RP utáni bónusz pénz finomhangolása.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:788
Sean Bennett

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» LACI «

Ötleted leírása

» RP bónusz után nagyon csekély összeg az amit megkapunk kézbe. Egy óra alatt 700$ környékén tudok keresni átlagosan. .
Jelen pillanatban nagyon izmosan kell gépelni, hogy egyátalán értékelhető összeget kapjunk, ezáltal egy szemmel látható összeg sem kerül ki sokszor ebből. (van mikor 150-200$ Most egy jobb időpontban 700 dollár lett.
Szerintem bőven lehetne egy 3$-os karakterbe tenni, hisz azért úgy is majdnem 3000 karaktert kellene leütni a maximális 7.000$-os határhoz.
Eddig nem hallottam még olyat, aki többet kapott volna 1600$-nál.«


Csatolmányok

» Válasz «

Egyéb megjegyzések

» Válasz «



 

PecsriK

Haladó
Játékos
Üzenetek:17
Patrick Morris
Kaptam már 2500$ fölött, ettől függetlenül az átlag 700-1000$. Támogatom az ötleted.
 

Pop Haze

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:173
Lui-V
Az ötletet támogatom de ha csak annyit kaptál arra csak azt tudom mondani, hogy nem túlságosan erőltetted meg magad, vagy nem visz túl messzire a fantáziád.
Én kipróbáltam talán 3x ezt az RP alapú fizetést és kb 10-15 perc alatt kerestem majd 4000$-t.
 

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:788
Sean Bennett
Az ötletet támogatom de ha csak annyit kaptál arra csak azt tudom mondani, hogy nem túlságosan erőltetted meg magad, vagy nem visz túl messzire a fantáziád.
Én kipróbáltam talán 3x ezt az RP alapú fizetést és kb 10-15 perc alatt kerestem majd 4000$-t.
Az rp munka és a fizetés utáni az két külön dolog
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó