt lezárva és nem is volt kiírva, hogy nem szabad megközelíteni. Leszálltam a motorról oda szaladtam a földön fekvő emberhez majd miután a karakter levette a sisakot elkezdett lőni úgy, hogy nem csináltam semmit és fegyverem sem volt. Bizonyíték (kép, log, videó): [INFO-warning] Sérülést szenvedtél a hasad tájékán. Menj orvoshoz, mert különben elvérzel!
[21:52:34][Warning] Timer at one_hud:client.js:1 was too long 15ms
[21:52:34][Warning] Resource one_hud tick was too long 16 ms
[21:52:35] [INFO-warning] Sérülést szenvedtél a jobb karodon. Menj orvoshoz, mert különben elvérzel!
[21:52:36][Warning] Timer at one_hud:client.js:1 was too long 15ms
[21:52:36][Warning] Resource one_hud tick was too long 16 ms
[21:52:40][Warning] Event handler at one_interiors:client.js:1 was too long 12ms
[21:52:40][Warning] Event handler at one_vehicles:client.js:1 was too long 12ms
[21:52:40] *** Ryan Joseph  kinyitotta egy jármű ajtaját.
[21:52:42] [Jármű információ] A jármű motorját a 'J' gombbal indíthatod be.
[21:52:42] [INFO-warning] Sérülést szenvedtél a jobb lábadon. Menj orvoshoz, mert különben elvérzel!
[21:52:42] [INFO-warning] Animba estél! Ha nem segítenek fel, hamarosan elvérzel!
[21:52:42] [INFO-warning] Sérülést szenvedtél a bal karodon. Menj orvoshoz, mert különben elvérzel!
[21:52:43] [oneRP] Elvesztetted az összes készpénzed és a nálad lévő fegyvereket!
[21:52:43][Warning] Event handler at one_weather:client.js:1 was too long 7ms
[21:52:43] [Társadalombiztosítás] Meghaltál! A számláról $140-t tudtunk levonni, mert több nem volt rajta!
[21:52:43] [Társadalombiztosítás] $1120-t kiszámláztunk bírságként. Befizetési határidő: 2 óra
[21:52:43] [Társadalombiztosítás] Magyarázat: A kifizetetlen rész dupláját számlázzuk ki ilyenkor.
[21:52:43][Warning] Timer at one_hud:client.js:1 was too long 18ms
[21:52:43][Warning] Resource one_hud tick was too long 19 ms
[21:52:44] *** Zayne Cohan  újratölti a fegyverét. (Heckler & Koch MP5N) OOC stílusra nincsen bizonyíték mert a logban nem találtam meg.
Megjegyzés: Tudom, hogy mit mondott neki a másik srác de szerintem egy admin akkor sem engedheti meg magának ezt a stílust valamint egy anyádot egy playernek. RL sem kezdünk el lőni egy emberre mert leveszi a sisakot azért mert "úgy láttam". Valamint jelen volt egy másik admin is név szerint Alvarez. Valamint a szabályzatban az van leírva, hogy amíg nem bizonyosodtál meg arról, hogy fegyver van nála addig nem lőhetsz rá. RL sem kezdünk el lőni azzal az indokkal, hogy "azt hidtem hogy elővettél valamit"

 

molnarbence00

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:25
Joseph Parker
Teljes mértékben így történt. Jogos a PK. Ezeken a szituációkon el kéne gondolkodni azoknak az adminoknak, akik tehetnének ezek ellen.
 

claudeINAKTIV

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:440
Szia, nem hiszem el azt, hogy ez a panaszkönyv megszületett. Beszéltünk TS-en a leadered valamint Santiago jelenlétében, ahol elmagyaráztam neked azt, hogy miért lettél lelőve és te meg is értetted ezt úgy jelezve, hogy mondtad, hogy ja akkor jó, értem. Ezt tudja mind a te vezetőd illetve Santiago bizonyítani. Az OOC szídás része pedig egy véletlen szüleménye, mikor szidott a srác valóban írtam, hogy "anyád" ami egyébként "anyám" akart volna lenni reflektálva az engem érő "taknyos gyerek" és hasonlókra, viszont mivel gyorsan próbáltam tiltani annak érdekében, hogy ne lássunk többet ilyet oelírtam. Ezt az is bizonyítja, hogy előbb futtattam le hibásan a ban parancsot, utána írtam aztán pedig sikerült kibannolni. (Ez logból is bátran visszanézhető).

Edit: a kérdést megelőzve, hogy miért nem javítottam ki: a frakciótársad egyből verte a mentősöket így ott is intézkednem kellett és elfelejtettem egyszerűen.
 

Alv@rez

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:148
Sziasztok! Megerősítem, hogy ott voltam az esetnél. Végig fent voltunk Ts-en, részben sikerült pár dolgot tisztázni. De nézzük a logot.

[21:56:20] Claude: (( Téged is várlak TS-en ))
[21:56:23] Francis Adams: (( Jaj úr isten mit csinálsz?  ))
[21:56:27] Francis Adams: (( Hogyne XD ))
[21:56:35] Claude: (( Mondom várlak TS-en. ))
[21:56:48] Francis Adams: (( Ki vagy te hogy nekem parancsolsz? ))
[21:56:57] Francis Adams: (( Takony szar ))
[21:57:05] Francis Adams: (( Kussolsz helyedre kutya ))

 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
A lövöldözés közepére elvileg odamentél motorral. Claude valóban összekevert egy rablóval, viszont ez azért történt, mert te nem RP-tél félelmet. Ha valaki odamegy egy tűzharc közepére se a legál oldalról, se az illegál oldalról nem várjuk el OOC, hogy 100%-ban meg tudják különböztetni az embereket. Nyilván IC valamilyen hozzátartozód tehet panaszt.

Az anyázós részre Alvarez előttem bemásolta a logot. Teljesen jogos, hogy Claude válasza nem volt megfelelő. Túl gyenge volt, úgyhogy fogok vele beszélni, hogy próbáljon meg kicsit ütősebb beszólásokat kitalálni.

 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó