Ruhabolti lehetőségek kibővítése.

Feri

Pletykafészek
Adminisztrátor
Üzenetek:124

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Arthur Gray/toxicakiferi «

Ötleted leírása

» A férfi hozzáférjen a női ruhákhoz, a nő meg a férfiéhoz.
Az alap koncepció az az lenne hogy tudjunk vásárolni mindkét nemből ruhákat, ez sok rp szálat megkönnyítené hogy nem kell belevonni egy random harmadik felet hogy "HALLÓÓD, VEDD MÁÁ MEG. Gyere képernyőőőt megosztani, had láássam"
Helyette egy kilistázott valamihez hozzáférünk, ahol amúgy nem látjuk konkrétan mit veszünk meg, mert hát.. furcsán nézne ki a fecske gatya Selena B.-n vagy Liliana Hamondon, de a lényeget értitek szerintem, miért nem megvalósítható ez teljesen, de valamilyen formában mégis csak!
Ha más nem, legalább az ékszereket, kiegészítőket lehessen megvásárolni a másik nemtől/hez valamilyen formában, köszönöm

«


Csatolmányok

» Nincs «

Egyéb megjegyzések

» Nincs «



 

Peter1994

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:82
Én támogatom. Volt már olyan helyzet amikor valamilyen ruhával akartam meglepni a karakterem partnerét. Az első karakterem ruháit adtam neki de nem olyan stílusú volt és ezért nem is hordta.
 

JakeFury

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:124
Ajredzsi Stevens
Speciel nem tudom, hogy ebbe az ötlet-kategóriába bele esne-e, a piercing, hisz legjobb tudomásom szerint csak a női karaktereknek elérhető a ruhaboltokban, mint kiegészítő, amit hiányolok férfiaknak is, de ettől függetlenül támogatom az ötletet! :)
 

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:1,036
Speciel nem tudom, hogy ebbe az ötlet-kategóriába bele esne-e, a piercing, hisz legjobb tudomásom szerint csak a női karaktereknek elérhető a ruhaboltokban, mint kiegészítő, amit hiányolok férfiaknak is, de ettől függetlenül támogatom az ötletet! :)
Amennyiben találsz, vagy találunk megfelelő piercinget férfi karakterre, úgy a következő patchnél várható férfi karakterekre is piercing.
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó