RideR7 jelentkezése

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

RideR7

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
                                            RideR7 jelentkezése

Rólam: Göndör Máté vagyok 16 éves nem rég költöztem Szerbiába.Sokat edzek és sok maratont futok/úszok mivel a jövőm a Nemzeti közszolgálati egyetem hadtudományi és honvédtisztképző karán szeretném folytatni.Kettő kutyám van velük szoktam futni egy német juhász és egy husky.Sokat tanultam,foglalkoztam pszichológiaval és személyiség fejlesztéssel.Kitűnő tanuló vagyok emelt matek és állandóan versenyzek matekból.Mindenem a lovaglás és a zongorázás .De talán mégis ami legjobban jellemez az a Hitem.Törekszem arra hogy a lehető legtöbb nyelven tudjak amilyen nyelveken már beszélek: magyarul németül angolul szerbül franciául és jövőre kezdem el a spanyolt.A játék szeretetem még Xbox 360-on kezdődött és mai napig tart eSport és hobbi szinten.

RP tapasztalatom: Nagyjából 1,5-2 éve tévedtem fel elsőnek RP szerverre amit nagyon hamar megszerettem és a minden napjaim részévé vált .Sok szerveren játszottam ezek köztük volt a V2,LV,V3.Ezt nagyjából 2 hónapja hagytam abba mikor áttértem a GTA 5-ös RP-re és ahol sok szerveren játszottam de végül egy fogott meg igazán a Night Fall RP ahova csatlakoztam és most már mentős szerepben vagyok egy ideje és próbálom mindig a legtöbb helyzetből a lehető legjobb RP-t kihozni.

Admin céljaim/Szerver céljaim: Mivel sok  szerveren játszottam így sok tapasztalatot szereztem és  nagyon sok hibát vettem észre amely nagyon rontotta az RP minőségét azon lennék hogy ezen a szerveren ezeket a bajokat segítsek kijavítani és biztosítani a lehető legjobb RP élményeket mindenkinek!Szeretnék sok jó RP szituációban részt venni és egy jó közösséggel jókat játszani.

Szerveren való aktivitásom: Szeretném a lehető legtöbb időmet a szerverbe fejlesztésébe és segítésébe tölteni  mivel nagy potenciát látok arra hogy ebből a szerverből legyen az egyik lehető legjobb így minden időm a szerevr fejlesztésébe tenném bele.

Tapasztalatom adminságban : Nem voltam adminisztrátor csak 1-2 kisebb régi szerveren.

Motiváció : Engem az motivál a legjobban hogy egy olyan szerver,közösség tagja legyek ahol nem csak az állandó vitatkozás és admin ügy van mindenből és egy jó baráti közösség kialakuljon.

Erősségeim : racionálisan gondolkodok, mindenben nézem mindenki helyzetét/nézetét.Nyugodt türelmes jellem jellemez. Akinek tudok mindig segítek legyen bármi ezt tartom a legfontosabbnak az életemben!Minden helyzetből próbálom a lehető legjobbat kihozni.SOHA nem hazudok!
Gyengeségeim :Ha valakiben elveszítem a bizalmam nagyon nehezem tudok még egyszer megbízni benne.

Mivel vagyok jobb?  Nagy játék Tapasztalattal rendelkezek ,Fegyelmezett, szeretek csapatban dolgozni,nagy tudással rendelkezek

Tulajdonságok amik adminisztrátornak fontos: Soha nem dönthetek érezelmből mindenki egyen értékű és soha semmilyen körülmények között nem használhatom ki azt hogy admin vagyok.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Kedves RideR7!

Előre is szeretném kérni, hogy már NE töröld a témát, mivel tudod módosítani utólagosan a pályázatodat.
A következő hiányosságok vannak a pályázatodban:
  • Tapasztalatok adminkodás terén (nyugodtan nevezd meg a szervert)
  • Motiváció
  • Miben nyújtanál többet bárki másnál
  • Erősségeid, gyengeségeid
  • Milyen tulajdonságok fontosak egy jó adminisztrátornak

Arra kérlek, hogy ezeket a pontokat is gyúrd bele a pályázatodba.
 

Roti

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Ben Cooper
Szia!

[NYITVA] Adminisztrátori jelentkezések topicban van egy rész, ahol megkértünk hogy a cím [Ajelentkezés] + Név legyen.

Így megkérnélek hogy írd át a mintának megfelelően a címet!
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Szervusz!

Külön szóltak, hogy a téma címe mi legyen. 3 nap alatt nem sikerült módosítani (meg 08.29. óta nem i voltál elérhető).
A jelentkezésed elutasításra került.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó