Roth Auto Service [ Szerelő Frakció pályázat ]

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

FrankY1

Haladó
Játékos
Üzenetek:18

3cd8b627402e3701953c646503688b30.png



b14ac0eabb02c5c2480c355d4a37a450.jpg



▌ A FRAKCIÓ RÖVID TÖRTÉNETE

Lucas Roth 1989.05.15 született Floridaban, pontosítva Miami Gardensban. Lucas amikor alig lett 4 éves megszületett az öccse, akit a szülei Steve Rothnak neveztek el. Lucas nagyon szerette a családját, de mégjobban az autókat. Kiskorában elhatározta hogy ha ő nagy lesz egy hirhedt autó szervizben fog dolgozni. Lucas és Steve apja hirhedt autószerelő volt, mivel drágább és egyre drágább autókat bütykölt meg. Amikor Steve betöltötte a 10. életévét, ekkora Lucas már 14 éves volt. Lucas miután végzett az iskolai tevénykenységeivel hazament, aznap volt a születésnapja is. A szülei illetve az öccse Steve is tudták hogy Lucas nagyon szeretné az apja tevénykenységét folytatni és tovább vinni a cégjét. Miután hazaért Lucas az egész család megkérte őt hogy menjenek ki a műhelybe. A műhely az teljesen üres volt csak egyetlen egy autó ált bent, de az is letakarva. Ez volt Lucas születésnapi ajándéka..az apja vett egy Chevrolet Impala -t ami eléggé megvolt károsúlva.

15652f5d7922add3ea5b08ced49f026f.jpg


A család azzal fordúlt a 14 éves fiúhoz hogy ezt az autót azért vették meg neki, hogy tudjon rajta bütykölgetni az apjával vagy akár az öccsével is. Igy is lett másnap a fiú az az Lucas elkezdte felmérni a Chevrolet Impala sérüléseit. Az apróságokat amiket megtudott szerelni és javítani azt elkezdte, mellette volt és teljes erővel segítette az öccse Steve is. Egy pár hét után Steve egy vacsoránál felszólalt hogy ő is az apja és Lucas a báttya felé akar hajlani. Másnap mindhárman kimentek a műhelybe egy hétvégén amikor az autószerelő műhely zárva tartott. Ekkor elkezdték bütykölgetni a rozogány kis autót ami eléggé sérült állapotban lett átvéve, de lassacskán elkezdték kijavítgatni a hibákat. Fred az apa pedig a hiányos alkatrészeket beszerezte egy jó ismerősétől. Miután Lucas betöltötte a megfelelő életkort elkezdtett járni egy Autószerelő Főiskolába ezzel is folytatva a jövőbeli "karrierjét". A főiskola végefele bejutott közben Steve is a Főiskolára, így ő is elkezdett beletanulni komolyabban a szakmába. Ezek mellett még otthon az apjukkal Freddel is bütykölgették a Chevrolet Impala-t ami lassacskán haladt és kezdett jó formába kinézni. Miután megkapta az oklevelét Lucas beállt Fredd mellé a műhelybe hivatalosan is szerelni. Mivel Lucas kissé problémás alkat volt kiskorában ezért sokan ismerték a városban ami körübelül a 100.000 lakosságot érte el. Miután a város egy részéhez eljutott ez a hír hogy Lucas ott szerel a műhelyben elég sok ügyfélt szerzett magának. Steve is sikeresen megkapta az oklevelét a Dőiskolából, ezek után pedig Fred az apjuk megbetegedett. Sajnos így Lucas kellett vezesse a műhelyt, papírmunka szempontjából, a gyakorlat szempontjából besegített Steve. Fred megbetegedése sajnos megkomolyodott, így korházba kellett szállítani és komolyabb orvosi ellátásra szorúlt. Ekkor kissé megrezzent a műhely ügyfeleinek száma. Egy fél évre rá sajnos Fred elhúnyt mivel elég idős volt.. 74 éves, a diagnosztikák kimutatták hogy Frednek van egy agydaganata ez miatt is húnyt el. Ekkor a műhely kihalt sajnálatos módon a két testvér fel is adta ideiglenesen a szerelést, már csak a Chevrolet Impala -t ami a műhelyben porosodott azt szerelgették és pofozták ki. Végül egy éves projekt után a Chevrolet Impala megújult, letisztúlt autóvá változott.



Ez nagy örömöt hozott a két testvérnek így úgy gondolták hogy megnyitják ismételten a "Roth Mechanic Auto"-t, viszont annyi változtatással hogy az autószervíz neve "Roth Auto Service" lett.

▌ A SZERVEZETI FELÉPÍTÉSE
A szervezeti felépítés ideiglenes kinézete

d685ee8ab65e648204698947c442952b.png



▌ FELSZERELÉSEK
Amennyiben a pályázatunk elismerést nyer, ezeket a felszereléseket szeretnénk igényelni: 10 darab vontatót, kalapácsot, az összes elérhető villás kulcsot akár a fontosabbakból több darabot is. Csavarhúzó, furógép, heggesztő pisztoly, aknákat, emelőket amiknek külömböző szintjük lenne. Az első szint a kerekeknek lenne, a második pedig az olajcseréhez. Egy kisebb ládát, hasonló mint az orvosoknak van az elsősegély doboz szeretnénk több szerelőládát is kérvényezni. Elengedhetetlen a pompa amikkel a gumikat tudnánk felfújni ha netán leengednének. Szeretnénk kérni egy raktárt is amennyiben megoldható amiben tárolnánk egy pár autó alkatrészt is mint például lökháritók, szélvédők, gumi abroncsok, felnik, fényszórók, tükrők ezt azért szeretnénk mivel már első nap szeretnénk a város lakóit megsegiteni és ezeket berendelni nem egyszerű igy örülnénk ha egy pár darab már lenne készletben.. Amennyiben kivitelezhető szeretnénk ezt a helyiséget felépiteni és berendezni: https://imgur.com/a/KyWvsrF



▌ TERVEK (OOC)
A frakciót szeretnénk egy jó hirnévvel fenntartani, aktiv és össze szedett csapattal akik jó hangulattal és kedvel végzik el a feladatukat a frakció terén. Megpróbálnánk a legjobb frakciót összehozni.



▌ SAJÁT MAGAD BEMUTATÁSA (OOC)
[Fő Leader] Tóth Krisztiánnak hívnak, Budapesten születtem. Jelenleg 19 éves vagyok és Németországban élek. Az általános iskolát és a középiskolát Romániában végeztem nem máshol mint Aradon. (Tudom, tudom leírtam már egy pár országot dehát ennek megvan a privát háttere hogy mégis miért van ez). Amit tudni kell rólam hogy imádok a szabadidőmben programozni, és videókat szerkeszteni is. Ezek mellett szabadidőmben egy kis erdőben egy patak mentén szoktam kocogni illetve biciklizni mikor úgy adja az időjárás. :) Jelenleg egy bizonyos TrayTec nevezetű cégnél dolgozok targoncás ként, a feladatom az hogy a beérkező kamionokat feltöltsem. Egy nagyon határozott embernek tartom magam illetve magabiztos vagyok a döntéseimben ami még soha sem sült el rosszúl.

[Al Leader] Zsoltnak hivnak, Szatmárnémetiben születtem. Jelenleg 14 éves vagyok, nem sokára 15 pontosabban Februárban. Jelenleg is Szatmárnémetiben élek, Erdelyben. Általános iskolát és a továbbiakat ugyan itt végzem el, viszont nem magyar szakkosztályon hanem román ( ennek megvan a privát oka ) ezért sem irok teljesen helyesen ( hosszú i sajnálatos módon nincsen a billentyűzetemen ). Szabad időmben rengeteget gépezek, illetve segitséget nyújtok minden ismerősömnek ahogyan tudok, szeretek focizni illetve nem régiben megtetszett a kosárlabda is. Szerintem attól függetlenül hogy 14 - 15 éves vagyok úgy érzem eléggé érett ember vagyok hogy a vállamra vegyek egy frakciót és jól tevénykenykedjek. A múltban megtapasztaltam hogy kissé sokat parancsolgatok és eléggé sokat főnökösködöm ez egy + számomra amiért megfelelő leader lennék.



▌ AKTIVITÁS (OOC)
Dante: Szerintem aktiv embernek nevezhetem magam, viszont IRL eléggé elfoglalt személynek is nevezhetem magam. Dolgozom, bevásárlok, főzök, takaritok és egyéb háztartási munkákat látok el. Ettől függetlenül hétköznaponta amikor dolgozom megvan a 4 óra napi szinten. Hétvégén vagy amikor szabadabb a nap akár 7 órákat is tudnék lenni aktivan amiből a nagy részét a frakcióra forditanám.

Franky: Úgy gondolom eléggé aktiv embernek nevezhetem magam mivel naponta 3 - 4 órákat tudnék aktiv lenni ( ha suli idő van ), ha szünet van mint jelenleg akkor hétköznaponta tudok lenni akár  6 órákat is bőven. Hétvégén pedig ha szünet van ha nincs ismételten tudnám teljesiteni a 6 - 7 órákat is, amiből több mint a felét akár az egészet a frakcióra szentelném. 
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:488
Szervusz!

A lapod átolvasásra és megbeszélésre került a vezetőségen belül.
Sajnos a pályázatodat el kellett utasítanunk.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó