Rikol AS jelentkezése

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic
Adminsegéd jelentkezés

I. Bemutatkozás:
Sziasztok, Ricsinek hívnak, 22 éves vagyok. Jelenleg biztonsági őrként/diszpécserként dolgozom és szabad időmben játszok a szerveren. Lassan 10 éve RP-zek még SAMP-on kezdtem a pályafutásomat, de nagyon sok szerveren ékesítettem tudásomat.

II. Aktivitás:
Egy régebbi RP közösség tagja által ismertem meg a szervert, azóta rendszeresen aktív vagyok a szerveren. Van, amikor egész nap aktív tudok lenni, olykor csak 1-2 órára. Mivel leaderként is tevékenykedek a szerveren így nagyon ritka, hogy 2-3 napnál tovább vagyok inaktív

III. Tapasztalataim, mint adminisztratív személy:
Még nem szereztem adminisztrátori tapasztalatot csak moderátorként tevékenykedtem, de nagyon szívesen kipróbálnám magamat ebbe a szerepkörben is. Remélem hamarosan lesz rá lehetőségem.

IV. Miért is adom be a jelentkezésem?
Szeretek segíteni abban, amiben tudok és ha kell addig nem állok le amíg abból ki nem hozom a maximumot. Bármikor kérdés jön felém abban szívesen segítek, és ezt akár AS-ként jobban tudnám kamatoztatni.

V. Miért pont én?
Mivel jelenleg diszpécserként dolgozok, ami szintén a kérdések megválaszolásán alapul így nekem ez mindennapos, mondhatni rutinszerű. 10 év csapatsporttal a hátam mögött szerintem mondhatom magam csapatjátékosnak. Kimondottan igénylem is más emberek jelenlétét, véleményét, tanácsát.

Erősségeim
Gyengeségeim
Kitartó
Szókimondó
Becsületes
Nyers
Tisztelettudó
Hiszékeny
Leleményes
Nyugodt szellemű

Köszönöm, hogy elolvastad a lapomat és remélem elnyerte a tetszésed!
 
Utoljára szerkesztve:

Mercikee

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Blaire Duncan | Eleonora Greek
Ezer éve ismerem már a Ricsit, teljesen megbízható egyéniség. Eddig, ha kellett sosem hagyott cserben, szóval csak támogatni tudom!
 

Daryl

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:124
Nem alkalmas!
Hát szerintem nagyon nem kell taglalni a dolgokat, ha valakinek ott a helye az AS-ek között, akkor az te vagy. Támogatom.
 

Kockasajt

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
Szia Ricskóó!

Örülök, hogy megírtad a lapodat. A fentebb leírtakkal teljesen egyet tudok érteni. Mindig segítesz ha kell, és a problémákat is higgadtan tudod kezelni. Támogatni tudlak csak az egész karriered során! Sok sikert! ❤️
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:661
Dexter Sosa
jó lett a jelentkezés, de nem tartom jó ötletnek, hogy egyszerre legyen valaki leader és staff.
 

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic
jó lett a jelentkezés, de nem tartom jó ötletnek, hogy egyszerre legyen valaki leader és staff.
Köszönöm az észrevételt, nem egyezik a véleményünk de nem is kell. A bíráló csapat úgyis úgy fog dönteni ahogy ők jónak látják.
Ha az én frakcióm emberei kerülnek admin szituációba, teljes váll szélességben fogok kiállni értük, ha úgy ítélem, hogy igazuk van. De fordított esetben is ugyanígy működik. Teljesen mindegy hogy AS-ként vagy Leaderként teszem ezt. Mellesleg nem hiszem, hogy ilyen esetekben az én bírálatom lenne a döntő.
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:688
-
Szia! Tetszik a lapod, maga a fogalmazás és a formázás. A betűméret szerintem apró, azt esetleg növelhetnéd.
Sok szerencsét a bírálathoz, pacsi! :giggle:
 

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic
Szia! Tetszik a lapod, maga a fogalmazás és a formázás. A betűméret szerintem apró, azt esetleg növelhetnéd.
Sok szerencsét a bírálathoz, pacsi! :giggle:
Köszönöm a meglátásod, kicsit nagyítottam rajta. Remélem így már olvashatóbb és átláthatóbb lett. 😊
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[fa] Kedves Rikol!

Örömmel értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elfogadásra került!
A következő forduló egy szóbeli meghallgatással fog folytatódni, ami miatt kérlek vedd fel velem a kapcsolatot Discordon a továbbiak megbeszélése érdekében.

Köszönjük a jelentkezésed, és szívből Gratulálunk![/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó