Ronan Zircon - Matteo

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Ronan

Újonc
Játékos
Üzenetek:6
Ronan Zircon
panaszkonyv.png

Neved: Ronan Zircon
Adminisztrátor(ok) neve: Matteo
Panasz oka: Jogtalan jail
Panasz kifejtése: 3 lépcsőfok indok a jailben: Hát én szerintem az a 3 lépcsőfok ami ott van a háznál, nem volt annyira durva egyáltalán a kocsinak. Illetve a medence mellett is bőven volt hely a verdának. Itt felmerült a szabályzat, de mondtam hogy a sínekkel kapcsolatban van a SUVval, erre azt állította hogy avval sem lehet menni. NonRP: véletlen robbantottam be a grillsütöt, klippen is hallani hogy megijedtem tőle, szimplán oda akartam állni a kocsival hogy feltudjak másszni.
Bizonyíték (kép, log, videó): https://streamable.com/5gpsta, https://streamable.com/o4px5p
Megjegyzés: Megértem mire gondolsz az oroszlán példával, de most ez a 3 lépcsőfok kb semmi... Szabályzatban is a járművvel való vezetés kapcsolatban a SUVos dolog van a sínen, de viszont értem hogy RPs kereteken belül kell vezetni, szerintem ez bőven bele tartozott. A grill sütőre meg azt hittem hogy fix object
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,531
-
[sa]Szia @Ronan!

Átnéztem a logot, illetve megnéztem a csatolt felvételeket is. Már az egész ott nem RP-s, hogy Te kombival behatolsz egy magánház hátsó udvarába és furikázol a medence körül. Az még érthető, hogy véletlen nekitolattál magának a grillsütőnek - ami felrobbant, viszont ez meg sem történt volna, ha nem tévedsz be a ház mögé. A három lépcsőfok már csak hab a tortán. Egyáltalán nem találom jogtalannak a jailt a nonRP miatt, mindemellett felmerül a józan ész elve is, hogy ilyet semmilyen körülmények között nem csinálsz. (Ez konkrétan a szabályzat legelső bekezdése az előszó alatt - "Amennyiben valamilyen okból egy szituációra nincs értelmezhető szabálypont, abban az esetben a "józan ész elvét" kell követni."

Nem szeretném azt sem figyelmen kívül hagyni, hogy az elmúlt 1 hétben ez a 4. jailed, amiből ez már a 2. amit nonRP miatt kapsz, kevesebb, mint 6000 játszott perc alatt. Szeretnélek megkérni, hogy alaposan nézd át a szabályzatot és tanulmányozd.

A panaszkönyv jogtalan, a kiosztott szankció jogos.[/sa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó